Dni otwarte Inter Motors. Rabat 10%, testowanie kasków i pokazy Raptownego! - Motogen.pl

Oto kilka argumentów: 

– 10% rabatu na cały asortyment Inter Motors
– Centrum Testowe, w którym do dyspozycji otrzymacie kilkadziesiąt sztuk kasków różnych marek z oferty Inter Motors oraz środki smarne i środki do pielęgnacji motocykla z gamy Castrol Moto
– Specjalny gadżet do zakupu klocków hamulcowych TRW
– Gadżety i bezpłatny grill do każdego zakupu
– Pokazy stunt w wykonaniu Huberta Raptowanego (w sobotę 26 kwietnia)
– spotkania zez doradcami z Castrol (w sobotę 26 kwietnia)

 

A teraz szczegóły. 10% rabatu na odzież i akcesoria z oferty Inter Motors obowiązywać będzie w dniach 25-26 kwietnia. Warto skorzystać z tańszych zakupów tuż przed majówkowymi wyjazdami.

 

Centrum Testowe? Co to takiego? Wybór kasku nie jest łatwym zadaniem. Każdy ma swoje upodobania, a jak się przekonać, czy dany kask dobrze się sprawdzi przede wszystkim czasie jazdy? Wystarczy skorzystać z możliwości jakie daje Centrum Testowe. Wypożyczacie dostępny kask, wsiadacie na swój motocykl i sprawdzacie czy spełnia wasze oczekiwania. W ofercie znajdują się kaski różnych typów z oferty: Shark, Shoei, AGV, MDS oraz Ispido. Dodatkowo w Centrum Testowym możecie skorzystać z porad specjalistów Castrol i wypróbować smary do łańcucha oraz środki do pielęgnacji i czyszczenia motocykla z oferty Castrol Moto.

 

Na każdego klienta czekają również pamiątkowe gadżety – m.in. rocznicowy kubek Inter Motors, a także gratisowy posiłek z grila. Co jeszcze? Najciekawiej zapowiada się sobota, bo dodatkową atrakcją tego dnia będą pokazy Huberta Raptownego, który zaprezentuje kilka nowych trików przygotowanych na ten sezon.

 

Warto być, warto zobaczyć, warto skorzystać! Salon Inter Motors/Liberty Motors będzie czynny w piątek w godz. 10.00- 19.00, a w sobotę w godz. 10.00-18.00.

 

Imprezę nakręca Castrol i TRW.