Dni BMW Motorrad Polska w Ustroniu - musisz tam być! - Motogen.pl

Ustroń, serce Beskidów, doskonała baza wypadowa do jazdy po urokliwych zakątkach Beskidu Śląskiego, nie tylko po polskiej stronie, ale i naszych południowych sąsiadów. Uczestnicy Dni BMW Motorrad Polska będą mieli okazję podziwiać piękno malowniczych terenów okolic Ustronia i Wisły. Kilka punktów widokowych będzie doskonałą okazją do fotograficznego udokumentowania swojego pobytu w tym magicznym zakątku Polski. Po powrocie z eskapady dla uczestników i ich rodzin przygotowano mnóstwo atrakcji: porady mechaniczne, konkursy, relacje z podróży, pokazy filmów, SPA, kręgle i atrakcje dla dzieci oraz jeszcze więcej wyjątkowych wydarzeń zaplanowanych przez przedstawicieli BMW Motorrad Polska!

Do wyboru będzie jedna z dwóch tras wycieczki:

Trasa Krajoznawcza

Na której znajdą się drogi asfaltowe, szutrowe oraz wąskie ścieżki. Dla chętnych trochę trudniejszych przeszkód, do pokonania między innymi rzeczna przeprawa. Trasa będzie stanowić świetną zabawę i pewien sprawdzian dla wszystkich osób biorących udział w imprezie, bez względu na poziom umiejętności „jeździeckich”.

Trasa Turystyczna

Dla miłośników wąskich i krętych dróg asfaltowych przewidziano krajobrazową trasę turystyczną wiodącą urokliwymi drogami Beskidu Śląskiego, jak również bezdrożami naszych południowych sąsiadów.

Plan imprezy:

Piątek, 24 maja2019

15:00 – 20:00 – rejestracja gości

18:00 – 20:00 – kolacja

20:30– Oficjalne otwarcie imprezy BMW Motorrad Day 2019

21:30 – nocny wjazd na Równicę ( dla chętnych )

Sobota,25 maja2019

8:00 – 09:45 – śniadanie

10:00 – uroczysta parada ulicami Ustronia ( dla chętnych )

11:00 – wyjazd na trasy

11:00 – 17:30 – jesteśmy na trasach (zapisy na konkretne trasy dokonywane są podczas rejestracji uczestnictwa w imprezie)

a. trasa turystyczna

b. trasa krajobrazowa

Czas w ośrodku w trakcie trwania jazd:

13:00 – 18:00 tereny kompleksu hotelowego OLYMPIC Wellness & SPA

  • jazdy testowe nowymi modelami motocykli BMW
  • spotkania w strefach tematycznych : Sport, Adventure, Heritage, Roadster, Tour, Urban Mobility, Strefa GS, Supersport
  • spotkania w strefach partnerów: ADVPoland, Akademia Enduro, California Superbike School, Klub BMW
  • zaplecze wodnego ośrodka, SPA, basen, kręgle, bilard pozostają do dyspozycji gości imprezy

19:00 – kolacja

20:45 – część oficjalna – zakończenie imprezy

21:30 – koncert zespołu – muzyka live

Niedziela,26 maja2019

8:30 – 10:30 – śniadanie

Koniec doby hotelowej 11:00

Impreza odbędzie się w dniach 24-26 maja 2019 w Ustroniu, a jej baza noclegowa będzie mieścić się w czterogwiazdowym hotelu OLYMPIC Wellness & SPA*, który usytuowany jest bezpośrednio nad rzeką Wisłą, wśród przepięknych grzbietów górskich. W pokojach dostępne są klimatyzacja, telewizor, telefon i bezpłatne WiFi.

Rejestrację / formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj.

Zobacz naszą relację z zeszłorocznej imprezy

*Hotel OLYMPIC Wellness & SPA to idealne miejsce na relaks – dysponuje krytym basenem, sauną oraz strefą SPA. Dla chcących aktywnie spędzić czas dostępna jest siłownia. Do dyspozycji gości pozostaje również kręgielnia, bilard oraz piłkarzyki, nadające się do wspólnych zabaw. Hotel nie zapomniał także o najmłodszych gościach oferując zewnętrznyplac zabaw – miejsce, gdzie dzieci mogą się wyszaleć i pobawić z rówieśnikami. Dodatkową atrakcją dla dzieci jest w pełni wyposażona hotelowa sala zabaw.

Więcej o motocyklach BMW