Wraz z nowym rokiem w ofercie marki DID pojawiła się nowa, ulepszona wersja motocyklowego łańcucha napędowego z najwyższej półki wyścigowej. Nowy 520ERV7 zastąpi znany łańcuch 520ERV3.

Marka DID jest największym i najbardziej szanowanym dostawcą motocyklowych łańcuchów, a jej korzenie sięgają 1933 roku, kiedy to w Japonii powstała firma Kokueki Chain wytwarzająca łańcuchy napędowe do rowerów. Dziś DID produkuje między innymi łańcuchy motocyklowe najwyższej jakości. Dzięki wymagającym procesom rozwoju i kontroli, produkty DID zatwierdzone są przez wielu producentów motocykli.

Efektem ciągłego doskonalenia oferty DID jest nowa odmiana legendarnego już łańcucha motocyklowego.

Od wprowadzenia modelu 520ERV3 minęła ponad dekada, więc w nowym 520ERV7 pojawiło się sporo ulepszeń. Wprowadzenie mocniejszych płytek wewnętrznych podniosło wytrzymałość na rozciąganie o 3%. Żywotność łańcucha zwiększyła się o 13%, między innymi za sprawą unowocześnienia opatentowanej technologii uszczelek X-Ring. Nowy ERV7 będzie nieznacznie cięższy, waży 1,55 kg na 100 ogniw.

Łańcuch DID 520ERV7 pozostaje produktem z najwyższej możliwej półki. Stosować go można w motocyklach wyścigowych o pojemności do 1000 ccm. Charakteryzują go: niskie tarcie, większa wytrzymałość na rozciąganie, większa odporność na wstrząsy.

Importerem marki DID jest Motor-Land
Odbiorców hurtowych zapraszamy na https://b2b.motor-land.pl
Odbiorców detalicznych na https://www.motor-land.pl
Zapraszamy również na www.motor-land.com.pl