Daytona SD Cup - nowy termin zgłoszeń - Motogen.pl

Na stronie www.daytonacup.pl pojawiła się informacja, że zgłoszenia będą przyjmowane do marca. Ma to związek ze zmianą stanowiska fabryki Triumph. Dotychczas zakładano, że do pucharu zostanie wydzielona osobna pula maszyn, która będzie ograniczona. Okazuje się jednak, że będzie można wykorzystać również bieżące stany magazynowe producenta.

Tomasz Sondij z działu marketingu Triumph:

– Do tej pory mieliśmy wyznaczony termin, w którym byliśmy zobligowani do złożenia zamówienia na produkcję dodatkowej ilości pucharowych Dayton. Stąd pierwotny termin, po którym Triumph po prostu nie byłby w stanie wyprodukować motocykli na czas. Dzięki wielkiemu zainteresowaniu naszym projektem, panowie w Hinckley zmienili jednak swoje podejście i motocykle pucharowe będą pochodziły ze stocku. Dzięki temu nie musimy się śpieszyć, a wszyscy zainteresowani udziałem w Daytona Speed-Day Cup mają jeszcze czas by zgłosić się do udziału.

Przypominamy, że Daytona Speed-Day Cup będzie odbywał się w ramach cyklu treningów motocyklowych Speed-Day, a ostatnia runda zostanie rozegrana wraz z rundą Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski. W kwietniu odbędzie się dodatkowe szkolenie dla wszystkich uczestników. Więcej informacji znajdziecie w naszym mini kompendium wiedzy o Daytona Speed-Day Cup.

Więcej o motocyklach Triumph Autor: Wojciech Grzesiak