Darmowe jazdy testowe: skutery elektryczne Barton. Umów się dzisiaj, testuj kiedy chcesz! - Motogen.pl

Kiedy musisz zostać w domu, nie musisz marnować czasu. Już dziś możesz umówić się na darmowe jazdy testowe skuterem elektrycznym Barton Energy lub Barton E-Max.

Tak, tak, wiemy, że panuje epidemia, ale spokojnie – możesz umówić się już dziś na rozsądny termin w przyszłości, np. za miesiąc lub w wakacje. W ten sposób masz pewność, że skuter zostanie przygotowany przed Twoją jazdą testową. W żadnym wypadku nie namawiamy do odwiedzin salonów! Zamiast narażać się na kontakt osobisty, zapewniamy kontakt poprzez formularz, e-mail lub połączenie telefoniczne. W tym przypadku wirusy mogą Ci grozić co najwyżej ze strony hackerów.

Zanim zakosztujesz jazdy skuterem elektrycznym, #zostańwdomu i przejrzyj publikacje dotyczące skuterów elektrycznych. To najlepszy czas, aby poszerzyć wiedzę w zakresie elektryków. Internet to skarbnica wiedzy, dlatego warto wykorzystać ten czas, aby być na bieżąco. My ze swojej strony możemy obiecać, że jeżeli sytuacja pozwoli, to jeszcze w tym roku sami przetestujemy elektryczny skuter Bartona i zdamy wam relację!

Lista salonów i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie Barton-Motors: https://barton-motors.pl/jazdatestowa/

BARTON ENERGY

Marka Barton Motors oferuje dwa skutery elektryczne. Zaletami ENERGY są jego nieduże wymiary. Niezwykła zwinność zostanie doceniona w zatłoczonym mieście oraz przez mniej zaawansowanych motocyklistów. Pomoże także niska masa i tempomat utrzymujący stałą prędkość. Dzięki temu skuter może przejechać do 50 km bez ładowania. No i najważniejsze – niska cena 4699 zł. Sprawdź go osobiście!

BARTON E-MAX

E-MAX to drugi model w elektrycznej gamie Barton Motors. Duże, 12-calowe koła zapewnią podwyższony komfort, tak samo jak oparcie pasażera. Jazdę cichym elektrykiem uprzyjemni zestaw audio z Bluetooth, a z portu USB można naładować smartfon. Oba skutery mają oświetlenie LED. E-MAX na pełnej baterii przejedzie aż 61 km, jego cena z pełnym wyposażeniem to 5499 zł

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany