Damska bielizna termoaktywna Brubeck Cooler sprawdzi się podczas jazdy motocyklem w cieplejsze dni. Kiedy temperatura rośnie i pojawia się dyskomfort termiczny dzianina z unikalnymi włóknami Nilit Breeze zapewnia efekt obniżenia temperatury i chłodzenia.

Dodatkowo krój uwzględnia specjalne strefy wentylacyjne w miejscach, gdzie występuje zwiększone wydzielanie potu. Zastosowany materiał posiada właściwości bakteriostatyczne i antyalergiczne.

Zwykła bawełna? Zapomnij

Zestaw bielizny Cooler znakomicie sprawdza się podczas jazdy motocyklem – szczególnie kiedy masz na sobie pełen motocyklowy strój. Stosowanie w takiej sytuacji zwykłej bawełny daje niepożądany efekt – bielizna bardzo szybko nasiąka potem i oprócz dyskomfortu związanego z jazdą w mokrej odzieży, wydziela nieprzyjemny zapach.

Damski zestaw Brubeck Cooler został wykonany z mieszanki włókien poliestru i poliamidu. Dwuwarstwowa struktura dzianiny zapewnia błyskawiczny transfer wilgoci z dala od skóry, na wierzchnią warstwę bielizny skąd może zostać szybko odparowana.

Do skóry i tekstyliów

W praktyce zestaw Brubeck Cooler wzorowo spełni swoją funkcję nawet podczas intensywnych treningów na torze, kiedy wbijasz się w swój ciasny kombinezon, albo kiedy przebijasz się przez upalne, zakorkowane miasto w turystycznym zestawie tekstylnym.

Podstawowa przewaga termoaktywnego zestawu Brubeck Cooler nad bawełną polega na efektywnym transportowaniu wilgoci i hamowaniu powstawania nieprzyjemnych zapachów. Bawełna, zamiast transferować wilgoć na zewnątrz celem jej odparowania, akumuluje ją, co prowadzi do stopniowego nasiąkania materiału i rozwoju drobnoustrojów powodujących brzydki zapach. Brubeck Cooler jest pozbawiony tej wady.

Cooler nie tylko na upalne lato

Dzięki właściwościom termoaktywnym produkt nie pozwoli na wychłodzenie organizmu również podczas niższych temperatur i zmiennych warunków pogodowych.

Doskonałe dopasowanie

Nie bez znaczenia jest także fakt, że odzież termoaktywna Brubeck Cooler, dzięki nadzwyczajnej elastyczności, doskonale dopasowuje się do ciała. Natychmiast po jej założeniu przestajesz w ogóle ją czuć, co powoduje przyjemne poczucie komfortu. Nic się nie podwija, nie skręca ani nie uwiera. Najwyższej jakości technologia użyta w czasie produkcji powoduje także, że bielizna taka jest bardzo trwała.

Bluza damska Brubeck Cooler z długim rękawem kosztuje 164,99 zł, zaś spodnie damskie Brubeck Cooler kosztują 124,99 zł. Więcej informacji znajdziesz na stronie sklepu Brubecka.

Więcej w Akcesoria
Komplet turystyczny Adrenaline Pro Touring 2.0 – opinia po sezonie użytkowania [TEST]

Komplet Adrenaline Pro Touring otrzymałem do testów na początku ubiegłego sezonu. Jego wygląd od pierwszego wejrzenia nie budził żadnych zastrzeżeń,...

Zamknij