Na czasie
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Rzadko kiedy wrzucamy oferty sprzedaży bądź komentujemy ogłoszenia sprzedaży. Jednak gdy zobaczyliśmy trajkę z BMW E36 postanowiliśmy ją przeanalizować…

Ogłoszenie znajdziecie tutaj. W nim przeczytamy, że przedmiotem sprzedaży jest trajka z BMW E36, z silnikiem 1.6. Rok temu pojazd odpalał. Aktualnie wymaga dokończenia a w chwili obecnej układ kierowniczy jest niesprawny. Cena wyjściowa to 2700 zł.

Pod pewnymi względami konstrukcja jest ciekawa: kierujący siedzi na tylnych fotelach auta i jest osłonięty dachem. Ponadto z tyłu znajdziemy spory bagażnik. Umieszczenie silnika z przodu powinno ograniczyć zdolność do wheelie tej konstrukcji. Dość ciekawe wydaje się zastosowanie łańcucha w układzie kierowniczym, jednak nie jesteśmy pewni, czy takie rozwiązanie kiedykolwiek przejdzie przegląd techniczny. Przypuszczamy, że brak oświetlenia również może być utrudnieniem w “walce” z diagnostami.

Samo wykonanie genialnie odzwierciedla postapokaliptyczny klimat Mad-Maxa. Co ważne dla osób ceniących ekonomię, konstrukcja umożliwia montaż zasilania LPG. Po montażu haka możemy holować przyczepę lub umieścić bagażnik rowerowy. Czy wobec tego cenę uznamy za okazyjną? Biorąc pod uwagę ogrom włożonej pracy, szczególnie przy projekcie przedniego zawieszenia, wydaje nam się adekwatna.

Ocenę projektu oraz idei pozostawimy Wam, nam podoba się fakt, że ktoś spędził trochę czasu przy zamęczonym BMW, rozwijając swoją pasję, umiejętności oraz potrzebę tworzenia. Czy rynek to doceni? Zobaczymy…


Więcej w Customy, Motocykle
R 18 bagger
BMW R 18 Bagger i R 18 Transcontinental – pierwsza jazda [TEST, PREMIERA]

Do rodziny BMW R 18, czyli motocykli z największym silnikiem typu bokser, dołączyły dwa nowe modele. Są to R 18...

Zamknij