[Custom] Trzeba pomóc Polakom w światowej Bitwie Królów 2020! - Motogen.pl

Światowy konkurs trwa jeszcze tylko kilka dni. Pomożecie Polakom?

  • Zwycięzcy krajowych i regionalnych edycji Bitwy Królów z poprzednich lat walczą o koronę „Króla Królów” w ostatnim etapie największego na świecie konkursu na najlepszy motocykl custom, zbudowany w salonie H-D.
  • Polski dealer H-D ze Szczecina w światowym finale.
  • Ostatnie dni głosowania.

Po licznych Bitwach Królów toczonych na całym świecie, coroczny konkurs na najlepszy motocykl custom, którego uczestnikami są salony dealerskie Harley-Davidson, ma swój wielki finał w ostatecznej bitwie, gdzie piętnastu zwycięzców z poprzednich lat walczy o tytuł najlepszego z najlepszych.

Uczestnicy wielkiego finału, w walce o tytuł Króla Królów zbudowali swoje maszyny custom na platformie kultowego motocykla Sportster. Od 1957 roku modele Sportster stanowią doskonałą bazę do własnych modyfikacji motocykla. Dzięki klasycznej linii, charakterystycznemu silnikowi Evolution™ w układzie V i ogromnemu wyborowi części i akcesoriów Harley-Davidson dedykowanych dla modeli Sportster, zbudowanie własnego bobbera, café racera, trackera czy choppera jest zadaniem w zasięgu każdego. Aby konkurencja między salonami była jeszcze bardziej ekscytująca, dotychczasowe zasady dotyczące budżetu i części zostały zaostrzone.

Konkurs na wybór „Króla Królów” zostanie rozstrzygnięty podczas jednej rundy globalnego głosowania przez Internet. Głosować można tylko do 31 marca 2020 r. w witrynie internetowej www.h-d.com/customkings. Zwycięzcę i zdobywcę tytułu Króla Królów poznamy w kwietniu.

Ekipa z polskiego salonu H-D ze Szczecina bierze udział w konkursie jako zwycięzca regionalnej edycji z 2018 roku oraz jako jedyny przedstawiciel Europy Środkowowschodniej.

Ty też możesz wziąć udział w Bitwie Królów 2020 – wesprzyj naszych, zagłosuj na ich projekt i pomóż im zdobyć koronę Króla Królów Custom. Wejdź na www.h-d.com/customkings

Jon Bekefy, dyrektor generalny ds. marketingu w Harley-Davidson Motor Company, jest podekscytowany konkursem:

„W Bitwach Królów podziwialiśmy zachwycające efekty pracy mistrzów modyfikacji custom, które są wpisane w DNA naszej marki. Konkurs jest inspiracją dla salonów, które mogą pokazać, co jest możliwe, jak również dla klientów z całego świata, którzy widzą, że mogą stać się właścicielami wyjątkowego motocykla niezależnie od tego, jakim budżetem dysponują.”

Więcej informacji o konkursie: www.h-d.com/customkings

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany