Zestawienie zaczniemy z wysokiego „C”. Model Caliber cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem od momentu, w którym pojawił się na rynku. Dostępne są trzy wersje kolorystyczne tych stylowych rękawic, w których znajdziemy ochraniacz kostek TPU, połączony z technologią Poron®XRD, absorbującą impakt uderzenia. Rękawice dzięki optymalnej konstrukcji idealnie dopasowują się do dłoni.

Rękawice Shima Caliber

Cena: 169,99 zł.

Drugim równie mocnym punktem na tej liście są sportowo-miejskie rękawice XRS. Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych, wykonane z miękkiej koziej skóry A+. Zawierają panele Superfabric z wyściółką Poron®XRD oraz twardą skorupę SAP na kostkach i palcach. Co bardzo przydatne, możemy w nich obsługiwać ekrany dotykowe.

Rękawice Shima XRS

Cena: 249,99 zł.

Następne w kolejce są rękawice SPARK. Krótkie, letnie rękawice z twardymi ochraniaczami kostek, wykonane są z miękkiej koziej skóry. Perforowany materiał między palcami zapewnia maksymalną wentylację.

Rękawice Shima Spark

Cena: 149,99 zł.

Kolejna propozycja firmy SHIMA to rękawice BULLET. Dostępne w wersji zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Twardy ochraniacz kostek TPU ukryty dyskretnie pod miękką perforowaną skórą zapewnia wyjątkowy komfort jazdy.

Rękawice Shima Bullet

Cena: 149,99 zł.

Ostatnim, lecz na pewno nie najgorszym elementem w tym zestawieniu są rękawice SHIMA AIR. To komfortowa konstrukcja na ciepłe dni do jazdy miejskiej. Identycznie jak poprzedni model są dostępne w wersji dla obydwu płci. Uzbrojone są w bezpośrednią wentylację, poprzez najnowszej generacji elastyczny materiał typu „mesh” oraz panele neoprenowe na kostkach i mankiecie dla podniesienia komfortu zakładania i użytkowania. Zawierają również dodatkowy protektor kostkowy wyposażony w absorber Poron®XRD.

Rękawice Shima Air

Cena: 99,99 zł.

Rękawice Shima kupimy w sklepach motocyklowych w całej Polsce lub na www.shima.pl.

Przymierz i zdecyduj, który model będzie dla Ciebie najlepszy. Udanych i bezpiecznych letnich podróży!

Więcej w Akcesoria
Ret Daily – prawdziwie motocyklowe dżinsy

Firma Retbike stworzyła jedyne na rynku dżinsy, które są bardzo podobne do „spodni motocyklowych”. Dżinsy Ret Daily bowiem kupić również...

Zamknij