Wsiadamy na skutery Piaggio, a to może oznaczać tylko jedno – Czwarty tydzień Operacji Lato czas start! Sprawdźcie czym będziemy jeździli (premiera MP3 530 Exclusive!!), na jakie pytania sobie odpowiemy oraz kiedy zapraszamy Was na pizzę!

Wraz z początkiem lipca rozpoczęła się Operacja Lato 2022, a w poniedziałek 15 lipca wjechaliśmy w czwarty tydzień, Tydzień Piaggio!

Film rozpoczynający Tydzień Piaggio:

Cały nasza Operacja Lato podzielona jest na pięć tygodni intensywnego objeżdżania motocykli, wraz z testami, galeriami zdjęć i spotkaniami. W ten sposób każdy z Was będzie miał okazję poznać bliżej skutery Piaggio, oglądać ciekawe filmy, czytać wciągające testy oraz po prostu podziwiać różne motocykle – ogrom rozrywki jest gwarantowany!

Tydzień Piaggio rozpoczęliśmy od gorącej włoskiej premiery – jako pierwsi w Polsce odebraliśmy demonstracyjną sztukę nowiutkiego, trzykołowego Piaggio MP3 530 Exclusive. Wprawdzie ktoś gdzieś już nim jeździł we Włoszech, ale to w czasie Operacji Lato przypadł pierwszy wyjazd MP-trójki na polski asfalt. Ten skuter ma 3 koła, ma 44 KM mocy, potrafi stać w pionie, ma bieg wsteczny oraz kamerę cofania – szczegóły techniczne poznacie w informacji prasowej o MP3 530. Za sprawą konstrukcji podwozia i rodzaju homologacji, można nim jeździć na samochodowe prawo jazdy kat. B. Już niebawem na naszym FB i na portalu film z pierwszymi wrażeniami!

Jeździmy też skuterem Piaggio Beverly 400 – za sprawą dużych kół jest wygodny i wielozadaniowy, a spory silnik przekłada się na spore emocje. Czyżby była to idealna alternatywa do miejskiego użytku, przeznaczona dla motocyklisty, który posiada już np. motocykl sportowy albo ciężki turystyczny? Na to pytanie odpowiemy w filmie głównym (w niedzielę na YT!), a pierwsze wrażenia niebawem.

Trafił do nas także Piaggio Medley 125. Dzięki silnikowi 125 może jeździć nim każdy, kto posiada prawko kat. B od przynajmniej trzech lat. Ma duże koła, jest lekki, zwinny i szokująco praktyczny. Szybka opinia niebawem!

Spotkanie z Piaggio – jedziemy na pizzę!

Zapraszamy Was w czwartek 28 sierpnia pod Stadion Narodowy. Spotkamy się tradycyjnie wieczorem około 19:00 (szczegóły poznacie na Instagram stories @motogen.pl), ale skoro mamy włoski tydzień Piaggio, to zapraszamy Was na włoską pizzę! Spotkamy się wszyscy, pojedziemy wspólnie przez miasto, zatrzymamy się w klimatycznej restauracji, a na miejscu zjemy pizzę – mówiąc wprost, Motogen stawia! Nie może Was tam zabraknąć – niezależnie od tego, jakim motocyklem jeździcie!

Konkurs #OperacjaLato @motogen.pl

KONKURS! Nie zapominajcie o nim. A to dlatego, że w wyjątkowo łatwy sposób możecie zgarnąć albo kask Schuberth C5, albo 5 razy plecak Motul z chemią, albo 5 bonów zakupowych od 4 Ride, albo 5 zestawów klocków hamulcowych, albo inne gadżety. Wystarczy motocyklowe zdjęcie! Szczegóły w poście konkursowym.

Operacja Lato 2022, spotkania, konkurs!

Ale to nie wszystko. Warto śledzić poczynania na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), bo Motogen.pl ma w planie także parę niespodzianek, spotkań, konkursów. Czy jest lepszy plan na lipiec i kawałek sierpnia, niż intensywna zabawa na motocyklach?

Harmonogram Operacji Lato 2022:

– 4-10 lipca – Suzuki
– 11-17 lipca – Yamaha
– 18-24 lipca – BMW Motorrad
– 25-31 lipca – Piaggio
– 1-7 sierpnia – Kawasaki

Operacja Lato może się odbyć dzięki partnerom

Operacja Lato organizowana jest przez Motogen.pl dla Was, ale nie mogłaby się odbyć, gdyby nie dołączyło do nas wiele firm uwielbiających motocykle, jak:
– SCHUBERTH,
– TRW,
– NGK,
– EXIDE,
– MOTUL,
– 4RIDE,
– BNP PARIBAS,
– a także importerzy motocykli z harmonogramu powyżej.

Dzięki wszystkim tym partnerom, Motogen.pl może stworzyć ciekawe i pasjonujące materiały, organizować wyjazdy i scenografie do nagrań. Za sprawą pomocy partnerów nagrody w konkursach dla motocyklistów są naprawdę godne uwagi.

Bądźcie na bieżąco i już teraz dodajcie do obserwowanych Fanpage na FB oraz profil na Instagramie, śledźcie wrzuty, relacje i stories!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany