Marka Choppers Division powstała z myślą o pasjonatach motocykli – mówią jej twórcy. – Z myślą o ludziach, dla których motocykl znaczy coś więcej niż tylko środek transportu i nawiązuje bezpośrednio do całego świata motocyklistów oraz motoryzacji. Do niesamowitych spotkań i ekstremalnych zlotów.

Ubrania Choppers Division to nie odzież do jazdy, lecz do noszenia na co dzień. Z założenia jednak ma przypominać nie tylko nam samym, lecz także wszystkim, którzy na nas patrzą, że należymy do motocyklowej elity. Że właśnie wróciliśmy ze zlotu lub innej motocyklowej imprezy, a w najbliższy weekend znów wybierzemy się polatać po winklach.

Choppers Division to producent i absolutny pionier na polskim rynku codziennej odzieży motocyklowej. Proponuje rzeczy o niepowtarzalnym wzornictwie, a ambicją firmy jest najwyższa jakość materiałów i wykonania.

W sklepie Choppers Division znajdziemy szeroki wybór produktów – od t-shirtów, poprzez koszulki z długimi rękawami, bluzy, chusty, aż po bokserki i swetry. I to wszystko zarówno w wersji męskiej, jak i damskiej, co szczególnie ciepło przyjmują motocyklistki i dziewczyny motocyklistów. Znajdą się również propozycje dla dzieci, którym chcemy zaszczepić motocyklową pasję.

Jedną ze specjalności Choppers Division są koszulki trawione, które nie są ani czarne, ani białe. Na przyjemną tkaninę został naniesiony niespieralny, miękki nadruk wywabowy, odporny na prasowanie i niewyczuwalny dotykiem.

Odzież Choppers Division można kupić w wielu sklepach motocyklowych i turystycznych w całym kraju oraz w sklepie internetowym http://sklep.choppersdivision.pl/

Więcej w Akcesoria
Torba Alpinestars Holdall – dużo w nią spakujesz

Sezon praktycznie już się zakończył, ale to nie znaczy, że trzeba się rozstać ze swoją ulubioną marką odzieżową. Gdy wybierasz...

Zamknij