Relentless Suzuki bez Camerona Donalda, za to z Guyem Martinem.

Niedawno do zespołu Relentless Suzuki by TAS dołączył wyśmienity kierowca Guy Martin. Zawodnik do tej pory jeździł w barwach Hondy. Martin od momentu debiutu w 2004 roku zgarnął aż dziesięć finiszów na podium podczas najsłynniejszych drogowych wyścigów świata, czyli Isle of Man TT.

Guy miał wystąpić u boku Camerona Donalda, który już raz stanął na najwyższym podium Isle of Man Tourist Trophy. Okazuje się jednak, że taki dream team nie powstanie, ponieważ Cameron Donald został ze skutkiem natychmiastowym zwolniony z dalszego wypełniania swojego kontraktu łączącego go z zespołem do końca 2011 roku.

 

Decyzja ta była o tyle zaskakująca, że jeszcze dwa tygodnie temu, kiedy przyjmowano do zespołu Guya Martina, manager zespołu Philip Neill wyrażał się bardzo pozytywnie o Cameronie Donaldzie i miał nadzieję na poprawę jego wyników podczas kolejnego TT.

Nie wiadomo tak naprawdę co spowodowało to nagłe rozstanie zawodnika z jego teamem. Jak powiedział Neil, wpływ na tę decyzję miały „nieprzewidziane okoliczności”, cokolwiek to znaczy. Na razie nie wiadomo również kto zastąpi Camerona Donalda w siodle Suzuki i co dalej stanie się z samym zawodnikiem.

 

Więcej o motocyklach Suzuki

Więcej w Inne
Pirelli na podium podczas Macau GP

  Jason Griffiths, dyrektor Pirelli Racing, powiedział: 'Macau GP to ogromny spektakl przyciągający uwagę mediów z całej Azji. Jest znaczące...

Zamknij