Propozycja Sidi z pewnością najbardziej przypadnie do gustu właścicielom turystycznych enduro, którzy korzystają ze swoich motocykli zgodnie z nazwą, co jakiś czas pojawiając się w cięższym terenie.

Sidi Armada GORE-TEX to buty, które można nazwać systemowymi. Dzięki ruchomemu, zdejmowanemu elementowi w postaci szyny zakończonej elastycznym ochraniaczem, możemy mieć but pancerny lub tylko półpancerny.

Sidi Armada GORE-TEX oferują wysoki poziom bezpieczeństwa. Pierwszą barierą ochronną jest gruba skóra, która zatrzymuje właściwie większość elementów lecących spod kół. Kolejnymi są ochraniacze na kostki umieszczone zarówno od wewnątrz, jak i zewnątrz oraz wzmocnienie czubka butów, które chroni przed ewentualnym zmiażdżeniem palców. Na pięcie znajdziemy potężny ochraniacz. Na tyle każdego buta umieszczone są trzy odblaskowe oczka, które rzeczywiście są całkiem nieźle widoczne kiedy padnie na nie strumień światła. Podsumowując, Sidi Armada GORE-TEX zapewniają bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa.

>> Przeczytaj też nasz test butów Sidi Armada <<

Sidi Armada GORE-TEX kosztują ok. 1329 zł. Jak na buty, to dużo. Niewątpliwie jednak są bardzo przemyślane i zapewniają wysoki komfort użytkowania. Do tego charakteryzują się wysoką jakością wykonania, wysoką jakością użytych materiałów, bardzo wysokim poziomem bezpieczeństwa, pełną wodoodpornością i niezłą wentylacją.

Buty Sidi Armada dostępne są w pasażu:

Więcej w Akcesoria
Protektory kolan EVS Axis Sport

Nowe ortezy kolanowe amerykańskiego EVS opracowane na bazie doświadczeń bezkompromisowego modelu AXIS PRO. Posiadają te same rozwiązanie konstrukcyjne i zbliżonypoziom...

Zamknij