BMW Motorrad Days oraz Pure&Crafted Festival 2022 w Berlinie - jedziesz z nami? [zapowiedź] - Motogen.pl

Jubileuszowa edycja światowych dni BMW Motorrad, po dwuletniej przerwie, odbędzie się w niemieckiej stolicy. BMW Motorrad Days 2022 oraz festiwal Pure&Crafted już na początku lipca w Berlinie.

To będzie prawdziwe święto dla każdego motocyklisty – poczynając od 1 lipca 2022, każdego czeka moc atrakcji, pokazów, wystaw, koncertów i jazd testowych. Jedna z najlepszych motocyklowych imprez na świecie w tym roku zawita do Berlina. A to bardzo blisko od polskiej granicy.

BMW Motorrad Days 2022 w Berlinie

Po dwuletniej przerwie, największe spotkanie fanów motocykli BMW na świecie wraca do motocyklowego kalendarza. W tym roku BMW Motorrad Days w wyjątkowej atmosferze i wyjątkowym miejscu. Nic w tym dziwnego, to 20. edycja festiwalu, który wystartował w austriackim Seefeld w 2001 roku. Kolejne edycje organizowane były w malowniczym Garmisch-Partenkirchen. W tym roku przyszedł czas na zmiany.

Wierzymy, że Berlin to idealne miejsce dla BMW Motorrad Days. To międzynarodowe, unikalne miasto, pełne niesamowitej kultury i unikalnych stylów życia. Berlin idealnie wpisuje się w to, czym jest BMW Motorrad Days – mówił w nocie prasowej dr Markus Schramm, szef BMW Motorrad.

Berlin jest sercem produkcji motocykli BMW od 53 lat. W oponach niemal każdego motocykla BMW znajduje się powietrze berlina!

Wszystko, co najlepsze

Kto miał okazję być na BMW Motorrad Days w przeszłości, ten wie, w czym tkwi siła imprezy. To przede wszystkim masa atrakcji, od pokazów stuntu, trialu motocyklowego czy FMXu, po beczkę śmierci Motodrom. To koncerty, stoiska customerów, świetne jedzenie i jazdy testowe. W tym roku na listę dodać będzie można chociażby zwiedzanie fabryki motocykli BMW.

W Berlinie nie zabraknie nic z powyższej listy. Organizator zapewnia, że pod Berlinem znalazło się miejsca na atrakcyjne przejażdżki z przewodnikami. Uczestnicy będą mogli sprawdzić nowe modele BMW Motorrad. Oczywiście, nie zabraknie stoisk z akcesoriami motocyklowymi i odzieżą. Przygotowano także atrakcje dla osób nieposiadających prawa jazdy oraz specjalną strefę dla dzieci – Kids Bike Course. Swoją obecność zadeklarowało ponad 50 wystawców z całego świata, także z tak odległych zakątków jak Japonia, Stany Zjednoczone czy Australia.

Impreza będzie odbywać się w słynnych berlińskich halach wystawienniczych. Dwudniowa wejściówka to koszt zaledwie 15 euro, w tym 10 euro można wykorzystać na pożywienie. Wejściówki na BMW Motorrad Days można kupić online.

Pure&Crafted Festival 2022 dzień wcześniej

Spokojnie, to nie koniec! W piątek 1 lipca w tym samym miejscu odbywać będzie się festiwal Pure&Crafted. To miejsce, gdzie spotykają się fani nietuzinkowych motocykli, nietypowych rozwiązań, ekspresji i sztuki. Na miejscu konkursy i wystawy oraz najnowsze customowe perełki, chociażby od Kingston Customs, Renard Speedshop czy WalzWerk. Nie zabraknie sztandarowych wyścigów, tatuaży i dobrego jedzenia.

Obok emocji okołomotocyklowych, wieczorem dla uczestników Pure&Crafted zagrają świetne zespoły, w tym kultowe Pixies. Jako support na scenie pojawi się Nothing But Thieves, Altin Gün & The Vaccines. Wejściówka na Pure&Crafted Festival 2022 to 30 euro, można ją kupić na stronie festiwalu.

Polskie akcenty w Berlinie

Podczas lipcowego weekendu w Berlinie na naszych rodaków czekała będzie strefa polskich motocyklistów BMW, którą koniecznie trzeba odwiedzić – w polskim namiocie będzie można zrelaksować się przy muzyce, zjeść coś, wypić nie tylko kawę, zagrać w piłkarzyki czy flippera.

Motogen na BMW Motorrad Days w Berlinie!

Redakcja Motogen także będzie obecna, już od piątku – nie moglibyśmy przegapić takiej okazji! Pure&Crafted Festival oraz BMW Motorrad Days 2022 będziecie mogli śledzić praktycznie na żywo na naszym Instagramie. Jeszcze lepiej, jeżeli odwiedzicie Berlin razem z nami!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany