Wszystkie usługi finansowe oraz ubezpieczeniowe oferowane przez BMW Financial Services, są tak samo jak motocykle BMW ściśle dopasowywane do Twoich indywidualnych potrzeb i… dostępne w salonie.

3asy Ride – prosta droga do celu

Załóżmy, że chcesz kupić nowy motocykl i wybrałeś model. Prowadzisz działalność gospodarczą. To fantastycznie! Dla Ciebie w ramach produktów leasingowych BMW oferuje jedyny na rynku produkt finansowy 3asy Ride. Oznacza on MOŻLIWOŚĆ odroczenia 33% wartości motocykla na koniec umowy, ratalną spłatę 1/3 kapitału, opcję zawarcia umowy na 3 lata oraz możliwość dokonania wpłaty własnej w wysokości 33% wartości motocykla lub skutera BWM. Oprocentowanie leasingu oparte jest o zmienną stopę procentową. W efekcie takiej konstrukcji produktu, miesięczna rata jest znacznie niższa niż przy standardowych leasingach oferowanych na rynku.

3asy Ride w liczbach

33% wpłaty własnej
3 lata – okres leasingu
33% wartości końcowej

Słowo klucz: MOŻLIWOŚĆ

Przedstawione powyżej warunki to jedynie proponowany model. Prowadząc działalność gospodarczą i korzystając z leasingu 3asy Ride, możesz go modyfikować tak, aby to Tobie było wygodnie z niego korzystać.

Na koniec zostaje kwestia wyboru trzech wariantów zakończenia umowy: wykupu motocykla na własność, rozłożenia wartości końcowej na kolejne raty, zostawienia motocykla i przesiadki na nowy model w ramach kolejnej umowy. W tym ostatnim przypadku dodatkowym argumentem jest fakt, że nieustannie będziesz cieszył się eksploatacją nowego sprzętu.

Podsumujmy Twoje korzyści:
• zyskujesz możliwość finansowania niedużym kosztem nowego motocykla,
• testujesz i cieszysz się jazdą najnowszymi modelami motocykli BMW,
• korzystasz z pełnej gwarancji fabrycznej oraz dodatkowych ubezpieczeń,
• wszystkich formalności dopełniasz na miejscu w salonie,
• nie musisz posiadać kilkudziesięciu tysięcy złotych w budżecie, by sfinansować zakup swojego wymarzonego motocykla,

Nie masz działalności ? To niewiele zmienia.

Jeśli nie prowadzisz działalności gospodarczej, więc nie korzystasz z leasingu, również możesz skorzystać z oferty 3asy Ride – tyle, że w ramach oferty kredytowej. Jej konstrukcja polega na pozostawieniu spłaty części kapitału na koniec trwania umowy kredytowej (tzw. rata balonowa) i zagwarantowaniu bardzo atrakcyjnych warunków cenowych. To znacznie obniża roczne nominalne oprocentowanie kredytu, a co za tym idzie miesięczną ratę. Ponownie mamy 33% wpłaty własnej, 3 lata okresu trwania umowy kredytowej i 33% ostatniej raty balonowej powiększonej o odsetki.  W wypadku tego produktu, w odróżnieniu od oferty leasingowej, parametrów tych nie można modyfikować.

Używany zamiast nowego? Zapraszamy!

Jeśli zastanawiasz się nad sposobem sfinansowania używanego motocykla, kroki działania są takie same. BMW Financial Services stwarza możliwość finansowania poprzez leasing lub kredyt używanych motocykli oferowanych przez Dealerów BMW Motorrad. To, na co należy zwrócić uwagę, to wiek motocykla w momencie zawarcia umowy (do 5 lat) vs roczny przebieg (do 10.000 km rocznie). Jeśli motocykl ma trzy lata, nie może mieć więcej niż 30 000 km przebiegu, jeśli pięć lat, nie więcej niż 50 000 km przebiegu.

Kupiłeś? Teraz zadbaj o bezpieczeństwo swoje i motocykla!

Podobnie jak w przypadku produktów finansowych, także polisę BMW Ubezpieczenia Motocykle, a nawet ubezpieczenie elementów swojego stroju czy akcesoriów możesz zawrzeć bezpośrednio w salonie w ramach kompleksowej obsługi. Co ważne, możesz też wznowić ubezpieczenie oraz zgłosić i zlikwidować szkodę – wszystko w jednym miejscu i krótkim czasie.

Szkoda zostanie naprawiona w Autoryzowanym Serwisie zgodnie z wymogami i technologią BMW Motorrad, profesjonalnie i w ramach bezgotówkowej obsługi polisy. Oznacza to, że nie będziesz musiał angażować własnych środków przy likwidacji szkody, bowiem kwotę związaną z naprawą rozlicza Towarzystwo Ubezpieczeniowe bezpośrednio z Dealerem. Oczywiście wszystkie naprawy dokonywane są na oryginalnych częściach, nie podlegających amortyzacji. Dzięki temu Twój motocykl utrzymuje wartość rynkową w ciągu roku trwania polisy, a suma ubezpieczenia jest nieredukcyjna, czyli zaistniała szkoda jej nie pomniejsza.  Dodatkowo jesteś objęty Ochroną oraz Informacją Prawną, co ma niebagatelne znaczenie w przypadku zdarzeń za granicą podczas Twoich licznych podróży na motocyklu BMW. To co wyróżnia produkt BMW Ubezpieczenia to także bardzo szeroki zakres assistance, zapewniający holowanie oraz pojazd zastępczy na faktyczny, a nie technologiczny czas naprawy.

Chroń dłużej!

Aby zadbać o niezawodność Twojego wymarzonego motocykla BMW, możesz skorzystać z produktu Przedłużonej Ochrony. Wykupić możesz ją w dowolnym momencie przed upływem gwarancji fabrycznej w polskiej sieci Dealerskiej, a zacznie ona obowiązywać od kolejnego dnia. W zależności od wariantu, na który się zdecydowałeś Motocykle BMW – Przedłużona Ochrona, może trwać 12 lub 24 miesiące. W sumie zyskujesz trzy lub cztery lata ochrony swojego motocykla. Istnieje oczywiście możliwość przedłużania powyższych okresów o kolejne 12 miesięcy.

Składka Przedłużonej Ochrony została ustalona na poniższych poziomach:
• 12-miesięczna ochrona po wygaśnięciu gwarancji fabrycznej – 595 zł;
• 24-miesięczna ochrona po wygaśnięciu gwarancji fabrycznej – 920 zł.

Natomiast za przedłużenie na kolejne 12 miesięcy po upływie poprzedniego okresu składka wynosi:
• dla motocykli o pojemności poniżej 750cmm – 773 zł;
• dla motocykli o pojemności większej i równej 750cmm – 912 zł.

Po raz kolejny, 3-cyfrowa kwota, tym razem zapewni Ci komfort i wygodę niemartwienia się o koszty ewentualnych napraw motocykla w autoryzowanym serwisie BMW przy użyciu oryginalnych części i technologii BMW.

Motocykle BMW – Przedłużona Ochrona może być kontynuowana przez 5 lat od daty zakończenia gwarancji fabrycznej lub do momentu osiągnięcia przebiegu 80 000 km.

Na koniec nie zapomnij o stroju i akcesoriach…

Wspomnieliśmy już o tym, ale nie chcemy, aby Ci umknęło; czy wiesz, że możesz też ubezpieczyć oryginalne produkty i akcesoria zakupione u autoryzowanych Dealerów BMW Motorrad? Kask, kurtkę, spodnie, rękawice, kombinezon… Podstawą wypłaty ubezpieczenia jest m.in. istniejący związek przyczynowy zniszczenia lub uszkodzenia akcesoriów ze zdarzeniem objętym ochroną Autocasco ubezpieczonego motocykla. Wypłata odszkodowania następuje w ramach szkody AC zgłoszonej wraz z uszkodzeniami motocykla. Co ważne, fakt zgłoszenia szkody dotyczącej elementów stroju nie będzie miał dodatkowego wpływu na Twoją szkodowość – nie powoduje utraty zniżek. Składka dodatkowa dla Ciebie to 20 proc. zwyżki obliczonej indywidualnie składki pakietu BMW Ubezpieczenia Motocykle.

Dla Ciebie dwoimy się i troimy

Celem BMW Financial Services jest zapewnienie Ci – jako klientowi BMW Motorrad – takiego rodzaju produktów, profesjonalizmu i skutecznych usług, jakie są niezbędne dla przeniesienia przyjemnych i wartych zapamiętania doznań z salonu na drogi. A portfolio innowacyjnych produktów leasingowych, kredytowych i ubezpieczeniowych zostało specjalnie dostosowane do potrzeb motocyklistów i fanów BMW Motorrad, a także motocykli BMW. Usługi dodatkowe nie tylko ułatwią Ci drogę do posiadania motocykla, ale także idealnie uzupełnią pozytywne doświadczenia z cieszenia się nim na co dzień.

Więcej o motocyklach BMW

Więcej w Akcesoria, Newsy, Z Kraju
Legendarna kolekcja motocykli trafi na aukcję

Od czasu do czasu słyszymy o ciekawych znaleziskach, które trafiają na aukcję. Tym razem jest to osiem motocykli, o których...

Zamknij