Leasing 100% (leasing zerowy) to rzadko spotykana i wyjątkowo korzystna opcja zakupu motocykla na raty. Z programem BMW 3asy Ride, jazda przygodowym F 850 GS (Adventure) w leasingu staje się przyjemna i tania!

Czegoś takiego jeszcze nie było. BMW Motorrad w Polsce przygotował wyjątkową ofertę finansowania w postaci Leasingu 100% wraz z programem 3asy Ride na modele F 850 GS oraz F 850 GS Adventure.

Leasing 100% na motocykl?!

Jak często spotykacie na rynku (motocyklowym, ale także samochodowym) oferty leasingu zerowego? Jest to taka oferta, w której całkowity koszt wynosi dokładnie 100%. Bez dodatkowego kosztu finansowania.

Miesięczna rata z F 850 GS może wynieść zaledwie 390 zł netto… Brzmi zachęcająco? Właśnie taką ofertę finansowania przygotowało BMW Motorrad Polska. Jest ograniczona czasowo!

F 850 GS w akcji

Przygodowe F 850 GS

Leasing 100% dotyczy wyłącznie modeli BMW F 850 GS oraz F 850 GS Adenture – trzeba jednak przyznać, że są to motocykle tak uniwersalne, że szerszy wybór nie jest już potrzebny. F 850 GS jest idealnym reprezentantem segmentu adventure średniej pojemności. W praktyce oznacza to, że sprawdzi się jako zwinny motocykl do miasta, następnie z powodzeniem można objuczyć go bagażami, aby wraz z pasażerem wybrać się w podróż dookoła Europy lub świata… A po drodze cieszyć się należy zarówno dynamiczną jazdą po zakrętach, jak i wjazdem w coraz cięższy offroad.

F 850 GS napędzany jest dwucylindrowym, żwawym silnikiem o mocy 95 KM, co w praktyce gwarantuje przyjemną elastyczność w każdych warunkach oraz zadowalające osiągi. O bezpieczeństwo dba rozbudowana elektronika, na czele z trybami jazdy dopasowanymi do warunków oraz z inteligentnymi asystentami, jak ABS czy kontrola trakcji. Układ bezkluczykowy Keyless Ride oraz LEDowe światła podnoszą przyjemność użytkowania, a system multimedialny Connectivity z ekranem 6,5” zapewni pełną integrację ze smartfonem, zachowując łatwość obsługi. System eCall to cichy pomocnik, który w razie wypadku potrafi samodzielnie wezwać służby ratunkowe. Kompetentne zawieszenie można rozbudować o Dynamic ESA, dzięki czemu tylny amortyzator automatyczne i w czasie rzeczywistym dopasuje swoje ustawienia do charakteru drogi.

F850GS sprawdza się też na asfalcie
F850GS sprawdza się też na asfalcie

Przeczytaj więcej faktów i argumentów, dlaczego przygodowy turystyk F 850 GS to świetny motocykl.

Od tego idealnego motocykla można żądać więcej wyłącznie w jednej kategorii – jeszcze więcej wyposażenia przygodowego… Wtedy kłania się F 850 GS Adventure (również z ofertą Leasing 100%!), który fabrycznie posiada większy zbiornik paliwa oraz takie dodatki, jak wyższa szyba, handguardy, offroadowe podnóżki, regulowane dźwignie, osłony silnika, czy stalowy stelaż pod bagaż. Wersja Adventure wyróżnia się wyjątkowym malowaniem.

Offroad na F850GS
Offroad na F850GS

Kto i jak skorzysta z Leasingu 100%?

Nie ma wątpliwości, że w motocyklu F 850 GS można zakochać się szybko, tym bardziej dzięki Leasingowi 100%. Dla kogo ta oferta została skierowana?

Leasing 100% dostępny jest wyłącznie w przypadku modeli F 850 GS oraz F 850 GS Adventure, wyłącznie w ofercie BMW 3asy Ride przeznaczonej dla przedsiębiorców. Oferta obowiązuje do końca roku 2020. Polecamy się pospieszyć!

BMW F 850 GS
BMW F 850 GS

Czym jest program BMW 3asy Ride?

3asy Ride jest programem finansowania świadczonym przez BMW Financial Services, który dopasowany został tak, aby zapewnić perfekcyjny balans pomiędzy oczekiwaniami i korzyściami dla motocyklistów oraz kosztami i warunkami leasingu.

Program jest elastyczny i może zostać dopasowany do potrzeb, a składa się z 3 podstawowych etapów:
– wpłata wstępna (na przykład 33% wartości),
– stałe miesięczne raty (np. roczna stopa 3,3% i 33 raty miesięczne – a teraz korzystny Leasing 100% dla 36 rat),
– rata końcowa (np. 33%).

Co dalej? Jest kilka możliwości:
1. Zwrot motocykla wraz z propozycją wymiany na kolejny, nowy model.
2. Dalsze finansowanie ratalne motocykla.
3. Wpłata raty końcowej i motocykl na własność.

Ile kosztuje F 850 GS z Leasingiem 100%?

Dla przykładowego motocykla BMW F 850 GS o wartości 49 200 zł brutto, w ofercie BMW 3asy Ride dla przedsiębiorców, przy opłacie wstępnej 33%, z okresem Leasingu 100% na 36 miesięcy, przy wartości końcowej 33% – rata miesięczna to zaledwie 390 złotych netto.

Szczegółowy kalkulator rat dostępny jest na stronie modelowej BMW F 850 GS.

Jazda testowa F 850 GS?
Jazda testowa F 850 GS?

Pamiętać należy o standardowych zapisach leasingowych, według których zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawno-finansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. Ważne jest, że oferta leasingu 100% obowiązuje wyłącznie do końca 2020 roku.

To jak? Wybierasz się do najbliższego Autoryzowanego Dealera BMW Motorrad na jazdę testową oraz po swojego nowego F 850 GS w korzystnej ofercie finansowania?

Więcej w Porady, Sponsorowane
Senat poparł pakiet deregulacyjny: bez prawa jazdy coraz bliżej

Senat zadecydował jednogłośnie, a wprowadzono tylko jedną istotną poprawkę.

Zamknij