Salony Yamaha dopasowują się do trwającej pandemii. Od teraz motocykl można kupić przez internet z wysyłką! Można także zamówić darmowy transport na serwis lub przegląd. Ponadto wysyłki części i akcesoriów są darmowe.

Dodatnie temperatury zwiastują początek sezonu dla miłośników motocykli, skuterów i pojazdów ATV. Panująca pandemia koronawirusa budzi jednak liczne obawy przed wizytą w salonie lub serwisie. Yamaha Motor – Oddział w Polsce wraz z siecią dealerską wdraża procedury mające na celu podniesienie bezpieczeństwa Klientów i pracowników w tym trudnym okresie.

W trakcie kwarantanny zalecamy kontakt zdalny – obsługa salonów i serwisów pozostaje do Państwa dyspozycji pod telefonami i emailami podanymi na końcu komunikatu. Dealerzy są także przygotowani na wizyty osobiste – w każdym salonie znajdują się płyny do dezynfekcji, a sprzedawcy i kierownicy serwisów przyjmują zainteresowanych zgodnie z zasadami ograniczonego kontaktu i zachowania bezpiecznej odległości

Pierwszy raz w historii umożliwiamy zakup naszych pojazdów na odległość!

Zapraszamy do składania zamówień na wymarzony sprzęt mailowo, telefonicznie, poprzez aplikację MyGarage lub konfigurator na stronie www.yamaha-motor.pl. Po finalizacji takiego zamówienia dealer je zrealizuje i dostarczy pojazd pod drzwi (do 30 km od salonu transport jest gratis).

Z myślą o Klientach Yamaha Motor wprowadza również bezpłatny transport motocykla lub skutera marki Yamaha przy zamówieniu usługi serwisowej, takiej jak przegląd okresowy, naprawa czy przygotowanie do sezonu. Kierowca będzie obsługiwał Państwa pojazd w rękawiczkach i zdezynfekuje manetki płynem odkażającym. 

Wychodząc naprzeciw nowym standardom bezpieczeństwa dealerzy Yamahy oferują też bezpłatną wysyłkę zamówień o wartości od 50 zł złożonych z oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, odzieży i gadżetów.

Yamaha Motor – Oddział w Polsce i jej sieć dealerska dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu maksymalnie bezpieczną obsługę przy umożliwieniu korzystania z oferty marki Yamaha.

Listę otwartych salonów i serwisów Yamaha znaleźć można w oficjalnym spisie [PDF].

Więcej w Newsy, Z Kraju
Darmowe jazdy testowe: skutery elektryczne Barton. Umów się dzisiaj, testuj kiedy chcesz!

Kiedy musisz zostać w domu, nie musisz marnować czasu. Już dziś możesz umówić się na darmowe jazdy testowe skuterem elektrycznym...

Zamknij