Ekonomiczny, mały jednoślad to jeden z najlepszych sposobów na przemieszczanie się w dobie koronawirusa. Teraz Barton Motors dostarczy zakupiony skuter lub motocykl pod Twój dom za “kilka groszy”.

Wiesz, że w dobie koronawirusa należy zostać w domu, a przemieszczanie się trzeba ograniczyć do niezbędnego minimum? Musisz dojechać do pracy i załatwić najpotrzebniejsze sprawy, ale użycie komunikacji zbiorowej niesie niepotrzebne ryzyko rozprzestrzeniania wirusa? Przyszedł więc najwyższy czas na własny jednoślad! Barton Motors przyłącza się do akcji #zostańwdomu i przy zakupie dowolnego skutera, motocykla, czy motoroweru gwarantuje dostawę za grosze. Konkretnie, za 99 groszy na terenie Polski.

Skontaktuj się z najbliższym salonem marki Barton (telefonicznie lub internetowo) wybierz model, dogadaj szczegóły płatności – najlepiej internetowej, bo przecież należy zostać w domu – a cała reszta zostanie załatwiona za Ciebie. Salon przygotuje dla Ciebie jednoślad gotowy do jazdy, przeprowadzi obowiązkowy przegląd, a doświadczona firma logistyczna dostarczy Twój pojazd do domu.

Komplet dokumentów niezbędnych do rejestracji dostarczy twój ulubiony kurier. Znajdziesz tam fakturę zakupu, homologację, oświadczenie, a także w przypadku motocykla: kartę pojazdu. Zostało jedynie zarejestrować swój nowy pojazd – całe szczęście tę czynność także możesz zrobić przez Internet. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tutaj.

Pamiętajcie, że oferta jest ograniczona ilościowo. O zakończeniu akcji poinformujemy w aktualnościach na www.barton-motors.pl

Kontakt do swoich najbliższych salonów Barton Motors znajdziesz w zakładce gdzie kupić.


Więcej w Newsy, Z Kraju
Polscy policjanci tańczą Y.M.C.A. dla dzieci na kwarantannie – Ty też się uśmiechnij

W tych trudnych czasach zarazy zwanej COVID19, warto zadbać przynajmniej o uśmiech. Tak jak zrobili to funkcjonariusze z Nowego Dworu...

Zamknij