Zakup Aprilii Tuono 660 to doskonały pomysł. Szczególnie teraz, kiedy do motocykla otrzymujecie voucher o wartości 1000 zł na oryginalne akcesoria!

Tuono 660 to jedna z najnowszych propozycji marki Aprilia. To mocny „naked”, który zmienia sposób w jaki patrzymy na ten segment motocykli. Pół-owiewka, która chroni przed wiatrem, moc 95 KM, bardzo niska waga oraz poręczność i zwinność stawiają go na szycie pożądania w kategorii motocykli o średniej pojemności. Ostatnie testy prasowe pokazały, że jest to bardzo uniwersalny, niezwykle kompaktowy oraz przede wszystkim mocny sprzęt o niezwykłym brzmieniu! Barry z Motogen.pl też jeździł już Tuono 660 i był zachwycony – przeczytaj test i obejrzyj film!

Z racji tego, że jest to motocykl, jakiego jeszcze w tej kategorii nie było, warto zapisać się na jazdę testową (wchodząc na stronę Aprilia z formularzem) i samemu wypróbować jego możliwości, a także zakochać się w jego włoskim stylu. Zwłaszcza teraz, gdy kupując Tuono 660 otrzymasz voucher na 1000 zł do wykorzystania na oryginalne akcesoria Aprilia dostępne w salonach dealerskich.

Warto nadmienić, że Voucher można wykorzystać na dwa sposoby:

  • Cały voucher o wartości 1000 zł można przeznaczyć na zakup Quickshiftera & IMU z montażem, czyli zestaw o wartości ponad 3000 zł;
  • Zakupić inne oryginalne części lub akcesoria o sumie wartości katalogowej do 1000 zł brutto.

Spersonalizowane Tuono 660 z pakietem akcesoriów na pewno podbije Twoje serce i przyprawi Cię o duży skok endorfin. Nie ma co się zastanawiać, trzeba zapisać się na jazdę testową i pokochać nowe Tuono już teraz, bo promocja trwa tylko do 31.08.2021.

Po więcej informacji zapraszamy do autoryzowanych salonów sprzedaży.

Więcej w Newsy, Sponsorowane, Z Kraju
Tor Austin, Texas
Zmiany w kalendarzu MotoGP: GP Ameryki zamiast GP Japonii.

Uwaga! Zmiany w kalendarzu MotoGP: zamiast GP Japonii w tym samym terminie odbędzie się GP Ameryki…

Zamknij