Przed nami kolejna prezentacja Aprilii Tuareg 660. Tym razem motocykl zawita do Krakowa, gdzie w dniach 28-29.01.2022 odbędzie się jego prezentacja w salonie Moto Mio przy Zakopiańskiej 171a.

Tuareg 660 to jedna z największych premier i jeden z najbardziej wyczekiwanych motocykli sezonu 2022. Włoski producent z Noale zjeżdża z utartych asfaltowych dróg i torów, by wkroczyć ponownie do świata pyłu, kurzu i piachu. Ten lekki, bo ważący zaledwie 204 kg[1] motocykl to nowe rozdanie w stajni Aprilii. 80 KM oraz 70 Nm momentu obrotowego w 2-cylindrowym silniku rzędowym to idealna kombinacja ekscytacji, mocy oraz właściwości jezdnych, zarówno po drodze asfaltowej, jak i w terenie.

Po polskiej premierze Tuarega w Chorzowie nadszedł czas, by Aprilia zawitała do Krakowa. Na miejscu znajdziecie dwa motocykle Aprilia, jeden w podstawowej wersji, a drugi w wersji doposażonej w dedykowane kufry, turystyczną szybę i inne akcesoria, w tym ubiór dla ridera.

Salon Moto Mio przywita Was oczywiście pysznym poczęstunkiem, najlepszą kawą oraz kieliszkiem Prosecco. Na miejscu czekać będą atrakcje, a także specjalne oferty.

Już teraz zaplanujcie sobie czas i wpadajcie do Moto Mio Kraków przy Zakopiańskiej 171a w dniach 28-29.01.2022


[1] W stanie gotowym do jazdy.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany