Tuareg 660 wreszcie w Polsce. Zobaczyć go będzie można 18.12.2021 w Chorzowie, gdzie odbędzie się otwarcie nowego dealera marki Aprilia w Polsce!

Moto Gusto to nowy rozdział włoskiej motoryzacji na ziemi Śląskiej. W samym środku aglomeracji powstało centrum motocyklowe z prawdziwego zdarzenia, specjalizujące się we włoskich markach motocykli. Kompleksowa oferta salonu obejmuje sprzedaż, serwis, finansowanie, ubezpieczenia oraz wynajem jednośladów. Moto Gusto to autoryzowany dealer i serwis marek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio i Vespa. Wspaniała atmosfera i niepowtarzalny klimat sprawią, że poczujesz się tam jak w motocyklowym raju.

Otwarcie nowego dealera odbędzie się z przysłowiowym „przytupem”. Nowy salon ugości motocykl, który od dłuższego już czasu rozpala serca jednośladowych maniaków. 18 grudnia w salonie Moto Gusto odbędzie się polska premiera Tuarega 660. Ten lekki, bo ważący zaledwie 204 kg motocykl to nowe rozdanie włoskiego producenta. 80 KM oraz 70 Nm momentu obrotowego w 2-cylindrowym silniku rzędowym to idealna kombinacja ekscytacji, mocy oraz właściwości jezdnych, zarówno po drodze asfaltowej, jak i w terenie.

Famous Mitre Peak rising from the Milford Sound fiord. Fiordland national park, New Zealand

Na miejscu czekać będą również atrakcje, możliwość zapisu na jazdę testową, a także gość specjalny – Michał Brzozowski z portalu MotoVoygaer, który o godzinie 12:00 opowie wszystkim zgromadzonym o swoich wrażeniach z jazdy nową Aprilią Tuareg 660, bo jako jedna z 3 osób w Polsce miał już okazję ten motocykl przetestować.

Zapraszamy w sobotę, 18.12.2021 w godzinach 10:00 – 15:00 do salonu Moto Gusto w Chorzowie przy ul. Katowickiej 118.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Więcej w Newsy, Nowości rynkowe
Złamał przepisy 85 razy w ciągu miesiąca. Jaki dostał mandat?

Pewien Niemiec złamał przepisy 85 razy w ciągu miesiąca. Jaki mandat otrzymał nieuważny 26-latek?

Zamknij