Aprilia to producent, który może się pochwalić 258 zwycięstwami w MotoGP.  Takie doświadczenie procentuje doskonałymi, drogowymi konstrukcjami. Na targach Warsaw Motorcycle Show marka przedstawi między innymi swój topowy, sportowy model RSV, a także RSV Superpole, Tuono 1100 V4, oraz Shiver. Znajdziemy także ofertę pojazdów o pojemności 125.

Moto Guzzi to jedna z najstarszych marek europejskich nieprzerwanie produkujących motocykle –pierwsze egzemplarze zjechały z taśm produkcyjnych już w 1921 roku, czyli blisko 100 lat temu. Na stoisku Moto Guzzi znajdziecie przede wszystkim klasyki: V7 III Racer i Carbon, V9 Bobber i Roamer a także Eldorado, Audace i Californię.

Każdy, kto zastanawia się nad funkcjonalnym i nowoczesnym pojazdem, doskonale sprawdzającym się w każdej sytuacji z pewnością będzie chciał zobaczyć ofertę Piaggio. Importer zaprezentuje modele Medley, Liberty oraz Beverly w różnych wersjach pojemnościowych i wyposażeniowych.

Kto woli pojazdy oferujące podobne właściwości, ale w bardziej klasycznym wydaniu z pewnością zwróci uwagę na ekspozycję Vespy. Kultowa marka jest jedną z ikon popkultury; wymawiając hasło „włoska motoryzacja” przed oczami mamy Vespę. Na targach zobaczymy różne wersje Primavery, Sprint, oraz GTSa.

Serdecznie zapraszamy na stoiska wszystkich wspomnianych marek, by na własne oczy zobaczyć najnowsze trendy we włoskiej stylistyce oraz perfekcyjnym wykonaniu każdego z prezentowanych modeli.

Targi Warsaw Motorcycle Show odbędą się w dniach 2-4 marca w centrum wystawienniczym Ptak Expo w podwarszawskim Nadarzynie.

Więcej o motocyklach Vespa