Africa Twin 1100 potrafi być jak supermoto - widowiskowe sztuczki na torze! - Motogen.pl

Nowoczesne motocykle potrafią być zaskakująco uniwersalne, o ile tylko kierowca będzie miał odpowiednie cojones. Africa Twin zamienia się w supermoto!

Pewien włoski salon Hondy, Aroni Moto, wpadł na pomysł podpromowania jazd testowych oraz modelu Africa Twin 1100. Jak to zrobić? A może zatrudnić zawodnika i szkoleniowca supermoto w jednym?

Gianni wziął więc Afrykę Twin na „jazdę testową”. Udowodnił, że ten ciężki endurak potrafi sztuczki zazwyczaj zarezerwowane dla motocykli supermoto! Jazda w złożeniu na zakrętach, slajdy, jedno koło, a także motocrossowe bandy i offroadowe skoki. Widowiskowo!

Zastanawiacie się kim dokładniej jest ten pozytywny wariat za kierownicą? Gianni Borgiotti jest zawodnikiem i instruktorem – ale nie byle jakim! Specjalizuje się w ślizganiu na motocyklach wyścigowych, czyli uwielbia supermoto i flat track. Równie wysoko ceni sobie motocross i maxi-enduro. Założył Offlimits Racing, czyli markę oferującą szkolenia torowe, usługi wyścigowe i produkty offroadowe. Jak widać, jeździ widowiskowo.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany