Na czasie
  Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Coraz bardziej rygorystyczne i długotrwałe testy, zoptymalizowane procesy produkcyjne oraz zaawansowane symulacje cyfrowe zwiększyły niezawodność i trwałość modeli 950 i 1260 do najwyższego poziomu w historii. Dzięki dynamicznemu rozwojowi globalnej sieci dealerskiej, Ducati może zaoferować program „gwarancji bez granic”. Gwarancji takiej samej staranności montażu, obsługi, z jaką odbywają się projektowanie i produkcja w zakładach Borgo Panigale.

Co obejmuje program 4Ever Multistrada?

 • 4 lata gwarancji

4Ever Multistrada to 4-letnia gwarancja (wydłużona o 24 miesiące) dostępna dla wszystkich modeli Ducati Multistrada. Pozostałe modele w ofercie modele posiadają 24-miesięczną gwarancję.

 • All-inclusive

Wydłużona o 24 miesiące, czteroletnia gwarancja jest bezpłatna i wliczona w cenę motocykla.

 • Brak limitu kilometrów
 • Pomoc drogowa

Pomoc drogowa jest udzielana przez cały okres dodatkowej gwarancji w krajach, w których usługa jest dostępna oraz na tych samych warunkach umownych co standardowa gwarancja Ducati (24 miesiące). Warunkiem jest obsługa w autoryzowanej sieci serwisowej dealerów Ducati zgodna z zaleceniami producenta.

 • Wszystkie modele Multistrada

4Ever Multistrada obejmuje wszystkie modele Multistrada 950 i Multistrada 1260 od roku modelowego 2020.

 • Data rozpoczęcia programu

4Ever Multistrada jest dostępna dla motocykli, których gwarancja została aktywowana od 1 listopada 2019 r.

 • Dodatkowy okres gwarancji

Dodatkowe 2 lata zaczynają się od następnego dnia po zakończeniu standardowej gwarancji Ducati (24 miesiące), a więc od 25 do 48 miesiąca.

 • Części objęte gwarancją

Przez kolejne dodatkowe 2 lata gwarancja obejmuje cały motocykl począwszy od wszelkich wad produkcyjnych (z wyłączeniem materiałów i części eksploatacyjnych, uszkodzeń mechanicznych, akumulatora oraz akcesoriów).

 • Przeglądy okresowe

Gwarancja 4Ever Multistrada jest ważna tylko wówczas, gdy przeglądy okresowe są wykonywane zgodnie z zaleceniami producenta, w autoryzowanej sieci dealerskiej przez okres 48 miesięcy. Należy pamiętać, że każda usługa wykonywana przez autoryzowaną sieć dealerów Ducati, jest rejestrowana w systemie diagnostycznym.

 • Kraje objęte programem 4Ever Multistrada

4Ever Multistrada jest dostępny we wszystkich motocyklach Multistrada zakupionych od autoryzowanych dealerów Ducati w następujących krajach: Albania, Andora, Austria, Belgia, Bośnia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Kosowo, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Macedonia, Malta, Monako, Czarnogóra, Norwegia, Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania.

Wybierz swój motocykl Multistrada i rozpocznij przygodę!

Więcej o motocyklach Ducati

Więcej w Ze świata
Luigi Termignoni – twórca legendarnych układów wydechowych nie żyje

Luigi Termignoni założyciel firmy produkującej jedne z najbardziej znanych układów wydechowych. Miał 75 lat.

Zamknij