Motocykle SM to perfekcyjne narzędzie do szlifowania techniki jazdy i do… dobrej zabawy.

Brandon Paasch w 2018 roku zdominował puchar KTM RC w ramach mistrzostw MotoAmerica. W 2019 roku jako pierwszy Amerykanin zwyciężył w klasie Moto3 rozgrywanej przy serii British Superbike.

Teraz Brandon ma 18 lat i na sezon 2020 będzie ścigał się w Brytyjskich Mistrzostwach GP2. Jest to odbicie światowej klasy Moto2, ścigają się tam prototypy z silnikami 600/675.

Celebrując nowy kontrakt, Paasch nagrał krótki klip promocyjny ze swojego treningu na supermoto. Chyba każdy wie, jak prototypowe sześćsetki uwielbiają jeździć slajdami – mało jest więc lepszych sposobów na podnoszenie swoich umiejętności, niż supermoto.

Po prostu patrzcie.

Brandon Paasch by GP Industries

Former MotoAmerica KTM RC Cup Champion Brandon Paasch Racing shows that he's pretty handy on a Supermoto bike in this braap-worthy video. ✊🏽🎥: GP Industries

Opublikowany przez MotoAmerica Poniedziałek, 27 stycznia 2020

A teraz replay. I jeszcze raz. Dobry jest, co nie? Zwróćcie uwagę na jego technikę jazdy.

Slajdy są widowiskowe, ale i praktyczne – ciągnięte są głęboko w zakręt, aby służyły rzeczywiście do obrócenia i ustawienia motocykla do wyjścia.

Wheelie na zmianie kierunku? Oczywiście z odpowiednią pracą ciała!

Mała utrata przyczepności przy złożeniu w lewo w 0:30? Bez problemu, bo Brandon natychmiastowo zareagował przeniesieniem własnej masy do wewnątrz, aby motocykl „podnieść” spod siebie i wrócić do trakcji.

Slajdy w złożeniu na łokciu? Perfekcyjna kontrola gazu? Piękna praca ciałem na wyjściu przy dodaniu gazu? Ten klip ma zaledwie minutę, ale jest złotem.

Więcej w Porady, Sport, Supermoto, Technika Jazdy
Jorge Lorenzo wraca do Yamaha Racing w MotoGP!

Oficjalnie "legenda MotoGP" stanie się kierowcą testowym zespołu Yamaha w MotoGP! Ale dzieje się w ekipie Yamahy! Zaledwie wczoraj oficjalnie...

Zamknij