Dlaczego nie może was tam zabraknąć? Oto kilka argumentów:
– 10% rabatu na cały asortyment Inter Motors,
– Centrum testowe, w którym do dyspozycji otrzymacie kilkadziesiąt kasków różnych marek z oferty Inter Motors oraz środki smarne i środki do pielęgnacji motocykla z gamy Castrol Moto,
– bezpłatny grill do każdego zakupu,
– pokazy stuntu w wykonaniu Fragmenta 83 na motocyklu Triumph Street Triple 675.

W czasie Dni Otwartych w piątek i w sobotę salon będzie czynny w godzinach 9.00-18.00. W niedzielę w godzinach 10.00-15.00.

A teraz szczegóły. 10% rabatu na odzież i akcesoria z oferty Inter Motors obowiązywać będzie w dniach 15-17 maja.

Centrum Testowe? Co to takiego? Wybór kasku nie jest łatwym zadaniem – każdy ma swoje upodobania. A jak się przekonać, czy konkretny kask dobrze się sprawdzi przede wszystkim w czasie jazdy? Wystarczy skorzystać z możliwości, jakie daje Centrum Testowe. Wypożyczacie dostępny kask, wsiadacie na swój motocykl i sprawdzacie, czy spełnia wasze oczekiwania. W ofercie znajdują się hełmy różnych typów z oferty: Shark, Shoei, AGV, MDS oraz Ispido.

Dodatkowo w Centrum Testowym możecie skorzystać z porad dotyczących środków smarnych  Castrol oraz wypróbować smary do łańcucha oraz środki do pielęgnacji i czyszczenia motocykla z oferty Castrol Moto.

Najciekawiej zapowiada się sobota, bo dodatkową atrakcją tego dnia będą pokazy Fragmenta 83, który zaprezentuje kilka nowych trików przygotowanych na ten sezon.

Warto być, warto zobaczyć, warto skorzystać!

Salon Inter Motors Rybnik, ul. Gajowa 4 zaprasza w piątek 15 maja w godz. 10.00-18.00, w sobotę 16 maja w godz. 10.00-18.00 i w niedzielę w godzinach 10.00-15.00. Imprezę nakręca Castrol Power 1.

Więcej w Akcesoria, Z Kraju
Moto Popołudnia wracają na tor „Poznań”!

Już we wtorek odbędzie się pierwsze w tym sezonie Moto Popołudnie. Powrót imprez jest odpowiedzią na ogromne zainteresowanie ze strony motocyklistów.

Zamknij