Dziś doczekaliśmy się części drugiej „13Vid Blog Summer Time” od „Rafała $tuntera13” Pasierbka. „$tunter13” zapowiedział klip w zeszłym tygodniu i od tamtej pory fani mistrza stuntu z niecierpliwością odliczali dni, godziny i minuty do jego publikacji.

 
Część druga jest znacznie dłuższa od poprzedniej produkcji. Pierwsze wydanie „13Vid Bloga” dostarczyło nam sporo adrenaliny z ekstremalną jazdą na czele. „Wydanie drugie wzbogaciłem zabawnymi przygodami” – mówi Rafał. Do jednej z nich należy wyprawa do Londynu, w której uczestniczą przyjaciele Rafała, czyli Klaas de Jong z Amsterdamu oraz Guru Khalsa z Kalifornii. Zwiedzanie Londynu kaskader zorganizował na dzień przed stunterskimi zawodami SBF London 2011, w których brał udział i oczywiście wygrał.
 
W produkcji pojawia się specyficzny gość, którego mogliśmy zobaczyć i usłyszeć w oldschoolowych filmach stuntera. Mowa tu o Mc Jozefie. W tej publikacji „$tunter13” zaprosił Mc Jozefa do wspólnej jazdy na kole. „Rymy Pana Jozefa z pewnością zostały zapamiętane do dziś. Mc można spotkać na parkingu, gdzie trenujemy” – opowiada kaskader. 
 
„13Vid Blog Summer Time” cz. 2 zawiera również kontynuację ujęć z ustawki w Kluczborku z cz. 1.
 
Znajdziecie tam także ekstremalne wyczyny na malutkiej Hondzie XR50R w Warszawie podczas imprezy Verva Street Racing. 
 
„Oglądanie produkcji umiliłem brzmieniem z podziemia, czyli zespołami Kottonmouth Kings oraz Celph Titled” – dodaje Rafał.