Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli tylko w MOTOGEN! Wygraj GoPro Hero3+ Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

tylko w MOTOGEN! Wygraj GoPro Hero3+

GoPro, czyli najpopularniejsza kamera on-board na świecie niedawno doczekała się liftingu. Hero3+ jest lżejsza i posiada kilka nowych funkcji względem poprzedniej Hero bez plusa.

Oczywiście największy "wypas" dostajemy w wersji Black. Nowy plus jest o 20% mniejszy i lżejszy niż poprzednik. Poprawiona została też żywotność baterii.

 

W GoPro Hero3+ możemy nagrywać filmy nawet do jakości  4Kp przy 15 klatkach na sekundę. Dostępny jest również tryb SuperView, pozwalający na kręcenie jeszcze szerszego obrazu niż wcześniej. Nową opcją jest automatyczne dopasowanie się kamery do warunków oświetleniowych. Na liście zmian wylądowała poprawa ostrości obrazu aż o 33%, lepsza jakość nagrywanego dźwięku i czterokrotnie szybsze połączenie z aplikacją GoPro, która pozwala na podgląd nagrywanego obrazu na żywo.

 

A teraz najlepsze! Ta niesamowita kamera już wkrótce będzie do wygrania w naszym konkursie. Kiedy? Podpowiem tylko, że jeśli to Wy będziecie szczęśliwcami, nowa GoPro trafi do Was w sam raz na "Mikołaja" pod choinkę. Czekajcie w pogotowiu, bo to nie koniec niespodzianek!

Aby umilić Wam czekanie, poniżej promo możliwości nowej GoPro:

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
GoPro Hero3+ GoPro Hero3+
GoPro Hero3+ GoPro Hero3+
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści