Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Motocyklowe Mistrzostwa Polski

Witamy serdecznie w serwisie Motogen w dziale zajmującym się tematyką Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski i Pucharu Polski. Lubisz sporty motocyklowe, a w szczególności WMMP, a aktualny kalendarz wyścigów chcesz mieć zawsze pod ręką? Jeśli tak, to jesteś właśnie pod właściwym adresem. Dzięki tej stronie dowiesz się, kiedy odbędą się najbliższe Motocyklowe Mistrzostwa Polski i jak przebiegły kwalifikacje. Znajdziesz tu najnowsze wiadomości ze świata sportu motocyklowego oraz relacje z minionych wyścigów. Poznasz również wyniki rywalizacji WMMP i podsumowania sezonów, wzbogacone licznymi zdjęciami i filmami video. Z nami będziesz zawsze na bieżąco. Zapraszamy więc do regularnych wizyt na naszym portalu!

26.11.2013

Nowy puchar markowy w Polsce?

4 WMMP
Tym razem wiadomość niemal w stylu "wiemy, ale nie powiemy". Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku kończy się rozdział wyścigowej pustki i puchary markowe wracają do łask.

16.09.2013

Finał Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski

3 WMMP
Sezon wyścigów motocyklowych w Polsce zakończony. Na torze w Poznaniu odbyła się ostatnia eliminacja sezonu 2013 Wyścigowych Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski.

12.09.2013

Ostatnia runda WMMP i PP w ten weekend

  WMMP
W najbliższy weekend wszyscy kibice wyścigów motocyklowych pojawią się w Poznaniu. Na torze w stolicy Wielkopolski odbędzie się szósta i ostatnia runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski. W każdej klasie, za wyjątkiem 125 open i pretendent, odbędą się po dwa wyścigi.

28.08.2013

Zieliński na drodze do mistrzostwa

1 WMMP
W przedostatni weekend sierpnia na torze w Poznaniu odbyła się kolejna runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski. Sebastian Zieliński jest już coraz bliżej tytułu mistrzowskiego w klasie Supersport.

27.08.2013

WMMP w Poznaniu - relacja

  WMMP
W weekend na Torze Poznań odbyła się IV Runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski i Pucharu Polski. Zawody cieszyły się sporym zainteresowaniem kibiców, którzy na pewno nie byli zawiedzeni. Zarówno w sobotę jak i niedzielę dopisała pogoda, a nie brakowało również sporych emocji na torze. Ale po kolei.

23.08.2013

Wyścigowy weekend w Poznaniu

  WMMP
Ledwie co opadł kurz po emocjach związanych z eliminacjami do Mistrzostw Alpe Adria, a na Torze Poznań w najbliższy weekend znów będzie można zobaczyć najlepszych polskich (i nie tylko) motocyklistów, którzy jeżdżąc z prędkością sięgająca prawie 300 km/h walczą o punkty Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski.

01.08.2013

Zieliński broni prowadzenia w klasie Supersport

  WMMP
Ostatni weekend lipca był dla Sebastiana Zielińskiego bardzo pracowity. Na torze w Poznaniu odbyła się runda Mistrzostw Polski połączona z pucharem Alpe Adria. Sebastian startował w klasie Supersport, w której walczy o tytuł mistrzowski.

29.07.2013

WMMP i Alpe Adria: Gorący weekend w Poznaniu

8 WMMP
W ostatni weekend lipca atmosfera na torze w Poznaniu była gorąca nie tylko za sprawą upałów, ale również dzięki odbywającej się tam rundzie Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski oraz europejskiego pucharu Alpe Adria.

24.07.2013

Wyścigi motocyklowe w Poznaniu w ten weekend

  WMMP
W najbliższy weekend w Poznaniu odbędzie się największa w tym sezonie runda wyścigów motocyklowych. Do walki staną zawodnicy Alpe Adria, Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski i Pucharu Polski, a także czeskiego odpowiednika klasy Rookie.

12.07.2013

Alpe Adria, WMMP i PP na Słowacji, Węgry odwołane

  WMMP
Szykują się kolejne zmiany w kalendarzu wyścigów Alpe Adria, a także Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski i Pucharu Polski. Wiadomo już, że okres od końca sierpnia do połowy września będzie bardzo pracowity dla zawodników.

23.05.2013

Podwójne podium Sebastiana Zielińskiego w klasie Supersport

  WMMP
W miniony weekend na torze "Poznań" odbyła się pierwsza runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski. Sebastian Zieliński nie mógł sobie wymarzyć lepszego startu w tym sezonie.

20.05.2013

WMMP: Gorący weekend na torze "Poznań"

9 WMMP
Pierwsza runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski zgromadziła kilkudziesięciu zawodników. Ostrej rywalizacji i sportowych emocji było pod dostatkiem.

17.05.2013

Oskaldowicz wraca po tytuł mimo kontuzji

  WMMP
Janusz Oskaldowicz, 13-krotny mistrz Polski w wyścigach motocyklowych, rozpocznie w najbliższy weekend walkę o kolejny tytuł, choć zaledwie trzy tygodnie temu doznał poważnego złamania prawej nogi.

16.05.2013

Runda WMMP już w ten weekend w Poznaniu

  WMMP
W dniach 17 - 19 maja Automobilklub Wielkopolski serdecznie zaprasza wszystkich kibiców wyścigów motocyklowych na I rundę Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski i Puchar Polski.

02.05.2013

Treningi na torze taniej dla klasy 125

  WMMP
Właśnie otrzymaliśmy informację od organizatorów treningów na torze Poznań. Najmniejsza klasa wyścigowa będzie mogła trenować taniej podczas najbliższego Speed Day.

30.04.2013

MotoYoungtimer: chcemy się ścigać, ale nas nie stać

3 WMMP
Tak właśnie zatytułował informację o sobie jeden z zawodników, który zamierza brać udział w Pucharze Polski MotoYoungtimer. Jest to pierwsza osoba, która przysłała do nas informacje o tym, jak przygotowuje się do nadchodzącego sezonu.

03.04.2013

Wyścigi na Słowacji odwołane

  WMMP
Wczoraj pojawiła się informacja, że pierwsze rundy Alpe Adria Championship oraz Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski odbędą się bez przeszkód. Dzisiaj zaś organizatorzy zdecydowali o ich odwołaniu.

02.04.2013

Suzuki GRANDys duo Team rezygnuje ze Słowacji

  WMMP
Zgodnie z oczekiwaniami pojawiły się pierwsze informacje o rezygnacji z udziału w rundzie na Slovakia Ringu.

Mimo mrozu I runda WMMP rusza na Slovakiaringu

  WMMP
Ze względu na prognozy pogody i sytuację panującą na Słowacji wszyscy zastanawiali się, czy nadchodząca runda wyścigów motocyklowych zostanie odwołana. Okazuje się jednak, że dojdzie do skutku.

29.03.2013

I runda wyścigów pod znakiem zapytania? Aktualizacja

2 WMMP
Nie wiem, czy wiecie, ale już mamy wiosnę! Przynajmniej kalendarzową. Czas biegnie nieubłaganie i przyznam szczerze, że przez śnieg padający za oknem sam już zapomniałem, że za chwilę powinien ruszyć cykl Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski.

archiwum

1  2    

Opublikuj własne

Podziel się

Sonda

wypowiedz się

Promowane trasy

Brak tras
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści