Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Supermoto

Witamy serdecznie w serwisie Motogen w dziale zajmującym się motocyklowymi mistrzostwami Supermoto w Polsce i za granicą. Lubisz sporty motocyklowe, a zwłaszcza zawody Supermoto? Koniecznie zapoznaj się z treściami zawartymi na tej właśnie stronie. Znajdziesz tutaj informacje ze świata wyścigów Supermoto, relacje z Mistrzostw Polski i Pucharu Polski, jak i zawodów w innych krajach, pełne zdjęć i filmów. Nie brakuje u nas także zapowiedzi imprez, które odbędą się w przyszłości. Zachęcamy do odwiedzania regularnie naszych stron. Bądź na bieżąco z naszym motocyklowym kalendarium, dzięki któremu żadna impreza Cię nie ominie i zobaczysz swoje ulubione wyścigi na żywo!

24.06.2009

III Runda MP Supermoto, IV Runda Supermoto o Puchar Polski, IV Runda Wyścigów Skuterów o Puchar Polski i Puchar ZIPP

  SUPERMOTO
Już w najbliższy weekend (27–28.06.2009 r.) miłośników skuterów i supermoto zapraszamy na Tor Poznań do obejrzenia jedynej w tym roku zaplanowanej w Poznaniu rundy tych niezwykle popularnych i widowiskowych zawodów.

19.05.2009

I Runda Mistrzostw Polski i II Runda Pucharu Polski Supermoto w Lublinie. Działo się, działo!!

  SUPERMOTO
Sezon wyścigów SuperMoto rozkręcił się na dobre, co można było zaobserwować w minioną niedzielę na lubelskim torze. Dwunastu zawodników stanęło do zmagań w mistrzostwach i ponad dwudziestu w pucharze.

25.11.2008

Supermoto – Kalendarz Mistrzostw Polski i Pucharu PZM na rok 2009

1 SUPERMOTO
21 listopada na posiedzeniu Prezydium ZG PZM zatwierdzony został kalendarz wyścigów SuperMoto na sezon 2009. W porównaniu do minionego sezonu liczba zorganizowanych rund uległa redukcji: w przypadku Mistrzostw Polski z 9 na 6 i PPZM z 10 na 7.

18.09.2008

VIII Runda Mistrzostw Polski Supermoto oraz IX Runda Pucharu PZM Supermoto – Crash derby w Lublinie

  SUPERMOTO
13 września w Lublinie zawodników i kibiców przywitał deszcz i lodowaty wiatr. Aura zapewniła dodatkowe atrakcje w postaci loterii opon na poszczególne biegi...

02.07.2008

VI Runda Mistrzostw Polski Supermoto oraz VII Runda Pucharu PZM Supermoto – Poznań 2008

  SUPERMOTO
W miniony weekend – 28 i 29 czerwca na Poznańskim torze odbyła się VI runda Mistrzostw Polski i VII runda Pucharu PZM SuperMoto Motocykli. Nie odbyła się natomiast runda Pucharu Europy i Mistrzostw Polski SuperMoto Quadów – jak podali organizatorzy, powodem było małe zainteresowanie zawodników. Ale

30.06.2008

V Runda Mistrzostw Polski Supermoto oraz VI Runda Pucharu PZM Supermoto

  SUPERMOTO
W dniach 28-29 czerwca 2008 r. Automobilklub Wielkopolski zorganizował V Rundę Mistrzostw Polski Supermoto w klasach S1 i S2 oraz VI Rundę Pucharu PZM Supermoto w klasach Otwarta i 250 ccm.

26.06.2008

Zaproszenie na zawody SuperMoto w Radomiu

  SUPERMOTO
W pierwszą niedziele lipca 6/VII na radomskim kartodromie odbędzie się VI runda Mistrzostw Polski SuperMoto, oraz VII runda Pucharu PZM. Trzeba dodać, iż są to pierwsze zawody w Radomiu zorganizowane na nowej nawierzchni toru.

18.06.2008

Supermoto Katowice 2008

  SUPERMOTO
Kolejne zawody z cyklu Mistrzostw Polski Supermoto odbyły się w Katowicach na terenie hal należących do Międzynarodowych Targów w Katowicach. W sobotę 7 czerwca zaczęli się zjeżdżać wszyscy zawodnicy tego cyklu zawodów.

13.05.2008

II Runda Mistrzostw Polski Supermoto oraz III Runda Pucharu PZM Supermoto - Lublin 2008

  SUPERMOTO
Niedziela, godzina 8 rano. W czasie, gdy normalni ludzie ciągle jeszcze spali, wjechałem na tor kartingowy w Lublinie. Już z daleka widziałem busy, przyczepki oraz grupy ludzi rozkładających namioty i wyciągających swoje motocykle.

09.05.2008

Supermoto Gostyń – nowy początek?

  SUPERMOTO
W długi majowy weekend w pod poznańskim Gostyniu odbyła się pierwsza runda Pucharu PZM-ot SuperMoto. Frekwencja zaskoczyła wszystkich, na linii startu klasy 250 stanęło 24 zawodników, a w klasie otwartej 16-stu

archiwum

  1  2  3 

Opublikuj własne

Podziel się

Sonda

wypowiedz się

Promowane trasy

Brak tras
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści