Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Supermoto

Witamy serdecznie w serwisie Motogen w dziale zajmującym się motocyklowymi mistrzostwami Supermoto w Polsce i za granicą. Lubisz sporty motocyklowe, a zwłaszcza zawody Supermoto? Koniecznie zapoznaj się z treściami zawartymi na tej właśnie stronie. Znajdziesz tutaj informacje ze świata wyścigów Supermoto, relacje z Mistrzostw Polski i Pucharu Polski, jak i zawodów w innych krajach, pełne zdjęć i filmów. Nie brakuje u nas także zapowiedzi imprez, które odbędą się w przyszłości. Zachęcamy do odwiedzania regularnie naszych stron. Bądź na bieżąco z naszym motocyklowym kalendarium, dzięki któremu żadna impreza Cię nie ominie i zobaczysz swoje ulubione wyścigi na żywo!

26.06.2008

Zaproszenie na zawody SuperMoto w Radomiu

  SUPERMOTO
W pierwszą niedziele lipca 6/VII na radomskim kartodromie odbędzie się VI runda Mistrzostw Polski SuperMoto, oraz VII runda Pucharu PZM. Trzeba dodać, iż są to pierwsze zawody w Radomiu zorganizowane na nowej nawierzchni toru.

18.06.2008

Supermoto Katowice 2008

  SUPERMOTO
Kolejne zawody z cyklu Mistrzostw Polski Supermoto odbyły się w Katowicach na terenie hal należących do Międzynarodowych Targów w Katowicach. W sobotę 7 czerwca zaczęli się zjeżdżać wszyscy zawodnicy tego cyklu zawodów.

13.05.2008

II Runda Mistrzostw Polski Supermoto oraz III Runda Pucharu PZM Supermoto - Lublin 2008

  SUPERMOTO
Niedziela, godzina 8 rano. W czasie, gdy normalni ludzie ciągle jeszcze spali, wjechałem na tor kartingowy w Lublinie. Już z daleka widziałem busy, przyczepki oraz grupy ludzi rozkładających namioty i wyciągających swoje motocykle.

09.05.2008

Supermoto Gostyń – nowy początek?

  SUPERMOTO
W długi majowy weekend w pod poznańskim Gostyniu odbyła się pierwsza runda Pucharu PZM-ot SuperMoto. Frekwencja zaskoczyła wszystkich, na linii startu klasy 250 stanęło 24 zawodników, a w klasie otwartej 16-stu

archiwum

  1  2  3 

Dzieje się?

Newsroom tylko na to czeka!

Motogen.

e-mail: newsroom(@)motogen.pl

TEL: [+48] 669 970 129

 

Partnerzy

Motogen.

Porównywarka

W porównywarce jest: 0 z max. 4 pojazdów
Wybierz przynajmniej 2 pojazdy do porównania

PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści