Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport Stunt Wpisy z roku 2015 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Stunt

Witamy serdecznie w serwisie Motogen w dziale zajmującym się motocyklowymi wyczynami kaskaderskimi na najwyższym poziomie. Lubisz sporty motocyklowe, a zwłaszcza stunt na motocyklu i różnego rodzaju ewolucje i triki na motocyklu? Koniecznie zapoznaj się z treściami zawartymi na naszym portalu. Znajdziesz tutaj informacje ze świata motocyklowego kaskaderstwa, relacje z imprez StuntGP, pokazów opatrzone liczne zdjęcia i filmy, jak i zapowiedzi nowych wydarzeń, podczas których zobaczyć będzie można na żywo popisową jazdę na jednym kole wraz z wykonywaniem różnych akrobacji. Zapraszamy do regularnych wizyt na naszych stronach!

15.09.2015

Trick na Jezusa z Sao Paulo, akrobatyka – Stunt we Fragmentach #4

  STUNT
Prawdziwy stunt zaczyna się, gdy opanujemy podstawowe tricki akrobatyki motocyklowej. O tym jak stanąć na baku i jednocześnie sterować motocyklem opowie Piotr "Fragment" Frąckiewicz w ostatnim odcinku z naszej serii.

07.09.2015

Jak spalić gumę? - 'Stunt we Fragmentach' #3 (wideo)

  PORADY STUNT
Pewnie Tobie też wydaje się, że palenie gumy to banalna ewolucja. Jak jednak zrobić to stylowo, bez żadnych zbytecznych podporów i innych tego typu ułatwień oraz jak jechać paląc kapcia wytłumaczy Ci – Piotr 'Fragment' Frąckiewicz.

31.08.2015

Jak zrobić stoppie? 'Stunt we Fragmentach' #2 (wideo)

  PORADY PO GODZINACH STUNT
Mamy dla Was kolejny odcinek z cyklu zrealizowanego we współpracy z Piotrem "Fragmentem" Frąckiewiczem. Tym razem mistrz stunterskich ewolucji tłumaczy, jak zrobić stoppie, czyli jeden z trudniejszych tricków, jakim jest jazda na przednim kole.

24.08.2015

’Stunt we Fragmentach’ - oglądaj wideo i ucz się stuntu

1 STUNT CIEKAWOSTKI PO GODZINACH PORADY WYWIADY
Ruszamy z nowym cyklem wideo, który zrealizowaliśmy we współpracy z Piotrem "Fragmentem" Frąckiewiczem - mistrzem stunterskich ewolucji. W kolejnych odcinkach rozbierzemy na czynniki pierwsze poszczególne tricki wykonywane w stuncie i wytłumaczymy Wam jak najszybciej i najlepiej osiągnąć perfekcję w ich wykonywaniu.

29.06.2015

Drifting CEBRĄ i spektakularna gleba

1 STUNT
Wiemy, że lato już w pełni, a palące promienie słońca często zachęcają Was do porzucenia motocyklowej zbroi w domu. My niemniej jednak mocno odradzamy styl podróżowania na „człowieka zdrapkę”...

18.06.2015

Stunter vs free runner – miejski pojedynek

  STUNT
Stunt to jedna z bardziej dynamicznie rozwijających się dyscyplin sportu motocyklowego. Nawet jeśli, ktoś nie bardzo się czuje w jeździe na tylnym, bądź w bardziej hardcorowej odmianie, przednim kole, to kto nie lubi popatrzeć na te magiczne ewolucje zaprzeczająca prawom fizyki?

13.05.2015

Stunterzy po pierwszej pucharowej rundzie

  STUNT
Pierwsza runda pucharu Polish Stunt Cup odbyła się w Lublinie 9-10 maja. Na starcie pojawiło się 34 zawodników.

Opublikuj własne

Podziel się

Sonda

wypowiedz się

Promowane trasy

Brak tras
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści