Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport Stunt Wpisy z roku 2014 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Stunt

Witamy serdecznie w serwisie Motogen w dziale zajmującym się motocyklowymi wyczynami kaskaderskimi na najwyższym poziomie. Lubisz sporty motocyklowe, a zwłaszcza stunt na motocyklu i różnego rodzaju ewolucje i triki na motocyklu? Koniecznie zapoznaj się z treściami zawartymi na naszym portalu. Znajdziesz tutaj informacje ze świata motocyklowego kaskaderstwa, relacje z imprez StuntGP, pokazów opatrzone liczne zdjęcia i filmy, jak i zapowiedzi nowych wydarzeń, podczas których zobaczyć będzie można na żywo popisową jazdę na jednym kole wraz z wykonywaniem różnych akrobacji. Zapraszamy do regularnych wizyt na naszych stronach!

09.07.2014

StuntGP 2014: Czasem słońce, czasem deszcz

  STUNT
W pierwszy weekend lipca po raz szósty spotkali się w Bydgoszczy najlepsi stunterzy z całego świata. Na parkingu centrum handlowego Auchan odbyło się StuntGP, czyli prawdopodobnie najlepsza „pojeżdżawka” na parkingu „marketowym”.

01.04.2014

Stunt Riding Eurocup w Kownie

2 STUNT
Podczas Stunt Riding Eurocup w Kownie pokaz swój zaprezentował Aras Gibieza. Niesamowity poziom jazdy zaowocował drugim miejscem w klasyfikacji generalnej. Świetny przejazd, który każdy fan stuntu powinien obejrzeć!

24.03.2014

"Fragment" stuntuje w deszczu i gradzie

1 STUNT
Od tego sezonu do zawodników wspieranych przez redakcję trafił Piotr "Fragment" Frąckiewicz. Ten pozytywnie zakręcony stunter jest jednym z niewielu zawodników w kraju, który oficjalnie wspierany jest przez konkretną markę. "Fragmenta" wspiera polski przedstawiciel motocykli Triumph, tym samym Piotr został ambasadorem marki Triumph i modelu Street Triple, na którym jeździ na co dzień.

Opublikuj własne

Podziel się

Sonda

wypowiedz się

Promowane trasy

Brak tras
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści