-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Stunt

Witamy serdecznie w serwisie Motogen w dziale zajmującym się motocyklowymi wyczynami kaskaderskimi na najwyższym poziomie. Lubisz sporty motocyklowe, a zwłaszcza stunt na motocyklu i różnego rodzaju ewolucje i triki na motocyklu? Koniecznie zapoznaj się z treściami zawartymi na naszym portalu. Znajdziesz tutaj informacje ze świata motocyklowego kaskaderstwa, relacje z imprez StuntGP, pokazów opatrzone liczne zdjęcia i filmy, jak i zapowiedzi nowych wydarzeń, podczas których zobaczyć będzie można na żywo popisową jazdę na jednym kole wraz z wykonywaniem różnych akrobacji. Zapraszamy do regularnych wizyt na naszych stronach!

18.08.2008

AC FARIAS kończy karierę z powodu kontuzji

  STUNT
Antonio Carlos Farias, znany na całym świecie jako AC Farias, ojciec chrzestny i legenda nowoczesnego stuntu, zakończył karierę w związku z kontuzją, jakiej doznał podczas pokazów w Hiszpanii.

10.07.2008

Stunt wywiad - Adrian "Pasio" Pasek

2 STUNT
Zaczęło się od tego, że śmigałem wyczynowo na rowerze, lecz problemy z kręgosłupem nie pozwalały mi na dalszą jazdę. Rodzice zaproponowali, że kupią mi skuter. Pomyślałem, że może to być dobra alternatywa...

24.06.2008

Bielawa, czyli...koszmar stuntera

6 STUNT
50 polskich złotych za koszulkę z numerkiem, dzięki której możesz zasilić zacne grono zawodników. A co w zamian? Oferta tegorocznej Bielawy Street Fighter Festiwal była nadzwyczaj bogata i nietuzinkowa. Co więc mamy w menu?

08.05.2008

Operacja B.O.R.S.K. … więcej niż ustawka

6 STUNT
Borsk. Mała wieś, położona ok. 80km na południowy zachód od Trójmiasta. W pobliżu kilka niewielkich jezior, hektary lasów i pensjonaty pamiętające jeszcze czasy Polski Ludowej. Na pozór nic nadzwyczajnego… Dlaczego więc akurat TU kilka razy do roku rozbrzmiewa „do odcięcia” kilkadziesiąt dwuk

01.05.2008

Stunt szkoła jazdy - wheelie

6 STUNT
Jeśli chcesz się bawić w stunt to po pierwsze i najważniejsze musisz nauczyć się podstawowego triku, czyli jazdy na jednym, tylnym kole. To jest jak kamień węgielny i węgiel kamienny zarazem, bo jest podstawą i drogą wyjściową do innych trików.

25.04.2008

Projekt Stunt Days

  STUNT
Projekt STUNT DAYS jest pomysłem, który zrodził się w głowie Krzysztofa Adamskiego w 2003 roku. Można go streścić w trzech słowach: FASCYNACJA, PASJA i REALIZACJA.

09.03.2008

Historia stuntu w Polsce

4 STUNT
Początki wyglądały mniej więcej tak że w naszym pięknym kraju istniały 3 ekipy: Kamikaze Lublin Squad na ścianie wschodniej, Moto Tczew Team na Pomorzu i Motodawcy w Bydgoszczy. Bardzo ciekawe jest to że Kamikadze i Motodawcy zaczęli jeździć mniej więcej w tym samym czasie, nic nie wiedząc o tych dr

13.02.2008

Historia Stunt'u - jak to się zaczęło?

4 STUNT
Po wpisaniu słowa "stunt" w googlach wyskoczyło mi 26 400 000 odpowiedzi. Czy to dużo? Jedni powiedzą że tak, a inni powiedzą że mało. A ja pomyślałem "Kurde, przecież to jest blisko 26,5 mln stron o stuntcie! Będzie co czytać". Historia tego sportu jest bardzo ciekawa, przekonaj się o tym!

archiwum

1    7
...
15  16  17 

Opublikuj własne

Podziel się

Sonda

wypowiedz się

Promowane trasy

Brak tras
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści