Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport Rajdy motocyklowe Wpisy z roku 2011 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Rajdy motocyklowe

Witamy serdecznie w serwisie Motogen w dziale zajmującym się rajdami motocyklowymi. Interesują Cię sporty motocyklowe, w tym właśnie rajdy? To świetnie, że tu jesteś. Na tej stronie zamieszczamy wszelkiego rodzaju wiadomości na temat rajdów Dakar, Abu Dhabi i innych. Znajduje się tutaj między innymi kalendarium z informacjami, kiedy odbywają się kolejne rajdy z udziałem motocykli i quadów, jak i obszerne relacje z wydarzeń minionych, wzbogacone licznymi zdjęciami, grafikami i filmami. Nie brakuje także opinii i recenzji ekspertów. Zapraszamy do regularnych odwiedzin naszego serwisu, który pomoże Ci być bieżąco z aktualnymi zapowiedziami i sprawi, że nie ominie Cię żadna informacja o imprezach motocyklowych.

30.12.2011

Ostatnie kilometry przed odprawą Rajdu Dakar!

  RAJDY
Dzisiaj o godzinie 10.00 rano lokalnego czasu motocykle Orlen Team przejdą odprawę techniczną i odbiór administracyjny przed startem w 34. Rajdzie Dakar. Samochodowa załoga: Krzysztof Hołowczyc i Jean-Marc Fortin formalności dokona dzień później o godzinie 7.30.

W oczekiwaniu na start Dakaru

  RAJDY
Oficjalny start Dakar Rally 2012 dopiero w niedzielę, lecz w Mar del Plata rywalizacja trwa już od kilkudziesięciu godzin. Wyniki Dakaru będą zależały również od tego, jak skrupulatnie do swoich obowiązków przyłożą się mechanicy sprawdzający pojazdy uczestniczące w słynnym Rajdzie. Baza morska argen

29.12.2011

Co kryje motocykl Orlen Team?

3 RAJDY
27 grudnia po ponad 24-godzinnej podróży motocykliści Orlen Team dotarli do Mar Del Plata – miasta, w którym już 1 stycznia 2012 rozpocznie się 34. edycja Rajdu Dakar.

28.12.2011

Łukasz „Łoker” Łaskawiec już w Argentynie

  RAJDY
Cała ekipa RMF Caroline Team po bardzo długiej podróży dotarła szczęśliwie do Argentyny.

27.12.2011

Łukasz Łaskawiec tuż przed Dakarem 2012

  RAJDY
Łukasz Łaskawiec oraz jego kolega Maciej Albinowski wylecieli już do Argentyny.

25.11.2011

RMF Caroline Team – Dakar 2012: Rozstania czas

  RAJDY
RMF Caroline Team oraz pozostałe europejskie dakarowe załogi w La Havre przechodziły wstępne badania, montaż urządzeń pomiarowych i sygnalizatorów bezpieczeństwa.

14.11.2011

Dakar 2012 – 21 Polaków w stawce

  RAJDY
W przyszłorocznym Rajdzie Dakar zobaczymy aż 21 Polaków. Wśród nich nie zabraknie oczywiście motocyklowej załogi Orlen Team oraz quadowców Łukasza Łaskawca i Rafała Sonika.

21.04.2011

Łukasz Łaskawiec i Adam Małysz w jednym teamie na Dakarze

  RAJDY
Do Łukasza Łaskawca, brązowego medalisty Dakaru 2011, w zespole RMF Caroline Team dołączy słynny skoczek narciarski Adam Małysz.

24.03.2011

Dakar 2012 – znamy już przebieg trasy

2 RAJDY
W przyszłorocznej edycji Rajdu Dakar zawodnicy ścigać się będą po terytorium aż trzech krajów: Argentyny, Chile i Peru.

14.02.2011

"Łoker" dołączył do RMF Caroline Team

1 RAJDY
Zdobywca Pucharu Polski, Mistrz Europy, trzeci zawodnik Rajdu Dakar 2011Łukasz "Łoker" Łaskawiec zasilił szeregi RMF Caroline Team. Począwszy od sezonu 2011, barwy Teamu i Polski będą reprezentowane zarówno w kategorii samochodów jak i quadów.

20.01.2011

Motocykliści Orlen Team wrócili do domów

2 RAJDY
Motocykliści Orlen Team zadowoleni, ale zmęczeni wrócili z Rajdu Dakar. Jacek Czachor i Marek Dąbrowski opowiadali zgromadzonym na warszawskim lotnisku kibicom o rywalizacji na rajdowych trasach, zaś Kuba Przygoński o nowej roli, w jakiej przyszło mu uczestniczyć w

17.01.2011

Rajd Dakar zakończony – rozdanie trofeów i parada w Buenos

1 RAJDY
33 edycja Rajdu Dakar dobiegła końca. Wczoraj zawodnicy ponownie wjechali na ulice Buenos Aires, z których dwa tygodnie temu wyjeżdżali na morderczą trasę Rajdu.

16.01.2011

Dakar etap XIII – walka do końca

2 RAJDY
Doskonały start Polaków. Łukasz Łaskawiec jest brązowym medalistą Dakaru, Jacek Czachor zamyka pierwszą dziesiątkę wśród motocyklistów, a Hołowczyc jest piąty.

15.01.2011

Łukasz Łaskawiec trzeci w klasyfikacji Dakaru!

6 RAJDY
Stało się! Sukces Rafała Sonika został powtórzony! W swoim debiucie w Rajdzie Dakar Łukasz "Łoker" Łaskawiec jest trzeci w klasyfikacji generalnej Rajdu i stanie na najniższym stopniu podium!

Dakar etap XII – błoto i deszcz

  RAJDY
Kałuże i błoto nie ułatwiały wczoraj zawodnikom rywalizacji. Mimo tego Łukasz Łaskawiec nadal jedzie równo i ma szanse na podium.

14.01.2011

Dakar etap XI – upał i problemy techniczne

4 RAJDY
Łukasz Łaskawiec jest czwarty w klasyfikacji generalnej rRajdu i ma realne szanse na zdobycie najniższego miejsca na pudle Dakaru 2011.

13.01.2011

Dakar etap X – Łaskawiec trzeci, "Hołek" drugi!

  RAJDY
Do końca Dakaru zostałyo zaledwie trzy dni. Mimo morderczych warunków, na trasie nadal bardzo szybko jedzie Łukasz Łaskawiec.

12.01.2011

Dakar etap IX – "Łoker" szybko na pustyni

  RAJDY
Wczorajszy etap, poprowadzony przez pustynne tereny w okolicach miasta Copiapo, mimo że nie był zbyt długi, okazał się zaskakująco trudny. Wielu zawodników, szczególnie z czołówki, którzy startowali z pierwszych rzędów, popełniło błędy nawigacyjne. Te, oczywiście, zaowocowały stratą czasu i gorszymi

11.01.2011

Dakar etap VIII – kolejny awans Łukasza Łaskawca

  RAJDY
Wczorajszy odcinek poprowadził kierowców startujących w Dakarze w samo serce Atacamy. Zdradliwa pustynia powitała zawodników przede wszystkim piaszczystymi terenami oraz wydmami. Był to kolejny etap, na którym łatwo było się zgubić i zjechać ze szlaku.

10.01.2011

Dakar etap VII – Łukasz Łaskawiec drugi w klasyfikacji odcinka!

  RAJDY
Mimo że Dakar pokazuje swoje prawdziwe oblicze i eliminuje kolejnych kierowców, Łukasz Łaskawiec jedzie coraz lepiej. Wczorajszy etap zakończył na doskonałej drugiej pozycji.

archiwum

1  2    

Opublikuj własne

Podziel się

Sonda

wypowiedz się

Promowane trasy

Brak tras
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści