Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport Rajdy motocyklowe Wpisy z roku 2009 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Rajdy motocyklowe

Witamy serdecznie w serwisie Motogen w dziale zajmującym się rajdami motocyklowymi. Interesują Cię sporty motocyklowe, w tym właśnie rajdy? To świetnie, że tu jesteś. Na tej stronie zamieszczamy wszelkiego rodzaju wiadomości na temat rajdów Dakar, Abu Dhabi i innych. Znajduje się tutaj między innymi kalendarium z informacjami, kiedy odbywają się kolejne rajdy z udziałem motocykli i quadów, jak i obszerne relacje z wydarzeń minionych, wzbogacone licznymi zdjęciami, grafikami i filmami. Nie brakuje także opinii i recenzji ekspertów. Zapraszamy do regularnych odwiedzin naszego serwisu, który pomoże Ci być bieżąco z aktualnymi zapowiedziami i sprawi, że nie ominie Cię żadna informacja o imprezach motocyklowych.

18.12.2009

Dakar 2010 – konferencja prasowa

  RAJDY
W warszawskim Centrum Olimpijskim odbyła się konferencja prasowa zawodników, objętych patronatem PZM, startujących w legendarnym Rajdzie Dakar.

16.12.2009

Aprilia RXV 4.5 – modyfikacje przed Dakarem 2010

  RAJDY
Team Giofil pojedzie w Dakarze specjalnie przeprojektowanymi motocyklami Aprilia RSV 4.5.

26.11.2009

Krzysztof Jarmuż gotowy na Rajd Dakar 2010!

  RAJDY
Podobnie jak w zeszłym roku na starcie najbardziej morderczego rajdu świata zobaczymy Krzysztofa Jarmuża, który w Dakarze 2009 zajął świetne 22 miejsce.

24.11.2009

Aprilia na Rajdzie Dakar 2010

  RAJDY
1 stycznia 2010 roku na starcie Rajdu Dakar zobaczymy czterech zawodników dosiadających motocykli Aprilia RXV 4.5.

21.01.2009

Na mecie Dakaru

1 RAJDY
W sobotę kierowcy uczestniczący w Rajdzie Dakar po raz ostatni stanęli do rywalizacji na południowoamerykańskiej trasie. Czternasty odcinek specjalny z metą w Buenos Aires był z psychologicznego punktu widzenia najtrudniejszy. Każdy z zawodników myślami był już na końcu zmagań, a przecież czekał ich

15.01.2009

Dakar 2009 – coraz bliżej mety

1 RAJDY
Po raz kolejny przyglądniemy się dzisiaj rozwojowi wydarzeń w pierwszej południowoamerykańskiej edycji legendarnego Rajdu Dakar, którego trasa w tym roku prowadzi przez dzikie tereny Argentyny i Chile. Za nami już dziesięć odcinków specjalnych...

Hiszpański motocyklista w śpiączce

  RAJDY
Uczestniczący w Rajdzie Dakar Hiszpan Cristobal Guerrero znalazł się w szpitalu po tym, jak doznał obrażeń na skutek upadku ze swojego motocykla.

08.01.2009

Znana przyczyna śmierci Pascala Terry'ego

  RAJDY
Sekcja zwłok wykazała, że francuski motocyklista Pascal Terry, którego ciało zostało znalezione w nocy z wtorku na środę na trasie Rajdu Dakar, zmarł w wyniku ataku serca.

07.01.2009

Start 31. rajdu Dakar za nami

  RAJDY
U nas zima w pełni, podczas gdy najlepsi kierowcy rajdów terenowych 3 stycznia stanęli na starcie 31. Rajdu Dakar. Zawody po raz pierwszy w historii odbywają się na kontynencie południowoamerykańskim, a trasa zmagań prowadzi przez Argentynę i Chile.

Pierwsza ofiara Rajdu Dakar

  RAJDY
Ciało zaginionego w Rajdzie Dakar Francuza – Pascala Terry’ego – znaleziono w nocy z wtorku na środę.

Opublikuj własne

Podziel się

Sonda

wypowiedz się

Promowane trasy

Brak tras
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści