Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport Motocross Wpisy z roku 2013 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Motocross

Witamy serdecznie w serwisie Motogen w dziale zajmującym się zawodami motocrossowymi w Polsce i za granicą. Kochasz sporty motocyklowe, a zwłaszcza wyścigi Motocross? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, to znaczy, ze jesteś pod właściwym adresem. Na tej stronie znajdziesz wszelkie informacje ze świata MX. Zamieszczamy tu kalendarium, z którego dowiesz się, kiedy odbędą się najbliższe zawody motocrossowe, przestronne relacje z zawodów ilustrowane licznymi zdjęciami, a nawet filmami. Odwiedzaj nas regularnie, śledź nasze zapowiedzi i bądź na bieżąco! Czytaj relacje z imprez na których byłeś i dowiaduj się o imprezach, na których będziesz. Zawody cross czekają na Ciebie.

18.10.2013

Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego w Cross Country

  MOTOCROSS
3 listopada na torze motocyklowym w Strykowie odbędzie się IV Runda Mistrzostw Okręgu Łódzkiego w Cross Country. Organizatorem imprezy są Miejski Klub Sportowy “ZJEDNOCZENI” i Zarząd Okręgowy PZM w Łodzi. Poniżej podajemy regulamin i informacje dotyczące całej imprezy.

15.10.2013

Nowa klasa Mistrzostw Europy MX

  MOTOCROSS
Niedawno odbyla się 67. edycja Monster Energy FIM Motocross of Nations. Podczas imprezy zaprezentowano nową klasę Mistrzostw Europy. Jest ona przeznaczona dla motocykli dwusuwowych z silnikami o pojemnosci 300 ccm.

01.10.2013

Czwarta runda OML w Motocrossie już w niedzielę

  MOTOCROSS
Czwarta runda (OML) Otwartych Mistrzostw Lubelszczyzny w Motocrossie odbędzie się już w najbliższą niedzielę.

27.09.2013

Najlepsi zawodnicy w klasie MX jadą na Motocross of Nations

  MOTOCROSS
W nadchodzący weekend w Niemczech odbędą się zawody Motocross of Nations (MXoN), w których wystartują najlepsi zawodnicy MX z całego świata. Ta „Olimpiada Świata MX” organizowana jest na torze Teutschenthal w Niemczech, 180 km na południowy zachód od Berlina.

16.09.2013

Joanna Miller mistrzynią MX Kobiet

  MOTOCROSS
W miniony weekend (14/15.09) na torze w Dębskiej Woli odbyła się ostatnia runda Mistrzostw Polski Kobiet MX oraz Puchar Polski w klasach MX65, MX2 i MXKobiet. W sobotę najwięcej emocji dostarczyły oczywiście wyścigi dziewczyn.

09.09.2013

Mistrzowskie tytuły MX rozdane

  MOTOCROSS
Miniony weekend to ostateczna rozgrywka w walce o tytuły mistrzów. Na starcie w klasach MX65, MX85, Masters, MX2 Junior. MX2 i MX Open stawiła się cała motocrossowa czołówka.

05.09.2013

Lierop gospodarzem ostatniego wyścigu MX w sezonie

  MOTOCROSS
Warszawa, 5 września 2013 r. – Siedemnasty i ostatni wyścig Mistrzostw Świata FIM w Motocrossie 2013 odbędzie się w najbliższy weekend na torze Grand Prix Benelux w Lierop, w południowo-wschodniej częściej Holandii, niedaleko Eindhoven.

08.07.2013

Mistrzostwa Polski MX w Strykowie

  MOTOCROSS
Potężną dawkę adrenaliny zaserwowali w Strykowie zawodnicy startujący w kolejnej rundzie Mistrzostw Polski w Motocrossie. Jak za najlepszych lat maszyna startowa niemal pękała w szwach, a walka toczyła się „na grubość lakieru” we wszystkich klasach: MX65, MX85, MX2, MX Junior i oczywiście w „królewskiej” klasie Open.

12.06.2013

Mistrzostwa Europy na najnowocześniejszym torze motocrossowym w Polsce!

  MOTOCROSS
W obecnym sezonie aż trzy pozycje międzynarodowego kalendarza sportów motocyklowych odbędą się w Polsce. Jednym z nich są Mistrzostwa Europy strefy północno-wschodniej EMX 65 / EMX 85, połączone z IV rundą Mistrzostw Polski MX Open, które odbędą się 22-23 czerwca w Cieszynie.

05.06.2013

Wyścig Moto2 oczami Jamesa Stewarta

  MOTOCROSS
GoPro jak zwykle potrafi nas przenieść w centrum akcji. Tym razem dorwaliśmy film z oficjalnego kanału tego urządzenia, dzięki któremu możemy na własne oczy przekonać się jak wygląda start najlepszych tego świata w motocrossie.

29.04.2013

KTM organizuje elektryczne zawody MX

  MOTOCROSS
Niedawno pisaliśmy o powołaniu do życia Mistrzostw Świata Motocykli Elektrycznych, a teraz pojawiła się informacja o nawiązaniu współpracy FIM z KTM.

10.04.2013

Nowy tor motocrossowy w Dołhobrodach

  MOTOCROSS
W lokalnej gazecie Kurier Lubelski pojawiła się bardzo interesująca informacja. W Dołhobrodach (powiat włodawski), ma powstać profesjonalny tor motocrossowy.

25.03.2013

Puchar Polski Kobiet MX 2013

2 MOTOCROSS
W roku 2011 w kalendarzu sportów motocyklowych PZM znalazł się – po raz pierwszy w historii polskiego motocrossu – Puchar Polski Kobiet MX, którego pomysłodawcą był dwumiesięcznik X-cross.

07.01.2013

PZM – kalendarz dyscyplin 2013

  MOTOCROSS
Motocross, enduro, cross-country i trial – te dyscypliny mają już kalendarz na sezon 2013.

Opublikuj własne

Podziel się

Sonda

wypowiedz się

Promowane trasy

Brak tras
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści