Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Motocross

Witamy serdecznie w serwisie Motogen w dziale zajmującym się zawodami motocrossowymi w Polsce i za granicą. Kochasz sporty motocyklowe, a zwłaszcza wyścigi Motocross? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, to znaczy, ze jesteś pod właściwym adresem. Na tej stronie znajdziesz wszelkie informacje ze świata MX. Zamieszczamy tu kalendarium, z którego dowiesz się, kiedy odbędą się najbliższe zawody motocrossowe, przestronne relacje z zawodów ilustrowane licznymi zdjęciami, a nawet filmami. Odwiedzaj nas regularnie, śledź nasze zapowiedzi i bądź na bieżąco! Czytaj relacje z imprez na których byłeś i dowiaduj się o imprezach, na których będziesz. Zawody cross czekają na Ciebie.

01.07.2008

Motocrossowe Mistrzostwa Europy klasy EMX 2-Junior

  MOTOCROSS
29 lipca w Nelidovie (Rosja) rozegrano 9. rundę Motocrossowych Mistrzostw Europy klasy EMX 2-Junior oraz 6. rundę klasy Open. Powstałe na skutek opadów deszczu błoto sprawiło, że warunki były bardzo trudne, ale wystarczające do przeprowadzenia zawodów zgodnie z harmonogramem.

28.05.2008

FIM World Motocross Grand Prix w Mallory Park

  MOTOCROSS
W najbliższy weekend wszyscy fani motocrossu będą kierowali się do Mallory Park na mistrzostwa świata w motocrossie.

14.05.2008

Tommy Searle w natarciu

  MOTOCROSS
Wyścig klasy MX2, w Bułgarii był prawdziwym widowiskiem. Pokazano kawał niezłego ścigania się. Tommy Searle prowadził w drugim wyścigu od samego początku, zostawiając tym samym w tyle obecnego mistrza – Antonia Cairoliego.

05.05.2008

Andrzej Czyżowski nie żyje

2 MOTOCROSS
Z ogromnym żalem i bólem informujemy, że podczas zawodów II rundy Pucharu PZM w motocrossie, które odbywały się 3 maja w Rzeszowie poważnemu wypadkowi uległ czołowy zawodnik klasy MX85, Andrzej Czyżowski z Człuchowskiego Auto Moto Klubu „Poltarex”. Po przewiezieniu do szpitala, został poddany skompl

05.02.2008

Katherine Prumm, najszybsza kobieta w motocrossie przyłącza się do Yamahy

  MOTOCROSS
Yamaha Motor Europe (YME) ma zaszczyt ogłosić nawiązanie nowej współpracy z Katherine Prumm – zwyciężczynią żeńskiego pucharu FIM Motocross. 19-letnia Nowozelandka będzie jeździć na motocyklu Yamaha YZ250F, próbując uzupełnić swoją kolekcję o puchar mistrzostw FIM Motocross 2008.

archiwum

1    8
...
16  17  18 

Opublikuj własne

Podziel się

Sonda

wypowiedz się

Polecamy!

Promowane trasy

Brak tras
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści