Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Motocross

Witamy serdecznie w serwisie Motogen w dziale zajmującym się zawodami motocrossowymi w Polsce i za granicą. Kochasz sporty motocyklowe, a zwłaszcza wyścigi Motocross? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, to znaczy, ze jesteś pod właściwym adresem. Na tej stronie znajdziesz wszelkie informacje ze świata MX. Zamieszczamy tu kalendarium, z którego dowiesz się, kiedy odbędą się najbliższe zawody motocrossowe, przestronne relacje z zawodów ilustrowane licznymi zdjęciami, a nawet filmami. Odwiedzaj nas regularnie, śledź nasze zapowiedzi i bądź na bieżąco! Czytaj relacje z imprez na których byłeś i dowiaduj się o imprezach, na których będziesz. Zawody cross czekają na Ciebie.

18.06.2009

Motocrossowe Mistrzostwa Polski – Lublin

  MOTOCROSS
6 i 7 czerwca Lubelski Klub Motocrossowy KM Cross miał zaszczyt zorganizować Motocrossowe Mistrzostwa Polski. Impreza odbyła się na torze, który został przygotowany specjalnie na te zawody.

17.06.2009

Relacja z Globusa w TVP Lublin

  MOTOCROSS
Telewizja Lublin zrealizowała 26-minutowy reportaż z motocrossowych mistrzostw Polski rozegranych 6 i 7 czerwca na nowo wybudowanym torze Globus. Autorami programu są dziennikarze sportowi TV Lublin Tomasz Jasina i Piotr Raszewski. Efektowne zdjęcia są autorstwaJanusza

15.06.2009

Memoriał im. Andrzeja Czyżowskiego

  MOTOCROSS
14 czerwca na rzeszowskim torze Greinplast odbył się memoriał im. tragicznie zmarłego w zeszłym roku Andrzeja Czyżowskiego. Na starcie stanęło kilkudziesięciu zawodników, którzy swoją obecnością i piękną rywalizacją godnie uczcili pamięć 13-letniego kolegi.

09.06.2009

Czerwcowy Motocross w Sochaczewie

  MOTOCROSS
Sochaczewski Klub Motorowy „Szarak” zaprasza na zawody motocrossowe XVII Puchar Sochaczewa. Zawody odbędą się 13 czerwca 2009 r. w Sochaczewie na torze przy ul. Podzamcze.

V Runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie 14.06.2009 Cicha Góra

  MOTOCROSS
Stowarzyszenie Sportów Motorowych ”Kąkolewo” zaprasza wszystkich fanów wyścigów motocrossowych na V Rundę Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie na tor motocrossowy do Cichej Góry k/ Nowego Tomyśla.

04.06.2009

Motocrossowe mistrzostwa Polski na Globusie

  MOTOCROSS
W ten weekend na torze Globus przy ulicy Kazimierza Wielkiego odbędą się, organizowane przez KM Cross Ekoklinkier Lublin, Urząd Miasta Lublin i Polski Związek Motorowy, dwie rundy indywidualnych międzynarodowych mistrzostw Polski w motocrossie. Zawody mają otwartą formułę. Oprócz rodzi

V Runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie – 14.06.2009, Cicha Góra

  MOTOCROSS
Stowarzyszenie Sportów Motorowych ”Kąkolewo” zaprasza wszystkich fanów wyścigów motocrossowych na V Rundę Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie na tor motocrossowy do Cichej Góry k/ Nowego Tomyśla.

II runda Otwartych Mistrzostw Lubelszczyzny w Motocrossie

  MOTOCROSS
Niedzielny deszcz i wiatr nie wystraszył prawdziwych fanów motocrossu. Na II rundę Otwartych Mistrzostw Lubelszczyzny w Motocrossie zjechały ekipy m.in. z Warszawy, Biłgoraja, Rzeszowa, Białegostoku, Suwałk czy Ukrainy.

25.05.2009

Budujemy nowy tor crossowy

  MOTOCROSS
Specjalnie z okazji Dni Łęcznej wraz z Burmistrzem Miasta Łęczna i Sekcją Motorową Górnika Łęczna budujemy nowy tor, na którym odbędą się najbliższe zawody! W organizację cyklu Otwartych Mistrzostw Lubelszczyzny w Motocrossie zaangażował się OL PZM. Prezes, Waldemar Czerniak<

22.05.2009

II runda Mistrzostw Polski klasy MX85 i MX2 oraz II runda Pucharu Polski klasy WETERAN – Nowogard

  MOTOCROSS
10 maja 2009 roku w miejscowości Nowogard, leżącej w województwie zachodniopomorskim, odbyła się II runda Mistrzostw Polski klasy MX85 i MX2 oraz II runda Pucharu Polski klasy WETERAN. Teren zawodów odwiedziło 72 zawodników z całej Polski i jeden z Białorusi.

I runda Mistrzostw Polski 2009 klasy MX65, MX2 JUNIOR i MX1 w motocrossie – Rosówek

  MOTOCROSS
9 maja 2009 roku odbyła się I runda Mistrzostw Polski klasy MX65, MX2 JUNIOR i MX1 w motocrossie. Organizatorem był Ludowy Klub Sportowy Victoria. Na miejsce zawodów wybrano tor we wsi Rosówek, leżącej w województwie zachodniopomorskim w gminie Kołbaskowo.

11.05.2009

Mistrzostwa Europy w Motocrossie – Olsztyn

  MOTOCROSS
W miniony weekend, 2–3 maja 2009 r., Olsztyn stał się najgorętszym miastem Europy. Odwiedziło go 164 zawodników z 27 państw, aby wziąć udział w I rundzie Mistrzostw Europy w Motocrossie klasy MX 65, MX 85 i MX 2 JUNIOR. Olsztyński Auto Moto Klub co roku podejmuje się organizacji tak prestiżowej impr

22.04.2009

I runda Mistrzostw Polski klasy MX 85, MX 2 i I runda Pucharu Polski klasy Weteran w Motocrossie – Gdańsk

1 MOTOCROSS
19 kwietnia 2009 roku odbyła się I runda Indywidualnych Mistrzostw Polski w Motocrossie klasy MX 85, MX 2 i I runda Pucharu Polski w klasie Weteran. Na miejsce zawodów organizatorzy wybrali dość malowniczą krainę w województwie pomorskim – Borkowo. Tor otaczały pola zbożowe, które o tej porze roku s

11.04.2009

I runda Pucharu Polski w Motocrossie w Radomiu

  MOTOCROSS
Dnia 05.04.2009, na radomskim torze motocrossowym odbyła się pierwsza runda Pucharu Polski w Motocrossie. W imprezie udział wzięło 147 zawodników. Jak na rozpoczęcie sezonu motocrossowego była to bardzo dobra frekwencja, zważywszy na to, że w innych częściach kraju także odbywały się w tym czasie im

06.04.2009

Red Bull sponsorem zespołu Teka Suzuki WMX1

  MOTOCROSS
Zespół Teka Suzuki WMX1 (mistrzowie w klasyfikacji konstruktorów WMX1 2008) zawarł strategiczne partnerstwo z wiodącym producentem napojów energetycznych, firmą Red Bull. Ken De Dycker i Steve Ramon będą reprezentować swojego nowego sponsora od drugiego wyścigu w s

Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny w Motocrossie

  MOTOCROSS
KM Cross Ekoklinkier Lublin organizuje cykl sześciu imprez pod nazwą Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny w Motocrossie.

26.03.2009

I Runda Pucharu Polski w Motocrossie

  MOTOCROSS
To będzie crossowa niedziela w Radomiu. Blisko dwustu zawodników z kilkudziesięciu klubów z całego kraju będzie walczyć na radomskim torze motocrossowym o bardzo prestiżowe zwycięstwo.

10.02.2009

Jeremy Lusk nie żyje...

18 MOTOCROSS
Jeremy Lusk nie żyje. Po tragicznym upadku w zawodach X-Knight na Kostaryce został operowany i podtrzymywany w śpiączce farmakologicznej. Stan zawodnika był bardzo ciężki i lekarzom nie udało się go uratować.

09.02.2009

Jeremy Lusk ciężko ranny w wypadku

5 MOTOCROSS
Biorący udział w zawodach X-Knight na Kostaryce Jeremy Lusk uległ w sobotę 7 lutego niezwykle ciężkiemu wypadkowi.

17.11.2008

Zawody motocrossowe Red Bull Knock Out: 650 zawodników, 102 na mecie!

  MOTOCROSS
650 zawodników na starcie – 102 na mecie! Belg Steve Ramon został zwycięzcą trzeciej edycji Red Bull Knock Out! 16 listopada na plaży Scheveningen rozegrał się żarliwy bój o tytuł mistrza tegorocznej edycji najtrudniejszego motocrossowego wyścigu plażowego na świecie - Red Bull Knock Out.

archiwum

1    7
...
16  17  18    18

Opublikuj własne

Podziel się

Sonda

wypowiedz się

Promowane trasy

Brak tras
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści