Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Motocross

Witamy serdecznie w serwisie Motogen w dziale zajmującym się zawodami motocrossowymi w Polsce i za granicą. Kochasz sporty motocyklowe, a zwłaszcza wyścigi Motocross? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, to znaczy, ze jesteś pod właściwym adresem. Na tej stronie znajdziesz wszelkie informacje ze świata MX. Zamieszczamy tu kalendarium, z którego dowiesz się, kiedy odbędą się najbliższe zawody motocrossowe, przestronne relacje z zawodów ilustrowane licznymi zdjęciami, a nawet filmami. Odwiedzaj nas regularnie, śledź nasze zapowiedzi i bądź na bieżąco! Czytaj relacje z imprez na których byłeś i dowiaduj się o imprezach, na których będziesz. Zawody cross czekają na Ciebie.

27.04.2011

Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny w Motocrossie Albertów 2011

1 MOTOCROSS
Klub Motorowy Cross EkoKlinkier sezon 2011 rozpoczął zawodami I rundy OML w lany poniedziałek w Albertowie. Trzecia edycja Otwartych Mistrzostw Lubelszczyzny odbywa się pod honorowym patronatem marszałka województwa lubelskiego Krzysztofa Hetmana i poseł Magdaleny Gąsior-Marek.

I runda Pucharu Polski Motocross 2011

  MOTOCROSS
W niedzielę, 17 kwietnia 2011 roku, na olsztyńskim torze motocrossowym odbyła się I Runda Pucharu Polski klasy MX65, MX85, MX1, MX2 oraz WETERAN w motocrossie. Głównym organizatorem był Moto Klub Olsztyn.

Amator Cup Konary 2011 – we wtorek 3 maja

1 MOTOCROSS
W nadchodzący długi majowy weekend na torze w Konarach odbędzie się II runda zawodów motocrossowych Amator Cup Konary 2011.

26.04.2011

Rewelacyjny występ Łukasza Lonki w Mistrzostwach Europy

1 MOTOCROSS
W ten weekend równolegle do eliminacji Mistrzostw Świata w motocrossie odbywały się także między innymi Mistrzostwa Europy w klasie MX2. Startowali w nich Łukasz Lonka i bracia Wysoccy.

20.04.2011

I runda OML już w "lany poniedziałek"

  MOTOCROSS
Już tylko kilka dni dzieli nas od I rundy Otwartych Mistrzostw Lubelszczyzny w Motocrossie. Spotykamy się tradycyjnie w "lany poniedziałek", czyli 25 kwietnia na torze w Albertowie k. Łęcznej. Oprócz atrakcyjnych nagród rzeczowych i pieniężnych, zawodnicy na podium otrzymają puchary ufundowane przez

19.04.2011

Łukasz Kędzierski pod obserwacją lekarzy

2 MOTOCROSS
W niedzielę podczas pierwszej rundy Pucharu Polski w Olsztynie Łukasz Kędzierski miał wypadek.

I runda Pucharu Polski w Motocrossie już za nami

  MOTOCROSS
W minioną niedzielę, 17 kwietnia, na olsztyńskim torze przy ulicy Lubelskiej odbyła się I runda Pucharu Polski w Motocrossie. Przed kilkutysięczną publicznością, w otoczeniu stada łabędzi i kaczek blisko 150 zawodników walczyło o pierwsze punkty w tegorocznym sezonie.

Kolejne zagraniczne starty Polaków

  MOTOCROSS
Polscy zawodnicy coraz częściej wyjeżdżają na międzynarodowe zawody za granicę. Tak było również w ten weekend.

18.04.2011

Asia Miller ósma w II rundzie WMX

  MOTOCROSS
W ten weekend w greckim mieście Megalopolis odbyła się II runda Mistrzostw Świata w Motocrossie Kobiet. Startowała w nich Polka, Joasia Miller.

15.04.2011

I runda Pucharu Polski w Motocrossie

  MOTOCROSS
Już w najbliższą niedzielę na torze przy ul. Lubelskiej w Olsztynie odbędzie się I runda Pucharu Polski w Motocrossie.

12.04.2011

Joanna Miller po starcie w WMX

2 MOTOCROSS
W ostatni weekend na bułgarskim torze w Sevlievo odbyła się runda Mistrzostw Świata Kobiet w Motocrossie. Wśród zawodniczek znalazła się nasza reprezentantka, Joanna Miller.

11.04.2011

I runda MŚ w motocrossie w Bułgarii

1 MOTOCROSS
Clement Desalle i Ken Roczen to pierwsi tegoroczni zwycięzcy w cyklu Mistrzostw Świata w motocrossie. I runda odbyła się w ten weekend na torze w Sevlievie, w Bułgarii.

Polacy coraz szybsi w Holandii

2 MOTOCROSS
W niedzielę zarówno Maciek, jak i Patryk Zdunek oraz Szymon Staszkiewicz stratowali w międzynarodowych zawodach w Holandii.

05.04.2011

Joanna Miller w WMX

  MOTOCROSS
10 kwietnia odbędzie się I runda Mistrzostw Świata w Motocrossie. Obok klas MX2 i MX1 na maszynie startowej pojawią się również kobiety.

Triumf na Węgrzech na dobry początek

  MOTOCROSS
Bardzo udanie nowy sezon rozpoczęli Tomasz i Łukasz Wysoccy. Obaj w silnie obsadzonych międzynarodowych zawodach stanęli na podium. Tomek wręcz zdeklasował rywali.

29.03.2011

I runda Mistrzostw Okręgu Białostockiego

1 MOTOCROSS
I runda w Motocyklowych Wyścigach Terenowych w Wasilkowie już za nami. Były to pierwsze w Polsce zawody motocrossowe w sezonie 2011. Na maszynie startowej stawiło się 43 zawodników głównie z Podlasia, a także z okolic Warszawy i Olsztyna.

28.03.2011

Kolejne zagraniczne starty Polaków

1 MOTOCROSS
Kolejny weekend, kolejne zagraniczne zawody z udziałem Polaków. Tym razem do rywalizacji stanęli Patryk Zdunek i Łukasz Lonka.

Mistrzostwa Okręgu Białostockiego

1 MOTOCROSS
W ten weekend odbyła się I runda Mistrzostw Okręgu Białostockiego. Był to pierwszy motocrossowy sprawdzian przed sezonem.

22.03.2011

Starty Polaków w Holandii

1 MOTOCROSS
W ten weekend w Holandii sporo się działo. W sobotę odbyły się Mistrzostwa Holandii ONK w klasie MX3 w Oldebroek, w których udział wzięli Maciej Zdunek i Arkadiusz Mańk. W niedzielę natomiast odbyły się Mistrzostwa Holandii ONK w klasie MX2 i Kobiet w Halle, gdzie jechali Łuk

16.03.2011

Kalendarz Otwartych Mistrzostw Lubelszczyzny

  MOTOCROSS
Z kilku względów wpływających na organizację zawodów cyklu Otwartych Mistrzostw Lubelszczyzny zmuszeni jesteśmy wprowadzić małą zmianę w kalendarzu.

archiwum

1    1
...
10  11  12    18

Opublikuj własne

Podziel się

Sonda

wypowiedz się

Promowane trasy

Brak tras
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści