Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Inne

Relacje z zawodów sportowych. Żużel, wyścig Isle of Man I wiele innych.

03.02.2009

4. Runda AMA Supercross: Pourcel i Stewart triumfują na Reliant Stadium w Houston

  INNE
Kolejna runda Energy Monster AMA Supercross już za nami. Odbyła się ona 24 stycznia w Houston. Czwarta runda amerykańskiego supercrossu była również rundą inauguracyjną dla zawodników ścigających się w klasie Lites East Coast, czyli ze wschodniego wybrzeża kraju.

29.01.2009

3. Runda AMA Supercross: Podwójne zwycięstwa podczas Energy Monster AMA Supercross w Anaheim. Stewart i Dungey najszybsi!

  INNE
Rywalizacja za Oceanem nabiera tempa w serii Energy Monster AMA Supercross. Krótko przypomnimy 2. rundę, która odbyła się na stadionie Chase Field w Phoenix (10.01). Podczas tych zawodów było bardzo wiele emocjonujących sytuacji; dreszczyk emocji towarzyszył fanom aż do ostatnich sekund wyścigu.

21.01.2009

Dwóch Polaków w czołowym zespole motocyklowych mistrzostw Niemiec Superbike

  INNE
W prestiżowych mistrzostwach Niemiec IDM Superbike w garażu czołowej ekipy Yamaha Motor Deutschland do sześciokrotnego mistrza Polski, Andrzeja Pawelca, dołączy w tym roku fenomenalny debiutant – Łukasz Wargala.

15.01.2009

2. Runda AMA Supercross: Co naprawdę wydarzyło się w Phoenix podczas 2. rundy Monster Energy AMA Supercross?

1 INNE
W Polsce zima, natomiast za oceanem najlepsi supercrossowi zawodnicy na świecie walczą o tytuł Mistrza Serii Monster Energy AMA Supercross, uważanej za najmocniejszą na całym świecie.

17.06.2008

Mistrzostwa Europy Kobiet / MCA Speed Challenge – Assen TT Circuit.

  INNE
Kolejna runda Mistrzostw Europy Kobiet w wyścigach motocyklowych odbyła się podczas MCA Speed Challenge na legendarnym torze Assen TT Circuit, 14 – 15 czerwca 2008. Tym razem ekipa Inter Motors jPalio Racing powiększyła się o mechaników z Champions Bikes, serwisu zarządzanego przez Tomka Kędziora, k

11.06.2008

Jaworska na TT Circuit Assen

2 INNE
Najbliższy weekend przyniesie kolejne wyścigowe emocje związane z Polską. Monika Jaworska ścigać się będzie na legendarnym torze w holenderskim Assen. Kolejna runda Mistrzostw Europy Kobiet odbędzie się wspólnie z holenderskim Speed Trophy, podczas którego podziwiać będzie można

27.04.2008

LW RACING TEAM - IDM - relacja

  INNE
27 kwietnia na torze Lausitzring w Niemczech miały miejsce dwa wyścigi pierwszej rundy Motocyklowych Mistrzostw Niemiec. Reprezentant LW RACING TEAM - Paweł Szkopek, jadący na motocyklu YAMAHA R1, po udanych kwalifikacjach startował z 14 pozycji.

Pech Pawelca na Lausitz

  INNE
Andrzej Pawelec pechowo rozpoczął sezon Mistrzostw Niemiec klasy Superbike. Pochodzący z Nowego Tomyśla, sześciokrotny Mistrz Polski nie ukończył obu wyścigów na torze Lausitz.

26.04.2008

LW RACING TEAM - IDM - kwalifikacje

  INNE
26 kwietnia na torze Lausitzring w Niemczech miały miejsce kwalifikacje do pierwszej rundy Motocyklowych Mistrzostw Niemiec.

19.04.2008

Jaworska w Triumph Daytona Cup!

  INNE
Zespół BE1 potwierdził właśnie uczestnictwo Moniki Jaworskiej w Triumph Daytona Cup we Włoszech.

15.04.2008

Niesamowita Jaworska!

3 INNE
Pierwsza runda Mistrzostw Europy Kobiet w wyścigach motocyklowych odbyła się w ubiegły weekend na torze Misano World Circuit, znanym doskonale z wyścigów World Superbike i od ubiegłego roku MotoGP.

14.04.2008

Jaworska czwarta!

1 INNE
SZORT: Monika Jaworska zajęła czwarte miejsce na odbywających się na włoskim torze Misano Mistrzostwach Europy Kobiet.

13.04.2008

Monika Jaworska ósma w pierwszych kwalifikacjach w Misano

  INNE
Monika Jaworska zajęła 8 miejsce w swojej klasie podczas wczorajszych kwalifikacji na włoskim torze w Misano, gdzie już dziś zmierzy się ze swoimi rywalkami podczas pierwszej Mistrzostw Europy Kobiet w wyścigach motocyklowych.

archiwum

1    25
...
33  34  35 

Opublikuj własne

Podziel się

Sonda

wypowiedz się

Promowane trasy

Brak tras
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści