Relacje z zawodów sportowych. Żużel, wyścig Isle of Man I wiele innych.

15.06.2016

Historyczny powrót Indian Motorcycles do AMA Pro Flat Track

INNE
Po 60 latach marka Indian Motorcycles ponownie wystartuje w wyścigach AMA Pro Flat Track. Producent chce wystawić team fabryczny w sezonie 2017.

Troy Bayliss szykuje syna do wyścigowego debiutu

INNE
Legenda Superbike World Championship ma następcę. Już w ten weekend na tor wyścigowy wyjedzie Oli Bayliss.

12.06.2016

EWC 2016: LRP Poland na mecie wyścigu MŚ Endurance w Portugalii

INNE
Zawodnicy polskiej ekipy LRP Poland ukończyli w sobotę dwunastogodzinny wyścig na torze Portimao w Portugalii, podczas drugiej rundy mistrzostw świata FIM World Endurance pokazując wyjątkową determinację i zbierając kolejne cenne doświadczenia.

10.06.2016

IOM TT 2016: Michael Dunlop z miażdżącym rekordem wygrywa Senior TT

INNE
Michael Dunlop był najszybszy podczas piątkowego wyścigu Senior TT. Zawodnik pobił nie tylko rekord prędkości, który ustanowił w sobotę podczas wyścigu RST Superbike, ale również ustanowił nowy rekordowy czas okrążenia.

IOM TT 2016: Bracia Birchall wygrywają drugi wyścig Sidecar

INNE
Bracia Ben i Tom Birchall wygrali drugi wyścig Sidecar. Zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo.

09.06.2016

IOM TT 2016: Wypadek i baner reklamowy ratuje życie (wideo)

INNE
Wypadki i to niejednokrotnie przy bardzo dużych prędkościach nie są szczególnie rzadko spotykane podczas wyścigu Isle of Man. To co wydarzyło się podczas tej kraksy, można jednak podczepić pod ingerencję anioła stróża.

08.06.2016

IOM TT 2016: Bruce Anstey wygrywa TT Zero

INNE
Startujący w barwach ekipy Mugen Bruce Anstey wygrał tegoroczny wyścig TT Zero.

IOM TT 2016: Ian Hutchinson rządzi w Supersport

INNE
W środę odbył się kolejny wyścig Monster Energy Supersport i kolejny raz wygrał go Ian Hutchinson. To czwarte z rzędu zwycięstwo w tej klasie.

07.06.2016

IOM TT 2016 Michael Dunlop - najszybsze okrążenie na Superbike w historii Isle of Man (wideo)

INNE
Tytuł w zasadzie mówi sam za siebie. Rzecz wydarzyła się w zeszłą sobotę podczas wyścigu klasy Superbike na Isle of Man. Zobacz jak to wyglądało z poziomu on-board zainstalowanego na BMW Michala Dunlopa.

06.06.2016

IOM TT 2016: Ian Hutchinson miażdży rekordy w wyścigu Superstock

INNE
Jeżeli ktoś miałby zaliczyć poniedziałek do słabych dni, to z pewnością nie będzie to Ian Hutchinson, który z miażdżącą przewagą wygrał wyścig klasy Superstock.

IOM TT 2016: Hat-trick Hutchinsona w Supersport i dyskwalifikacja Dunlopa

INNE
Poniedziałek był kolejnym dniem ścigania na wyspie Man. W wyścigu Supersport po raz trzeci z rzędu zwyciężył Ian Hutchinson. Michael Dunlop został zdyskwalifikowany.

05.06.2016

IOM TT 2016: Paul Shoesmith i Dwight Beare zginęli na Isle of Man

INNE
Sobota na wyspie Man to niestety nie tylko spektakularne zwycięstwo Michaela Dunlopa. Podczas wyścigu klasy Sidecar zginął Dwight Beare, a podczas treningu wolnego zginął Paul Shoesmith.

04.06.2016

IOM TT 2016: Michael Dunlop najszybszym człowiekiem na Isle of Man

INNE
Za nami pierwszy wyścig w ramach tegorocznego Isle of Man Tourist Trophy. Michael Dunlop dołożył do swojej kolekcji dwunaste trofeum wygrywając sobotnie zmagania klasy Superbike. Oprócz tego pokazał, że zasługuje na miano króla Mountain Course.

03.06.2016

[WIDEO] Pierwsze klipy z Tourist Trophy. Czy Twoje oczy są wystarczająco szybkie?

INNE
Isle of Man TT 2016 ruszyło pełną parą. Po pierwszych dniach treningów i kwalifikacji do sieci trafiają nagrania z pokładów motocykli i z trasy. Oczywiście z przyjemnością dzielimy się z Wami linkami do nich.

02.06.2016

IOM TT 2016: Michael Dunlop nadaje tempo

INNE
Po kolejnych dniach kwalifikacji do formy powraca Michael Dunlop, który jako pierwszy pokonał barierę 131 mil na godzinę. Przed Wami krótkie podsumowanie środy.

[WIDEO] Bruce Anstey i latająca Honda RC213V-S na Isle of Man

INNE
W tym roku na wyspie Man startuje wyjątkowy motocykl - Honda RC213V-S, a dosiada go Bruce Anstey. Zobaczcie, jak maszyna lata po Mountain Course.

31.05.2016

Kraksa w płomieniach w wyścigu Moto 2

1 INNE
Czegoś takiego dawno nie widzieliśmy.

IOM TT 2016: Pierwsze sesje kwalifikacyjne rozpoczęte, Hutchinson najszybszy

INNE
Na wyspie Man rozpoczął się najbardziej spektakularny i najchętniej uczęszczany przez zawodników i kibiców wyścig uliczny na świecie - Isle of Man Tourist Trophy. Najszybszy podczas pierwszych kwalifikacji był Ian Hutchinson oraz załoga Holden i Winkle.

27.05.2016

IOM TT 2016: Bruce Anstey dosiądzie motocykla Honda RC213V-S w Senior TT i Superbike

INNE
W tym roku wyścigi na wyspie Man zapowiadają się emocjonująco. Obok motocykla marki Suter wystartuje również Honda RC213V-S, która została zbudowana z użyciem technologii pochodzących w prostej linii z wyścigów MotoGP.

15.05.2016

Seeley, Dunlop i Hutchinson wygrywają North West 200

1 INNE
Tegoroczna edycja North West 200 obfitowała w ciężkie wypadki i niestety nie obeszło się bez tragedii. W sobotę zginął jeden z zawodników - Malachi Mitchell-Thomas. Wyścigi Superstock, Superbike i Supersport odbyły się bez większych przeszkód.