Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Inne

Relacje z zawodów sportowych. Żużel, wyścig Isle of Man I wiele innych.

13.11.2014

Macau Motorcycle Grand Prix już w sobotę!

  INNE
Motocyklowe GP Macau z powodzeniem może równać się z szalonymi imprezami drogowymi rozgrywanymi w Wielkiej Brytanii. Otoczenie toru w klimatach Mad Max, brak piaskownic, betonowe bandy i zawrotne prędkości - to wszystko sprawia, że jest to jeden z najbardziej emocjonujących wyścigów w sezonie.

27.10.2014

Michael Dunlop odchodzi z BMW

  INNE
Od soboty w brytyjskich portalach internetowych krążą plotki, że w sezonie 2015 Michael Dunlop nie będzie jeździł w barwach BMW Motorrad.

09.10.2014

Macau GP 2014: Lista startowa

  INNE
W dniach od 13 do 16 listopada odbędzie się kolejna edycja Macau Grand Prix. Podczas tej imprezy startują zarówno samochody jak i motocykle, a emocje są ogromne ze względu na budowę toru. W Macau próżno szukać piaskownic czy żwiru, ale za to są betonowe bandy.

22.09.2014

Suzuki wygrywa 24h Le Mans, Yamaha z tytułem mistrza świata endurance

  INNE
W miniony weekend odbyła się ostatnia runda Mistrzostw Świata Endurance. Wyścig to oczywiście legendarne 24h Le Mans. Na torze triumfowała ekipa Suzuki Endurance Racing Team, ale w klasyfikacji generalnej zwyciężył team Yamaha Racing GMT 94 Michelin.

12.09.2014

Ian Hutchinson przesiada się na Kawasaki

  INNE
Po niezbyt udanym powrocie Ian Hutchinson postanowił przesiąść się z Yamahy na Kawasaki. Pomimo, że zawodnik doskonale poradził sobie w ubiegłorocznym Macau Grand Prix, to w pozostałych wyścigach już nie poszło mu tak dobrze. Teraz Hutchy zmienia barwy i motocykl.

04.09.2014

Wyścigi motocyklowe dla początkujących

  INNE
Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski i Puchar Polski wymagają już odpowiedniego przygotowania sprzętowego i kondycyjnego, a także sporej wprawy w prowadzeniu motocykla i doświadczenia w jeździe na torze wyścigowym. Jakie możliwości mieli amatorzy w tym roku i co ich czeka w przyszłym?

19.08.2014

Niesamowite emocje w Lidzbarku. Gollob wygrywa w swojej klasie!

  INNE
Kolejna runda Motocrossowych Mistrzostw Polski za nami. Tym razem zawodnicy klas MX2, MX Masters, MX2 Junior, MX Open, MX Quad ścigali się na torze w Lidzbarku Warmińskim. Dwa dni zawodów przebiegały w zupełnie różniących się warunkach. Sobota to walka na dosyć mokrym torze, niedziela natomiast to zawody w idealnych warunkach atmosferycznych.

Hungarian Baja: fenomenalni quadowcy

  INNE
Tegoroczny Hungarian Baja okazał się jednym z najtrudniejszych przystanków cyklu Pucharu Świata FIA. Padający od kilku dni deszcz, w wielu miejscach zamienił trasę rywalizacji w błotniste bagna. Polscy kibice przekonali się jednak, że nasza przyszłość quadami stoi.

06.08.2014

Finał Daytona Speed-Day Cup i Speed-Day Trophy

  INNE
Podczas minionego weekendu odbyła się finałowa runda pucharu Daytona Speed-Day Cup. Była to również doskonała okazja do wręczenia nagród za Speed-Day Trophy. Dla zawodników obu cykli runda ta była wyjątkowa, ponieważ odbyła się przy największej w sezonie imprezie motocyklowej na torze w Poznaniu - wyścigach pucharu Alpe Adria oraz Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski i Pucharu Polski.

22.07.2014

VI runda Daytona Speed-Day Cup i VII runda Speed Day Trophy

  INNE
Podczas ósmej edycji Speed Day odbyła się przedostatnia runda Daytona Speed-Day Cup oraz ostatnia runda Speed Day Trophy.

02.07.2014

Michael Dunlop pojedzie w Ulster GP

2 INNE
Już 11 sierpnia rozpoczyna się Ulster Grand Prix - motocyklowy wyścig uliczny, który reklamuje się jako najszybszy na świecie, a to za sprawą wysokich średnich prędkości okrążenia. Swój udział w imprezie zapowiedział Michael Dunlop.

20.06.2014

V runda Daytona Speed-Day Cup i Speed-Day Trophy

1 INNE
Podczas szóstej edycji Speed-Day odbyła się piąta runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Okręgu Poznańskiego, w skład których wchodzą Daytona Speed-Day Cup i Speed-Day Trophy.

06.06.2014

IOM TT 2014: Dunlop zdominował Senior TT!

  INNE
Piątek był ostatnim dniem wyścigów w trakcie tegorocznej edycji Isle of Man Tourist Trophy. Imprezę zamykały zmagania klas Lightweight oraz prestiżowego Senior TT.

05.06.2014

IOM TT 2014: Emocjonujący wyścig Sidecar

  INNE
W czwartek odbył się przełożony ze środy wyścig klasy Sidecar. Losy wyścigu rozstrzygnęły się dopiero na ostatnim okrążeniu.

04.06.2014

IOM TT 2014: Dziesiąte zwycięstwo Dunlopa

  INNE
Środa to przedostatni dzień wyścigowych zmagań na wyspie Man. Dzisiaj startowali zawodnicy klas TT Zero, Supersport i Sidecar. Wyścigi były bardzo emocjonujące. Nie obeszło się bez wypadków, ale na szczęście były one niegroźne.

IOM TT 2014: Śmiertelny wypadek w wyścigu Superstock

  INNE
Podczas wtorkowego wyścigu Superstock, w wypadku na drugim okrążeniu zginął Karl Harris.

03.06.2014

IOM TT 2014: Michael Dunlop wygrywa w Superstock

  INNE
Wtorek miał być dniem treningów, ale przesunięto z poniedziałku wyścig Superstock, który tym razem odbył się, ale z ponad godzinnym opóźnieniem. Zmagania były bardzo ciekawe chociaż los i motocykle spłatały figle kilku czołowym zawodnikom.

IOM TT 2014: Pierwszy wypadek śmiertelny

  INNE
Podczas poniedziałkowego wyścigu miał miejsce wypadek, w którym zginął jeden z zawodników klasy Supersport - Bob Price. Jest to pierwszy (i mamy nadzieję, że ostatni) śmiertelny wypadek podczas tegorocznego TT.

02.06.2014

IOM TT 2014: Triumf Johnsona na Triumphie

  INNE
Poniedziałek to nie tylko początek nowego tygodnia, ale w tym wypadku również rozpoczęcie decydującej fazy tegorocznego Tourist Trophy. W poniedziałek odbył się tylko wyścig Supersport, a zaplanowany wyścig Superstock został przełożony na wtorek.

IOM TT 2014: Dunlop wygrywa pierwszy wyścig

  INNE
W sobotę odbyły się pierwsze wyścigi w ramach Isle of Man Tourist Trophy 2014. Na starcie stanęli zawodnicy klas Superbike oraz Sidecar.

archiwum

1    1
...
10  11  12 
...
21   34

Opublikuj własne

Podziel się

Sonda

wypowiedz się

Promowane trasy

Brak tras
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści