SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport Enduro Wpisy z roku 2011 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Enduro

Witamy serdecznie w serwisie Motogen w dziale zajmującym się zawodami enduro w Polsce i za granicą. Uwielbiasz sporty motocyklowe, a w szczególności zawody enduro? Tak? To znaczy, że jesteś właśnie pod właściwym adresem. Strona ta obejmuje wszelkiego rodzaju informacje ze świata Motocrossu. Znajdziesz u nas kalendarium, z którego dowiesz się, kiedy odbywać się będą kolejne wyścigi enduro, przeczytasz relacje zawodów i pokazów enduro, wzbogacone o liczne zdjęcia i filmy, poznasz opinie i recenzje ekspertów. Odwiedzaj regularnie nasz serwis i bądź na bieżąco z naszymi zapowiedziami! Dzięki nam nie ominie Cię żadna motocyklowa impreza.

16.12.2011

Red Bull Romaniacs 2010 – DVD już jest

ENDURO
Throttle Entertainment wydało właśnie DVD podsumowujące ubiegłoroczne zawody Red Bull Romaniacs.

13.12.2011

111, czyli potrójne zwycięstwo Błażusiaka Superenduro w Łodzi

ENDURO
To, co 10 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie wyczyniał z motocyklem Tadeusz Błażusiak, przekraczało ludzkie pojęcie. Niektórzy twierdzą, że Teddy'ego obowiązują inne prawa fizyki. Zawodnik fabrycznego teamu KTM, a zarazem nasz rodak pokazał na co go stać – wygrał wszystkie trzy finały w Łodzi.

09.12.2011

SuperEnduro Łódź – relacja, której nie będzie

56 ENDURO
Polska to bardzo ciekawy kraj. Niektórzy nawet twierdzą, że tu również kryzys się nie udał. Pytanie, czy to pech, czy po prostu ludzka mentalność.

28.11.2011

Błażusiak najlepszy we Włoszech

ENDURO
Podczas sobotniej I rundy Mistrzostw Świata SuperEnduro 2012 Tadeusz Błażusiak zdobył pierwsze miejsce.

21.11.2011

Perfect Season Błażusiaka – niekwestionowany Mistrz

ENDURO
Tadeusz Błażusiak został w tym roku po raz kolejny zwycięzcą Mistrzostw AMA Geico Endurocross.

24.10.2011

Błażusiak znowu najlepszy – Mistrzostwa Ameryki Północnej w Boise

ENDURO
Taddy Błażusiak po raz szósty z rzędu wygrał rundę tegorocznych Mistrzostw Ameryki Północnej (AMA Geico Endurocross Championship).

03.10.2011

Taddy Błażusiak po raz kolejny mistrzem Endurocross

ENDURO
Taddy Błażusiak zwyciężył podczas V rundy Mistrzostw Ameryki 2011, która odbyła się 1 października w Denver (Colorado).

29.09.2011

I Kociewski Rajd Enduromaniaka – 1 października 2011

ENDURO
W sobotę, 1 października, o godzinie 9.00 wystartuje I Kociewski Rajd Enduromaniaka dla motocykli enduro i quadów.

20.09.2011

Polacy na podium Drużynowych Mistrzostw Europy Enduro

ENDURO
Reprezentacja Polski w składzie Michał Szuster, Paweł Szymkowski, Sebastian Krywult oraz Marcin Frycz wywalczyli V-ce Mistrzostwo Europy.

16.09.2011

ENDURO
W Sulnówku niedaleko Świecia 1 października odbędzie się I Kociewski Rajd Enduromaniaka dla motocykli enduro oraz quadów.

08.09.2011

Antoine Meo zdobył historyczny 79 tytuł Mistrza Świata dla Husqvarny

ENDURO
Zawodnik Husqvarna CH Racing Monster Energy Team, Antoine Meo, został Mistrzem Świata Enduro 2.

30.08.2011

Błażusiak wygrywa kolejną rundę Mistrzostw Ameryki Endurocross

2 ENDURO
III runda Geico AMA Endurocross, która odbyła się w Indianapolis, przyniosła Polakowi, Tadeuszowi Błażusiakowi, kolejne zwycięstwo.

16.08.2011

Tadeusz Błażusiak absolutnie zdominował finał drugiej rundy Mistrzostw Ameryki w Everett!

1 ENDURO
Tadeusz Błażusiak, fabryczny kierowca KTM, zwiększył swoją przewagę w bitwie o Mistrzostwo Ameryki 2011 wygrywając drugą z rzędu rundę mistrzostw w Everett, Washington.

01.08.2011

Tadeusz Błażusiak złotym medalistą X-Games 2011!

ENDURO
W Staple Centre w Los Angeles w nocy z niedzieli na poniedziałek rozgorzała walka o mistrzostwo Ameryki w Endurocrossie. Po raz pierwszy w historii Endurocross było częścią X-Games (olimpiady sportów ekstremalnych). Wygrał ją Polak Tadeusz Błażusiak, Mistrz Świata, Mistrz Ameryk

26.07.2011

Red Bull Romaniacs – wielki triumf Jarvisa

ENDURO
Red Bull Romaniacs za nami. Po raz drugi zawody hard enduro wygrał Graham Jarvis.

19.07.2011

Red Bull Romaniacs – pierwszy dzień wyścigu

ENDURO
Oficjalnie rozgrzewka i "łatwy" dzień wyścigu przy doskonałej pogodzie – pierwszy dzień wyścigu był przyjemną przejażdżką dla niektórych i nie lada wyzwaniem dla większości.

14.07.2011

Red Bull Romaniacs – finalny update przed wyścigiem

ENDURO
Na kilka dni przed najtrudniejszymi zawodami Hard-Enduro na świecie zespół Red Bull Romaniacs donosi o nowych informacjach.

14.06.2011

Husqvarna dominuje w Turcji w klasie Enduro 1

ENDURO
Juha Salminen i Matti Seistola wiodą prym w klasie E1, wygrywając po jednym z dwóch dni rajdu, podczas gdy w klasie E2 Antoine Meo po raz kolejny zajmuje topowe miejsca na podium.

26.05.2011

Enduro w Sokółce – podsumowanie

1 ENDURO
W miniony weekend w Sokółce odbyła się III i IV runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Rajdach Enduro. Na starcie do rajdu stanęło łącznie ok. 100 zawodników na motocyklach i quadach.

17.05.2011

Zapraszamy na III i IV rundę Mistrzostw i Pucharu Polski w Rajdach Enduro

ENDURO
Zapraszamy wszystkich "niszczycieli runa leśnego" na III i IV rundę Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Rajdach Enduro.