SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport Cross Country Wpisy z roku 2011 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Cross Country

Witamy serdecznie w serwisie Motogen w dziale zajmującym się zawodami Cross Country w Polsce i za granicą. Interesują Cię sporty motocyklowe, a w szczególności Mistrzostwa Polski i Pucharu Polski w wyścigach motocyklowych Cross Country? To świetnie, że do nas trafiłeś. Niniejsza strona zawiera wszelkiego rodzaju informacje na temat Cross Country. Proponujemy kalendarium, które poinformuje Cię, kiedy odbywają się kolejne zawody i mistrzostwa Cross Country, jak i obszerne relacje zawodów i pokazów Cross Country, wzbogacone licznymi zdjęciami i filmami. Zamieszczamy także opinie i recenzje ekspertów. Odwiedzaj regularnie nasz serwis i bądź na bieżąco z aktualnymi zapowiedziami, dzięki którym nie ominie Cię żadna ciekawa impreza motocyklowa.

26.10.2011

Groźny wypadek na trasie RMF Morocco Challenge

CROSS COUNTRY
Kilkadziesiąt kilometrów po starcie do pierwszego OS, trzeciego dnia rajdu, Jacek Stelmaszczyk jadący quadem Yamaha Raptor uległ ciężkiemu wypadkowi.

24.10.2011

Kuba Przygoński drugi w Maroko

Motocyklista Orlen Team Kuba Przygoński zajął drugie miejsce w Rallye du Maroc. Zwycięzcą rajdu został tegoroczny Mistrz Świata, Helder Rodrigues.

10.10.2011

Dwa tytuły mistrzowskie dla motocyklistów Orlen Team w sezonie 2011

Jakub Przygoński, motocyklista Orlen Team, zajął trzecie miejsce w Rajdzie Faraonów i zdobył tytuł Wicemistrza Świata FIM wyprzedzając w klasyfikacji o trzy punkty Marca Comę. Marek Dąbrowski na jedną eliminację przed końcem sezonu zapewnił sobie tytuł Open Trophy,

07.10.2011

Rajd Faraonów: Orlen Team broni pozycji

Po czwartym etapie Rajdu Faraonów motocykliści Orlen Team zachowują swoje pozycje w klasyfikacji generalnej. Kuba Przygoński jest czwarty, Jacek Czachor piąty, a Marek Dąbrowski siódmy.

06.10.2011

Rajd Faraonów: Urwany błotnik spowolnił Przygońskiego

Marc Coma był najszybszy na trasie liczącego 310 kilometrów trzeciego etapu Rajdu Faraonów wiodącego z Tibniya do Sahl. Kuba Przygoński, motocyklista Orlen Team zajął czwartą etapową pozycję i stracił do lidera 16’48. Na odcinku specjalnym musiał się jednak zatrzymać by p

05.10.2011

Rajd Faraonów: Przygoński bezpośrednio za liderem

Kuba Przygoński, zajął drugą pozycję na drugim etapie Rajdu Faraonów. Szybko pojechali również pozostali motocykliści Orlen Team: Jacek Czachor - siódmy na etapie i Marek Dąbrowski - ósmy w wynikach.

04.10.2011

Szybki start Orlen Team w Rajdzie Faraonów

Zawodnicy Orlen Team rozpoczęli Rajd Faraonów (3–8 października 2011), ostatnią tegoroczną eliminację Mistrzostw Świata FIM. Na pierwszym, liczącym aż 470 kilometrów etapie Polacy uplasowali się: Kuba Przygoński na trzeciej, Marek Dąbrowski na piątej, a Jacek Czachor

23.09.2011

Cross Country Extreme 2011 – już za tydzień w Nowym Kościele

1 CROSS COUNTRY
W sobotę, 8 października, w Nowym Kościele koło Jeleniej Góry odbędą się zawody Cross Country Extreme 2011 zorganizowane przez Sport Moto Klub Krzeniów oraz Sport Racing Team.

16.09.2011

Cross Country Extreme 2011 – w październiku w Nowym Kościele

Zawody Cross Country Extreme 2011 odbędą się w sobotę, 8 października, w Nowym Kościele koło Jeleniej Góry.

29.08.2011

Łukasz Łaskawiec wygrywa Hungarian Baja

2 CROSS COUNTRY
Łukasz Łaskawiec, po doskonałej jeździe praktycznie na każdym odcinku rajdu, jako pierwszy przekroczył linię mety w klasie Q4.

26.08.2011

Łukasz Łaskawiec na starcie Hungarian Baja

Łukasz Łaskawiec w barwach RMF Caroline Team już w weekend stanie na starcie ponad 600-kilometrowej trasy wytyczonej po węgierskich bezdrożach.

02.06.2011

Dąbrowski Mistrzem Świata w klasie Open Trophy

Marek Dąbrowski skompletował wystarczającą liczbę punktów, by zdobyć Open Trophy na jedną eliminację przed zakończeniem cyklu Mistrzostw Świata Cross-Country FIM. Jakub Przygoński zdobył 16, a Jacek Czachor 10 punktów w klasyfikacji motocykli do 450 ccm.

12.05.2011

Majowe Cross Country w Łubienicy już w nadchodzący weekend

Już w najbliższy weekend, 14–15 maja, w Łubienicy odbędą się zawody o Puchar Europy Cross Country oraz Mistrzostwa i Puchar Polski Cross Country.

09.05.2011

Rajdu Tunezji: Wszyscy motocykliści Orlen Team na podium

Wielki sukces Orlen Team w Rajdzie Tunezji, drugiej tegorocznej eliminacji Mistrzostw Świata FIM. Wszyscy motocykliści stanęli na podium: Kuba Przygoński zajął drugą, a Jacek Czachor trzecią pozycję w klasyfikacji generalnej. Marek Dąbrowski wygrał klasę Open.

06.05.2011

Rajdu Tunezji: Orlen Team walczy o potrójne podium

Po pięciu etapach Rajdu Tunezji zawodnicy >b>Orlen Team plasują się w ścisłej czołówce zawodów: Kuba Przygoński jest drugi, Jacek Czachor trzeci, a Marek Dąbrowski zdecydowanie prowadzi w klasie Open. Dzisiaj ostatni dzień zawodów.

05.05.2011

Wypadek na trasie czwartego etapu Rajdu Tunezji

Na czwartym etapie Rallye OiLibya Tunise poważnemu wypadkowi uległ Chaleco Lopez. Motocykliści otwierający stawkę, wśród których byli zawodnicy Orlen Team, zatrzymali się przy kierowcy z Chile, by udzielić mu pierwszej pomocy.

04.05.2011

Przygoński zwycięzcą trzeciego etapu Rajdu Tunezji

Kuba Przygoński, motocyklista Orlen Team, zdeklasował wszystkich rywali na trzecim etapie Rajdu Tunezji i zajął pierwsze miejsce. Jacek Czachor był piąty, a Marek Dąbrowski szósty, dzięki czemu umocnił swoje prowadzenie w klasie Open – dużych motocykli powyżej 450

02.05.2011

Rajd Tunezji: Orlen Team w czołówce

Motocykliści Orlen Team zajęli wysokie pozycje podczas pierwszego etapu Rajdu Tunezji, drugiej tegorocznej eliminacji Mistrzostw Świata FIM. Na liczącym 263 kilometry etapie Jakub Przygoński był trzeci, Jacek Czachor czwarty, a Marek Dąbrowski piąty i jednocześnie

28.04.2011

Orlen Team na starcie Rajdu Tunezji

Motocykliści Orlen Team wystartują w Rajdzie OiLibya Tunisie, drugiej tegorocznej eliminacji motocyklowych Mistrzostw Świata FIM rajdów terenowych cross country. Jakub Przygoński zapowiada walkę o zwycięstwo.

12.04.2011

I runda MP i PP w Cross Country

W ten weekend na terenie hałdy Lubelskiego Węgla "Bogdanka" odbyły się pierwsze zawody z cyklu Mistrzostw i Pucharu Polski w Cross Country.