Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport Cross Country Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Cross Country

Witamy serdecznie w serwisie Motogen w dziale zajmującym się zawodami Cross Country w Polsce i za granicą. Interesują Cię sporty motocyklowe, a w szczególności Mistrzostwa Polski i Pucharu Polski w wyścigach motocyklowych Cross Country? To świetnie, że do nas trafiłeś. Niniejsza strona zawiera wszelkiego rodzaju informacje na temat Cross Country. Proponujemy kalendarium, które poinformuje Cię, kiedy odbywają się kolejne zawody i mistrzostwa Cross Country, jak i obszerne relacje zawodów i pokazów Cross Country, wzbogacone licznymi zdjęciami i filmami. Zamieszczamy także opinie i recenzje ekspertów. Odwiedzaj regularnie nasz serwis i bądź na bieżąco z aktualnymi zapowiedziami, dzięki którym nie ominie Cię żadna ciekawa impreza motocyklowa.

08.10.2012

Wszyscy motocykliści Orlen Team z mistrzowskimi tytułami!

  CROSS COUNTRY
Kuba Przygoński zdobył trzecie miejsce w Mistrzostwach Świata rajdów terenowych Cross-Country FIM. W klasie Open Trophy triumfował Jacek Czachor, a Marek Dąbrowski zajął drugą pozycję.

07.10.2012

Łukasz Łaskawiec wygrał Rajd Faraonów i zdobył Puchar Świata!

  CROSS COUNTRY
22-letni Łukasz Łaskawiec wygrał zakończony w Egipcie Rajd Faraonów. Zwycięstwo w tej imprezie zapewniło mu Puchar Świata! Kolejnym celem Łukasza jest najwyższy stopień podium w zbliżającym się Rajdzie Dakar. Ma na to spore szanse – już podczas swojego debiutu w najsłynniejszym pustynnym maratonie zameldował się na mecie na trzeciej pozycji.

Łukasz Łaskawiec wygrał V etap Rajdu Faraonów

  CROSS COUNTRY
Po pięciu dniach Rajdu Faraonów liderem klasyfikacji quadów nadal pozostaje 22-letni Łukasz Łaskawiec, który wygrał również piąty etap zmagań.

05.10.2012

Łaskawiec nadal liderem, atmosfera coraz bardziej gorąca

  CROSS COUNTRY
Po czterech etapach Rajdu Faronów w klasyfikacji generalnej quadów nadal prowadzi Łukasz Łaskawiec. Podczas czwartkowego odcinka "Łoker" zmagał się z licznymi problemami technicznymi. Walka pomiędzy nim i Rafałem Sonikiem jest niezwykle wyrównana – dziś różnica między zawodnikami wyniosła zaledwie... 1 sekundę!

03.10.2012

Łukasz Łaskawiec nadal najszybszy w Egipcie

  CROSS COUNTRY
Biało-czerwony pojedynek o Puchar Świata trwa! Po trzecim etapie Rajdu Faraonów Łaskawiec utrzymuje minutową przewagę nad Sonikiem.

Przygoński awansuje, Dąbrowski się wycofuje

  CROSS COUNTRY
Kuba Przygoński, motocyklista Orlen Team, zajął trzecie miejsce na trzecim etapie Pharaons Rally i awansował o jedną pozycję w klasyfikacji rajdu. Obecnie jest trzeci, co przybliża go w walce o tytuł w Mistrzostwach Świata. Marek Dąbrowski miał wypadek i musiał wycofać się z dalszej rywalizacji.

25.09.2012

Łaskawiec walczy o Puchar Świata w Rajdzie Faraonów

  CROSS COUNTRY
Łukasz Łaskawiec to jeden z najbardziej utytułowanych zawodników startujących na quadzie. Na swoim koncie ma m.in. trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej Rajdu Dakar 2011, zdobyte podczas debiutu w tej imprezie. Tegoroczny sezon jest jednym z najlepszych w jego karierze. Po raz trzeci został Mistrzem Europy w Rajdach Baja (był nim również w latach 2010–2011), jest też liderem Pucharu Świata. Walka o najwyższy stopień podium międzynarodowego serialu rozstrzygnie się już na przełomie września i października, podczas Rajdu Faraonów.

22.08.2012

Łukasz Łaskawiec na Hungarian Baja

1 CROSS COUNTRY
Już w najbliższych dniach rozpocznie się kolejna eliminacja FIM Bajas World Cup.

30.07.2012

Dakar 2013 – listy motocykli i quadów już pełne

  RAJDY CROSS COUNTRY
Na trasach Peru, Argentyny i Chile zobaczymy 220 motocyklistów i quadowców z każdego zakątka globu.

02.07.2012

Tragiczne zawody Baja Carpathia

  CROSS COUNTRY
Śmiercią włoskiego zawodnika zakończyły się zmagania Baja Carpathia rozgrywane w okolicach Stalowej Woli.

29.06.2012

Łukasz Łaskawiec – sukces w Rajdzie Sardynii!

3 CROSS COUNTRY
Łukasz Łaskawiec wygrał w klasyfikacji quadów podczas Rajdu Sardynii.

Rajd Sardynii: Czachor trzeci na ostatnim etapie

  CROSS COUNTRY
Jacek Czachor zajął trzecie miejsce w klasyfikacji Open Trophy na ostatnim etapie Sardegna Rally Race. Kapitan Orlen Team rajd zakończył na czwartym miejscu w klasie i zbliżył się na 14 punktów do prowadzącego w cyklu Marka Dąbrowskiego, który w rajdzie był szósty. Kuba Przygoński w generalce zajął jedenastą pozycję.

28.06.2012

Łukasz Łaskawiec na finiszu Rajdu Sardynii

  CROSS COUNTRY
Dzisiaj przed zawodnikami ostatni etap zmagań w Rajdzie Sardynii.

Rajd Sardynii: Czachor kończy etap bez hamulca

  CROSS COUNTRY
Na czwartym etapie Sardegna Rally Race pękł przewód hamulcowy w motocyklu kapitana Orlen Team – Jacka Czachora. Polak był zmuszony dojechać do punktu assistance, na wadliwym motocyklu, po stromych zjazdach. Mimo straty utrzymał swoją czwartą pozycję w klasyfikacji Open Trophy.

27.06.2012

Łukasz Łaskawiec – z problemami ale szybko na Sardynii

2 CROSS COUNTRY
Upały nie opuszczają Sardynii. Oprócz walki z bardzo techniczną trasą zawodnicy starają się nie ugotować podczas jazdy. Wczorajszy, drugi odcinek specjalny, a zarazem ostatni OS maratonu, został odwołany przez organizatora.

Rajd Sardynii: Motocykle Orlen Team wysoko ponad trasą

  CROSS COUNTRY
Z powodu przewlekłego upału oraz realnego zagrożenia pożarowego organizator Sardegna Rally Race postanowił odwołać drugi odcinek specjalny figurujący w planie trzeciego etapu rajdu. Krótka rywalizacja nie wprowadziła znaczących zmian do klasyfikacji, zawodnicy Orlen Team zachowali swoje pozycje.

26.06.2012

Łukasz Łaskawiec z problemami podczas Rajdu Sardynii

  CROSS COUNTRY
Trasy Rajdu Sardynii nie oszczędzają zawodników i ich sprzętów.

Rajd Sardynii: Awans Dąbrowskiego, Przygoński z problemami

  CROSS COUNTRY
Kapitan Orlen Team, Jacek Czachor, obronił czwartą pozycję w klasyfikacji Open Trophy po drugim dniu rywalizacji w Sardegna Rally Race. Awansował Marek Dąbrowski, który w klasie jest już siódmy. Rywalizujący w Mistrzostwach Świata, Kuba Przygoński miał najpierw problemy techniczne z motocyklem, później popełnił błąd nawigacyjny, w generalce rajdu zajmuje dwunaste miejsce.

25.06.2012

Ciężki początek Orlen Team na Sardegna Rally Race

  CROSS COUNTRY
Kuba Przygoński po dwóch pierwszych odcinkach specjalnych, z których składał się pierwszy etap Sardegna Rally Race, zajmuje dziewiątą lokatę w klasyfikacji Mistrzostw Świata. Młody zawodnik Orlen Team miał niegroźny upadek, nic mu się jednak nie stało. Klasę Open Trophy zdominowali lokalni zawodnicy. Startujący w niej Polacy, Jacek Czachor i Marek Dąbrowski, byli kolejno czwarty i dziesiąty.

Łukasz Łaskawiec po pierwszym etapie rajdu Sardynii

  CROSS COUNTRY
Sardynia przywitała zawodników wyjątkowo ciepłą pogodą. Temperatura oscylowała w granicach 40°C.

archiwum

1    2  3  4    8

Opublikuj własne

Podziel się

Sonda

wypowiedz się

Promowane trasy

Brak tras
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści