-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju off road'owy przewodnik weekendowy Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

off road'owy przewodnik weekendowy

Patrząc na ilość organizowanych imprez w ten weekend, można pomyśleć, że sezon zbliża się ku końcowi. Jednak nic bardziej mylnego! Ta chwilowa przerwa to tzw. cisza przed burzą, która nastąpi w przyszły weekend. Jednak w tę sobotę i niedzielę też nie powinniście się nudzić, bo mamy dla Was naprawdę ciekawe propozycje treningowe!

GÓRCZAŃSKI FESTIWAL SPORTÓW EKSTREMALNYCH

Jeśli nie macie dość motocrossowych zmagań, to warto odwiedzić tor Kamienica, gdzie w tę niedzielę odbędą się zawody. Wyścigi będą podzielone na 7 klas: MX1 amator, MX2 amator, Quady, Kobiety, Junior, Mini, Licencja(A lub B). Biuro zawodów będzie czynne od 7.30. Trening rozpoczną się od 10, a o 11.30 powinien wystartować pierwszy wyścig. Całą imprezę organizuje Motorowy Klub Sportowy Gorce.


TRENING POLE POSITION & WIZGIER RACING

Dla tych, którzy mają ochotę potrenować technikę jazdy na torze motocrossowym w Sochaczewie w sobotę odbędzie się szkolenie z Pawłem Wizgierem. Trening rozpocznie się od 9.30 i potrwa do 16.30, więc będziecie mieli sporo czasu na podszkolenie swoich umiejętności i wyszalenie się na motocyklu. Na szkolenie można zapisać się telefonicznie pod numerem: 503-577-700

 

SZKOLENIE ENDURO Z ŁUKASZEK KUROWSKIM

W tym miesiącu możecie wybrać się na 3-dniowe szkolenie enduro z Qurakiem w okolice Białki Tatrzańskiej. Na pewno warto jechać, jeśli chcecie poprawić swojego offroadowego skilla i przećwiczyć najważniejsze elementy jazdy w terenie. W planie szkolenia są zjazdy, podjazdy, jazda po potokach, przeprawy przez większe kamienie, co jak wiemy, nie jest łatwym elementem i mało, kto skacze po nich niczym sarenka. Poznacie też technikę trawersowania podjazdów oraz Łukasz omówi zasady strojenia zawieszanie, a jest bardzo istotne zagadnienie, które znacząco wpływa na komfort i skuteczność jazdy motocyklem. Więcej informacji dotyczących rezerwacji miejsc pod numerem 503934924.

Powiązane materiały

...
oceń ten materiał:
off road'owy przewodnik weekendowy Paweł Wizgier
off road'owy przewodnik weekendowy - fot. 3 Łukasz Qurak Kurowski
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści