-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

REKLAMA

Anna Niewęgłowska

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu
Ania odpowiedzialna jest za sprzedaż reklam, koordynowanie patronatów medialnych i promocję portalu.

Już po pierwszym kontakcie znajdziecie z nią wspólny język. Możecie mieć wrażenie, że jeśli wypędzi się ją drzwiami, wróci do Was oknem. Z jednym tylko zastrzeżeniem. Będziecie niezwykle radzi z jej wizyty.

REDAKCJA

Jakub Olkowski

Jakub Olkowski

Redaktor
Kuba przygotowuje dla Was newsy, testuje motocykle oraz robi relacje z prezentacji nowych modeli.

 

Prywatnie całe życie jeździłem głównie motocyklami sportowymi, ale od pewnego czasu przychylnym okiem patrzę także na inne konstrukcje, głównie supermoto i cafe racery. W siodle od ponad dwudziestu lat, w redakcji od 2011 roku. Gdybym miał wybudować dom, najprawdopodobniej byłby to garaż z pomieszczeniem mieszkalnym. Jako redaktor portalu Motogen.pl staram się przedstawić w przystępny sposób wszelkie ciekawostki ze świata motocykli, historię kultowych modeli czy nowości rynkowe oraz przetestować jak największą liczbę wszelakich jednośladowych sprzętów.

JEŻDŻĘ: Yamaha XJR 1300

MULTIMEDIA

Tomek Parzychowski

fotograf
Tomek przygotowuje zdjęcia z testów motocykli i akcesoriów.

Człowiek o temperamencie wulkanu, czasem uśpionego. Nie omieszka sprawdzić v-maxa każdego testowego motocykla. Z punktu krwiodawstwa, wysyłają go na Shell'a. Ulubiona potrawa - adrenalina. Pracując łączy dwie pasje - motoryzację i fotografię.

z redakcją współpracują:

Bartłomiej Górecki

Współpracownik
Jestem człowiekiem wielu zainteresowań, który zawodowo związany jest z motocyklami od 2004 roku. Jako piewca żartów o niezrozumiałym sensie i pochodzeniu, pozostawiam swoich rozmówców w nastrojach przepełnionych inspiracją lub po prostu w zwykłym zakłopotaniu i braku zrozumienia ;)

Cenię sobie dynamiczną jazdę motocyklem i zapachy, których nie da się doświadczać w czasie jazdy autem. Przez mój garaż ciągle przewijają się motocykle różnych marek, z różnych roczników i w różnym stanie, sprawia mi to w życiu dużo radości.

Kamil Wojciechowski

redaktor off-road
Kamil dostarcza Wam świeże porcje aktualności ze świata motocrossu i enduro. Możecie go spotkać wszędzie tam, gdzie toczy się rywalizacja na motocyklach terenowych. Z zapałem przetestuje dla Was motocykle off-road’owe.
TEL.: 696047747 JEŻDŻĘ: KTM 250sx-f, KTM 450exc, Yamaha R1 Rn12
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści