Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Turystyka Wyprawy motocyklowe Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Wyprawy motocyklowe

Wyprawy motocyklowe, wyprawy dookoła świata, wyprawy po kontynencie. Turystyka motocyklowa.

09.05.2016

Polskie Zachwyty Motocyklowe, czyli podróże na jednym baku

  WYPRAWY
Ciągnie nas w świat, jeździmy odkrywać dalekie miejsca. Czasem nie doceniamy tego co obok nas. „Fascynuje mnie świat, fascynują inne kultury i chcę je poznawać, ale chciałabym wreszcie zobaczyć to, co mam w zasięgu dwóch godzin jazdy i …baku motocykla” – mówi podróżniczka Ania Jackowska. Stąd pomysł na „Polskie Zachwyty Motocyklowe” – cykl jednodniowych wyjazdów motocyklowych, propagujących turystykę motocyklową.

05.05.2016

Scrambler Fever zacznie się 26 maja!

  Z KRAJU WYPRAWY
Pod koniec maja (26-29) odbędzie się wyjątkowa impreza zorganizowana przez jeden z najlepszych customowych warsztatów w naszym kraju - Red Hot Chili Customs. Scrambler Fever to masa atrakcji, które przeżyjemy pośród malowniczych lasów Bornego Sulinowa.

20.04.2016

Na majowy długi weekend - Motofiesta w słonecznej Hiszpanii

  WYPRAWY TURYSTYKA
Polska pogoda nie rozpieszcza motocyklistów tej wiosny. Prognozy na długi weekend kwietniowo-majowy przewidują wprawdzie lekkie ocieplenie, ale również zachmurzenie duże i opady deszczu. Jeśli jeszcze nie wiecie, jak spędzić tych kilka dni, to podpowiadamy Wam motocyklowy wyjazd do Hiszpanii z Motofiestą.

15.04.2016

Ucieczka motocyklowa do Maroka! (wideo)

  WYPRAWY
Często siedzimy sobie za biurkiem i marzymy o dalekich destynacjach i ekscytujących podróżach motocyklowych. Często na marzeniach się kończy, bo praca, bo rodzina, bo $$$. Niech film, który zaraz zobaczycie będzie waszą motywacją pokazującą, że warto wstać, albo dosiąść sprzęta i działać.

18.03.2016

Race To Home - z Anglii do Polski w mniej niż 40 godzin

  WYPRAWY
Projekt Race To Home narodził się już w 2013 roku i od tego czasu stale ewoluuje. W tym roku planowany jest kolejny przejazd, a portal MOTOGEN.PL objął go patronatem medialnym. Poznajcie historię Karola Podwojskiego.

22.02.2016

Motofiesta, czyli motocyklowa wiosna w środku zimy [wideo]

  WYPRAWY RELACJE
Sezon motocyklowy w środku zimy? To możliwe, jeśli wyjedziemy z Motofiestą do Hiszpanii. Zobaczcie wideo, żeby się przekonać, jak wspaniałe warunki do jazdy motocyklem są na wybrzeżu Costa Blanca wtedy, gdy u nas pada deszcz albo śnieg i wiatr urywa głowy.

08.02.2016

Motofiesta – motocyklowy raj w południowej Hiszpanii

6 WYPRAWY
W Polsce sezon motocyklowy trwa od kwietnia do października. Czasem sprzyjająca pogoda pozwala na jego przedłużenie, ale zdarza się nieraz, że śnieg pada jeszcze w kwietniu i już w październiku. Natomiast w Hiszpanii można jeździć motocyklem praktycznie przez cały rok. Dlaczego więc nie zrobić sobie motocyklowych wakacji wtedy, gdy w kraju plucha, śnieg albo deszcz ze śniegiem i przejmujące wiatry? Dlaczego nie skorzystać z motocyklowej aury właśnie w Hiszpanii? Taką możliwość – i to w bardzo przystępnych cenach – oferuje Motofiesta.

04.09.2015

Scramblerem Ducati przez 4 tysiące kilometrów Europy (część II)

1 WYPRAWY
A gdyby tak pojechać w siną dal? Bez planu, z dnia na dzień, niewielkim Scramblerem Ducati? Samotnie. Do tego łącząc dwie pasje – motocykle i nurkowanie? Dziwny pomysł, nieprawdaż? Dziś przedstawiamy wam drugą część.

28.08.2015

Scramblerem Ducati przez 4 tysiące kilometrów Europy (część I)

1 WYPRAWY
A gdyby tak pojechać w siną dal? Bez planu, z dnia na dzień, niewielkim Scramblerem Ducati? Samotnie. Do tego łącząc dwie pasje – motocykle i nurkowanie? Dziwny pomysł, nieprawdaż?

18.08.2015

Suzuki VanVan i paryski szyk Weroniki Kwapisz

  WYPRAWY
Już ponad 40 dni trwa wyprawa motocyklowa Weroniki Kwapisz po Europie. Znana polska podróżniczka ma za sobą m.in. objazd Islandii i Wysp Owczych. Obecnie znajduje się we Francji skąd dalej pojedzie do Hiszpanii i Portugalii.

[FILM] MotoMaroko 2015 - zapowiedź relacji

  WYPRAWY
Ucieczki Motocyklowe tym razem odwiedziły Maroko.

31.07.2015

Wyprawa Suzuki VanVan 125 na Islandię

  WYPRAWY
Jestem już od dwóch tygodni w drodze. Za nami wizyta w Berlinie, Lubece, Aarhus oraz Skagen, gdzie dwa morza stykają sią na cypelku w Grenen.

17.07.2015

Jedna kobieta, jedna 125-tka, 4000 kilometrów – „Into the dust“ - Część II

  WYPRAWY
Into the dust“ to motocyklowo – surferska przygoda Marty Kondrackiej, która zdecydowała się przemierzyć Maroko na motocyklu Yamaha YBR 125.

10.07.2015

Podróże Motocyklowe: Gambia i Senegal 2014 cz. II

  WYPRAWY
Druga część relacji z wyprawy do Gambii i Senegalu.

03.07.2015

Jedna kobieta, jedna 125-ka, 4000 kilometrów – „Into the dust“ - Część I

  WYPRAWY
„Into the dust“ to motocyklowo – surferska przygoda Marty Kondrackiej, która zdecydowała się przemierzyć Maroko na motocyklu Yamaha YBR 125.

03.06.2015

Świata nie zmienisz, ale możesz go objechać dookoła

  WYPRAWY
Bartek i Laura, para trzydziestolatków, porzucili korp​oracyjne biurka, wsiedli na motocykle i wyruszają przed siebie. Przez ostatnie trzy lata oswajali się z myślą o wyruszeniu w drogę na koniec świata, jednak ostateczna decyzja o podróży na motocyklach zapadła wiosną tego roku, kiedy to Laurze udało zdobyć prawo jazdy, a wkrótce po tym zakupić Hondę NX 250. Brzmi to karkołomnie, ale pierwsze motocyklowe szlify Laura zdobędzie w drodze. Bartek jedzie na rozsądnym do bólu BMW F650, w którym zresztą zna każdą śrubkę.

20.04.2015

Podróże Motocyklowe: Gambia i Senegal 2014 cz. I

  WYPRAWY
Tym razem wraz z ekipą PodróżeMotocyklowe.com zabieramy Was w podróż przez Gambię i Senegal. Opis wyprawy jest dość długi, więc postanowiliśmy podzielić go na dwie części. Miłej lektury!

15.03.2015

Podróże Motocyklowe: Mongolia i Ałtaj 2014

2 WYPRAWY
Projekt "Podróże motocyklowe" to Barbara Grad i Piotr Kowalczyk, którzy przemierzają motocyklami świat i organizują wyjazdy dla osób chcących przeżyć prawdziwą przygodę w siodle jednośladu. Na łamach portalu Motogen będziemy prezentować ich najnowsze projekty i te nieco starsze. Ostrzegamy - można się rozmarzyć.

05.03.2015

Into The Dust 2015, czyli wyprawa do Maroka

  WYPRAWY
Jedna dziewczyna, jedna Yamaha YBR 125 i tysiące kilometrów przez Maroko.

22.12.2014

Relacja z wyprawy do Chin, czyli z cyklu „Dalej się nie da!”

  WYPRAWY
I wreszcie nadszedł od dawna zaplanowany dzień startu - 19 sierpnia! Wyruszaliśmy z Druskiennik (na Litwie), z okazji 80. rocznicy wyprawy naszych rodaków - Hali i Stacha Bujakowskich, którzy w latach 1934-1936 przetarli motocyklowy szlak do Szanghaju. Zostaliśmy bardzo uroczyście przyjęci przez mieszkańców oraz władze miasta i w towarzystwie dźwięków miejscowej orkiestry wyruszyliśmy w poszukiwaniu przygód, niestety nie tak dzikich i niedostępnych jak przed osiemdziesięcioma laty. Za cel obraliśmy więc granicę Chin, a trasę wyznaczyliśmy przez Serbię, Bułgarię, Turcję, Gruzję, kawałek Rosji, Kazachstan i Kirgistan.

archiwum

1    1  2  3    6

Wiadomości redakcji - motogen.pl

Katalog motocykli i skuterów 125 2017 - pobierz plik PDF

To już kolejna produkcja naszej redakcji. W najnowszym katalogu 125 znajdziecie większość motocykli i skuterów dostępnych na polskim rynku z cenami i podstawowymi danymi technicznymi.

więcej ›

Dzieje się?

Newsroom tylko na to czeka!

Motogen.

e-mail: newsroom(@)motogen.pl

TEL: [+48] 669 970 129

 

PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści