-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

08.01.2020

Motocyklem w Nieznane: cztery województwa w weekend!

  WYPRAWY
Pobudka o 3.45, ogarniam siebie, sprzęt foto i wskakuję do autobusu. Tu trochę snu, kolejna pobudka, tym razem w Warszawie. Od 10.00cieszę się Tracerem 900 GT. Sprzęt i zaplanowana trasa powinny być receptą na sukces, tylko czy się uda…?

23.10.2019

Look around the Globe, czyli zapowiedź niesamowitej wyprawy na BMW 800 GS

  WYPRAWY
Niedługo miną trzy lata odkąd rozpoczęli swoje motocyklowe podróże pisane przez duże P i stworzyli projekt Look around the Globe. Mowa o Marcie i Łukaszu – motocyklowej parze, która odkrywa ciekawe zakątki rozglądając się po świecie na swoim czerwonym BMW GS 800.

24.06.2019

Motocyklem w Nieznane - Gdyby nie deszcz...

  WYPRAWY
Każdy pretekst jest dobry, by pojechać w Nieznane ;-). Szczególnie, kiedy jest to Dolny Śląsk, a ty masz do dyspozycji kilka dni wolnych od pracy, Triumpha Scramblera 1200 XE, aparat i sprzyja ci pogoda. Tym razem, podczas IZI Meetingu 2019, udałem się w rejony, które już kiedyś odwiedziłem, lecz z braku dostatecznej uwagi pominąłem kilka punktów. Trasę tę należy traktować jako dopowiedzenie wyjazdu już opisanego na Motogen.pl.

25.04.2019

Gdzie i którędy motocyklem na majówkę? 5 propozycji wspaniałych, krętych tras

  WYPRAWY
Dla niektórych jazda motocyklem jest tylko sposobem na dotarcie do celu, dla wielu motocyklistów, tych prawdziwych, to właśnie sama droga jest celem. Poznajcie pięć najpiękniejszych dróg w Polsce. Nieważne gdzie jedziecie, ważne którędy!

01.04.2019

Motocyklem w Nieznane: 10 pomysłów na wiosenną wycieczkę motocyklową

  WYPRAWY
Pogoda za oknem staje się coraz bardziej łaskawa, dni stają się coraz dłuższe, nie pozostaje zatem nic innego, niż wybrać się gdzieś swoim jednośladem. Pytanie brzmi – gdzie? Poniżej przedstawiam wam 10 moich propozycji miejsc wartych odwiedzenia wiosną na motocyklu. Być może będą to propozycje mniej oczywiste dla części z Was, jednak uwierzcie, jest ciekawie. Wszystkie przystanki stanowią doskonałą bazę wypadową do innych atrakcji, zlokalizowanych w okolicy, a ich położenie zapewnia brak nudy podczas pokonywania trasy.

03.12.2018

Irańska motocyklistka w podróży walczy o prawa i marzenia kobiet [FILM]

  WYPRAWY
7 kontynentów i 64 kraje w ciągu 17 miesięcy – takiego wyczynu dokonała irańska motocyklistka Maral Yazarloo-Pattrick. Dzięki swojej podróży dostała się na listę BBC 100 najbardziej wpływowych kobiet.

16.04.2018

Polskie Zachwyty Motocyklowe po Mazowszu - Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego w Pruszkowie

  WYPRAWY
Ile czekaliśmy na kontynuację Polskich Zachwytów Motocyklowych po Mazowszu? Pół roku – cały zimowy sezon! To było najdłuższe pół roku dla nas – zakochanych w Mazowszu i motocyklowych podróżach. Warto było czekać? Oceńcie po uśmiechach na zdjęciach.

06.03.2018

W poszukiwaniu wiosny...

  WYPRAWY
Przychodzi taki moment w roku, kiedy już mamy dosyć pogody za oknem. Kiedy kolejne płatki śniegu zaczynają nas denerwować, a nie cieszyć. Kiedy to temperatura poniżej zera sprawia, że dostajemy białej gorączki, a wszystko przez to, że nie możemy wskoczyć na swój ukochany motocykl i pognać gdzieś daleko przed siebie. Jest to klasyczny, powtarzający się co roku kryzys, z którym każdy z nas musi się zmierzyć.

05.03.2018

Skuterem 125 w trasę, czyli jak przygotować się do dalekiej wyprawy

2 WYPRAWY
Dla większości osób skuter jest tylko pojazdem miejskim. Nic bardziej mylnego, gdyż, oczywiście po odpowiednim przygotowaniu, można się nim wybrać nawet w daleką podróż, i nie dotyczy to tylko wielkich maksiskuterów, ale także popularnych w Polsce pojazdów klasy 125 ccm. Poniżej podpowiadamy, jak uczynić taki wyjazd bezproblemowym i bezpiecznym.

02.03.2018

5 najlepszych, najbardziej krętych motocyklowych tras w Polsce [majówka, wakacje, długi weekend]

1 WYPRAWY
Polscy motocykliści z zazdrością patrzą na takie rejony Europy jak Alpy, chorwackie wybrzeże, czy hiszpańska Riviera, gdzie nie uświadczysz prostej drogi, a krętych asfaltów jest co niemiara. Czy rzeczywiście, jeżeli chcemy wyszaleć się na naszych motocyklach, drąc podnóżkami o asfalt, mamy tylko dwa wyjścia: jechać na tor, albo poza granice naszego kraju? Niekoniecznie.

02.02.2018

Polskie Zachwyty Ani Jackowskiej: Liw

  WYPRAWY
Zima, to czas idealny na wspomnienia, kiedy latem wsiadaliśmy na motocykle i jechaliśmy przed siebie. To też dobry moment na to, żeby pomarzyć o podróżach, które czekają nas już niebawem, w nadchodzącym sezonie. Planując pierwsze motocyklowe wycieczki, przeczytajcie relację z jesiennych Polskich Zachwytów Motocyklowych po Mazowszu. Możecie znajdziecie w niej inspirację do wiosennej podróży.

30.01.2018

Motocyklem w nieznane: szlakiem zapomnianych kościołów i pomników historii

  WYPRAWY
Dolny Śląsk jest bez wątpienia najbogatszym w zabytki regionem Polski. Dogodne położenie, żyzne ziemie i bogactwo minerałów sprzyjało tu rozwojowi miast i wsi, a co za tym idzie, stworzyły spuściznę, jaka - pomimo burzliwych dziejów - przetrwała do dziś. Nie wszystkie miejsca odzyskały blask, jednakże w połączeniu z otaczającym krajobrazem tworzą klimat tego regionu, który przyciąga turystów. Przed wami pierwsza propozycja trasy na wiosenną rozgrzewkę z mojego „Subiektywnego przewodnika motocyklowego po Polsce”.

Motocyklem po Wietnamie: Jak turysta [Dzień 14]

  WYPRAWY
Jest późna noc, ale jeszcze nie śpimy. Z zewnątrz dochodzą nas intensywne hałasy okrzyków i radości. - „Co tam się stało?” - pyta szybko Jacek unosząc głowę znad autobiografii Bruce'a Dickinsona z Iron Maiden.

22.01.2018

Motocyklem po Wietnamie: Domek Publiczny [Dzień 13]

  WYPRAWY
Jacka wzrok chyba zbyt długo zawiesił się na dwóch sterczących piersiach, ciasno upchniętych w przymały stanik. Ja zamarłem w bezruchu, a mój wzrok utknął w tyłku drugiej dziewczyny, gdzieś pomiędzy lewym a prawym pośladkiem. Ta szybko złapała mnie za przedramię i oznajmiła, że mnie kocha.

21.01.2018

Motocyklem po Wietnamie: Wietnamczyk płakał jak sprzedawał [Dzień 12]

  WYPRAWY
W deszczowej aurze opuszczamy nasz Eden. Jak dobrze pójdzie to zrealizujemy dzisiaj nasz plan i dotrzemy do Sajgonu, od przeszło czterdziestu lat nazywanego zgodnie z przyjętą nową nazwą Ho Chi Minh. Dzisiaj los nie obył się ze mną delikatnie. -”Nie mogę zginąć w tak durny sposób! Ratunku! Zatrzymajcie się na moment!

20.01.2018

Motocyklem po Wietnamie: Eden [Dzień 11]

  WYPRAWY
- ”Czym podyktowana jest ta cena?”- otwieram szeroko oczy spoglądając na rachunek, który cztery sekundy wcześniej przyniosła mi ubrana w kusą miniówkę kelnerka.

19.01.2018

Motocyklem po Wietnamie: Jest git! [Dzień 10]

  WYPRAWY
Ale cudnie! Od rana jest cudnie! Słoneczko świeci, widoki pocztówkowe. Motorki jakoś się toczą i dają radę. Do Sajgonu pozostaje coraz mniej kilometrów. Zaczynam wierzyć, że naprawdę tam dojedziemy i za kilka dni uda nam się zrealizować nasz plan.

18.01.2018

Motocyklem po Wietnamie: Homo sum, humani nihil a me alienum puto* [Dzień 9]

  WYPRAWY
Podczas naszych wyjazdów do Azji zawsze pojawiają się jakieś anegdoty związane z czynnościami fizjologicznymi. Zauważyłem, że przez osiem poprzednich dni oszczędziłem wam tych szczegółów, ale że „te rzeczy” gatunek ludzki zawsze bawiły, a dzisiejszy dzień sam napisał scenariusz, więc proszę...

17.01.2018

Motocyklem po Wietnamie: Saper myli się tylko raz [Dzień 8]

  WYPRAWY
- „Czarny kabelek połączyć z czerwonym... Drugi czarny też... Pozostaje jeszcze zielony... hmmm, od czego jest zielony kabelek? Zazwyczaj od masy, ale w tych chińskich instalacjach w naszych motocyklach nie wszystko trzyma się logiki...” - mruczę pod nosem.

16.01.2018

Motocyklem po Wietnamie: Ogól ucho, miej swój styl… [Dzień 7]

  WYPRAWY
- „Jacek w pokoju mamy jakieś zwierzę!” - to pierwsze słowa które padają dzisiaj w naszym pokoju zaraz przed „dzień dobry”. - „Tak wiem. Słyszałem jak się tłukło w nocy. To chyba mysz, nie ma się czym przejmować.”- półprzytomnym, lekko skacowanym głosem odpowiada Jacek. - „Mysz nie przewraca butelek. A co jeśli to waran?” - „Rzeczywiście ta wietnamska wódka ci szkodzi, Kalinkiewicz.” - odpowiada Jacek niewzruszony zwierzęciem, które zrobiło nam bajzel na stole, i przewraca się na drugi bok, zapadając ponownie w sen.

archiwum

1  2  3    8

WYCIECZKI PO HISZPANII

  Dodał: payo 2015-09-01
Firma "Payo" Powstała w Hiszpanii i z myślą o Motocyklistach którym znudziła się jazda po zimnej Polsce i dziurawych drogach. Jeżeli jesteś znudzony restauracjami i bzdurnymi postojami typu "Patrz Rysiu jaki mam motór", to idealnie trafi...

Wycieczki Motocyklowe

  Dodał: payo 2015-09-01
Firma "Payo" Powstała w Hiszpanii i z myślą o Motocyklistach którym znudziła się jazda po zimnej Polsce i dziurawych drogach. Jeżeli jesteś znudzony restauracjami i bzdurnymi postojami typu "Patrz Rysiu jaki mam motór", to idealnie trafi...

ok. 3 000 KM

Austria - Włochy

  Dodał: barbara-dabrowska-5602 2014-08-01
Nasza wyprawa w Alpy na GSie 1200 Adventure   Grossglockner i Stelvio zdobyte, po drodze oczywiście kilkanaście przełęczy i widok na Dolomity. Na koniec odpoczynek nad jeziorem Garda. Tych krajobrazów nie da się opisać, to t...

Ostatnio dodane wypożyczalnie

Hel Hryniewieckiego 7B
Opole ul. Oleska 169
Warszawa Mińska 25 8

Ostatnio dodane warsztaty

KUKUCZKI 46, 97-500 RADOMSKO

MotoKos

 
Aprilia, Bajaj, Benelli, Bimota, BMW, Buell, Cagiva, Can-Am, Daelim, Derbi, Ducati, Gilera, Harley-Davidson, Honda, Husaberg, Husqvarna, Hyosung, Italjet, Kawasaki, Keeway, KTM, Kymco, Malaguti, Moto Guzzi, MV Agusta, Peugeot, Piaggio, Polaris, Royal Enfield, Suzuki, Triumph, Ural, Vespa, Yamaha, Zipp
blacharka, lakiernictwo, naprawy mechaniczne, przeglądy okresowe, tuning

Żwirowa 7a, 66-400 Gorzów Wlkp.

Aprilia, BMW, Cagiva, CPI, Daelim, Derbi, Ducati, Gilera, Harley-Davidson, Honda, Husaberg, Husqvarna, Hyosung, Inca, Italjet, Junak, Kawasaki, Keeway, KTM, Kymco, Malaguti, Moto Guzzi, Peugeot, Piaggio, Polaris, Romet, Suzuki, SYM, Triumph, Vespa, Yamaha, Zipp
naprawy mechaniczne, przeglądy okresowe, tuning

Brzeziny 18, 21-100 Lubartów

Firmy turystyczne

Rodawska 16A, 61-312 Poznań

Dzieje się?

Newsroom tylko na to czeka!

Motogen.

e-mail: newsroom(@)motogen.pl

TEL: [+48] 669 970 129

 

Promowane trasy

Brak tras
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści