Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Forum Ogólne Poradnik serwisowy Nowy serwis motocyklowy w Pruszkowie + jazdy testowe za darmo na Junaku! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu
Autor Wiadomość
pruszkow01

Ilość wiadomości: 3
Dodano: 2015-08-25 14:25:05
Już za kilka tygodni odbędzie się wielkie otwarcie nowoczesnego salonu Go4Moto w Pruszkowie. Będzie to jedyny w Polsce Firmowy Salon Sprzedaży Motocykli JUNAK oraz autoryzowany przedstawiciel marki Kross, więc będzie można tu zobaczyć, przetestować i kupić wszystkie modele motocykli, motorowerów i skuterów Junak oraz rowerów marki Kross.

Co ciekawego znajdziesz na miejscu?
- bezpłatne jazdy próbne na wymarzonych motocyklach
- pełną ofertę motocykli Junak i rowerów Kross
- nowoczesny serwis napraw
- zaangażowany personel składający się z pasjonatów moto-rowerowych sportów
- całoroczną przechowalnię motocykli i rowerów
- szeroką ofertę akcesoriów dla motocyklistów i rowerzystów
- łatwy dojazd z wygodnym parkingiem<br>atrakcyjne możliwości zakupu oferowanych produktów
- a jeśli zaskoczy Cię zima, zajmiemy się Twoim dwukołowym przyjacielem:) Zrobimy przegląd motocykla i odstawimy bezpiecznie z powrotem (bezpłatnie w obrębie 20km od salonu).

Jeśli chcesz być na bieżąco z tematem, zachęcamy do zapisywania się na listę VIP, dla zainteresowanych osób: http://vip.go4moto.pl
Już dziś odbierz bezpłatny dostęp do wszystkich informacji oraz promocji!

Szukaj nas już we wrześniu pod adresem Aleje Jerozolimskie 476
Zapraszamy też na oficjalną stronę salonu Go4Moto.
gdsitro

Ilość wiadomości: 10
Dodano: 2015-08-31 09:07:36
Wygląda obiecująco.
pruszkow01

Ilość wiadomości: 3
Dodano: 2015-09-16 11:48:46
Go4Moto już otwarty! - nowy salon i serwis pod Warszawą

Od poniedziałku, 14 września, można już skorzystać z najnowocześniejszego serwisu napraw motocykli i rowerów Go4Moto. Znajduje się w świetnie dostępnym miejscu, przy Alejach Jerozolimskich, nr 476. Przed obiektem można wygodnie zaparkować na dużym parkingu.

Szukasz roweru lub motocykla?
Na miejscu można zobaczyć wszystkie dostępne na rynku modele motocykli Junak, rowery Kross i rowery Monty. Wszystko dostępne od ręki, za gotówkę lub na raty.

Serwis napraw
W naszym serwisie oferujemy przeglądy okresowe i naprawy wszystkich marek motocykli, skuterów, motorowerów i rowerów. Posiadamy nowoczesne narzędzia, dzięki którym szybko diagnozujemy stan techniczny pojazdu.

Jazda próbna za darmo
Fanom Junaka polecamy bezpłatne jazdy próbne na nowiutkich motocyklach:

- Junak M11, poj.125
- Junak M16, poj.125
- Junak M12, poj.125
- Junak RS 125, poj. 125
- Skuter Junak 806, poj. 50

Napisz do nas i zapisz się na jazdę próbna: info@go4moto.pl

Promocja
I dobra wiadomość na dobry początek Go4Moto - PROMOCJA! Do końca września otrzymasz rabat 20% na dowolne akcesoria, przy zakupie motocykla Junak lub roweru Kross.

Zapraszamy do salonu Go4Moto!
www.go4moto.pl
pruszkow01

Ilość wiadomości: 3
Dodano: 2015-09-16 11:49:41
Go4Moto już otwarty! - nowy salon i serwis pod Warszawą<br><br>Od poniedziałku, 14 września, można już skorzystać z najnowocześniejszego serwisu napraw motocykli i rowerów Go4Moto. Znajduje się w świetnie dostępnym miejscu, przy Alejach Jerozolimskich, nr 476. Przed obiektem można wygodnie zaparkować na dużym parkingu. <br><br>Szukasz roweru lub motocykla?<br>Na miejscu można zobaczyć wszystkie dostępne na rynku modele motocykli Junak, rowery Kross i rowery Monty. Wszystko dostępne od ręki, za gotówkę lub na raty. <br><br>Serwis napraw<br>W naszym serwisie oferujemy przeglądy okresowe i naprawy wszystkich marek motocykli, skuterów, motorowerów i rowerów. Posiadamy nowoczesne narzędzia, dzięki którym szybko diagnozujemy stan techniczny pojazdu. <br><br>Jazda próbna za darmo<br>Fanom Junaka polecamy bezpłatne jazdy próbne na nowiutkich motocyklach: <br>Junak M11, poj.125 <br>Junak M16, poj.125 <br>Junak M12, poj.125 <br>Junak RS 125, poj. 125<br>Skuter Junak 806, poj. 50<br>Napisz do nas i zapisz się na jazdę próbna: info@go4moto.pl<br><br>Promocja<br>I dobra wiadomość na dobry początek Go4Moto - PROMOCJA! Do końca września otrzymasz rabat 20% na dowolne akcesoria, przy zakupie motocykla Junak lub roweru Kross.<br><br>Zapraszamy do salonu Go4Moto!<br>www.go4moto.pl
Odpowiedz
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści